Meisjes C7

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
0
Rotterdam MC12
3
Delfshaven MC2
11
Dordrecht MC6
0
HUDITO MC4
1
Hoeksche Waard MC5
6
Berkel-Rodenrijs MC7
Zaterdag 19 september
4
Delfshaven MC2
2
Hoeksche Waard MC5
8
Dordrecht MC6
2
Rotterdam MC12
7
Berkel-Rodenrijs MC7
1
HUDITO MC4
Zaterdag 12 september
3
HUDITO MC4
3
Rotterdam MC12
4
Berkel-Rodenrijs MC7
0
Delfshaven MC2
5
Hoeksche Waard MC5
4
Dordrecht MC6
Zaterdag 5 september
2
Rotterdam MC12
1
Hoeksche Waard MC5
4
Delfshaven MC2
1
HUDITO MC4
7
Dordrecht MC6
4
Berkel-Rodenrijs MC7

Wedstrijdschema

MC7
Rotterdam MC12
Thuis
03-10-2020 09:50
Veld 3
Nr. 478765
Scheidsrechters: Elsemiek van der Lee, + ouder MC7

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht MC64301301109
2.Berkel-Rodenrijs MC7430121909
3.Delfshaven MC2430111709
4.Rotterdam MC12411271504
5.Hoeksche Waard MC5410391603
6.HUDITO MC4401352501

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 5 (ABCD)
Combi MC7/MC9/MD4
wo
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DelfsDordrHoeksHUDITRotteBerke
Delfshaven MC24 - 24 - 1
Dordrecht MC611 - 08 - 27 - 4
Hoeksche Waard MC55 - 41 - 6
HUDITO MC43 - 3
Rotterdam MC120 - 32 - 1
Berkel-Rodenrijs MC74 - 07 - 1