Meisjes C7

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse C
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
HUDITO MC3
5
Alphen MC5
Zaterdag 2 november
2
Catwijck MC4
4
Leiden MC9
9
Alphen MC5
1
hdm MC9

Wedstrijdschema

MC7
Catwyck MC4
Thuis
16-11-2019 14:15
Veld 4
Nr. 291828
Scheidsrechters: Fred van Lienden, Marlou Verboom, (MC7)
MC7
HDM MC9
Thuis
23-11-2019 15:45
Veld 2
Nr. 291829
Scheidsrechters: Eva den Hartog, + ouder MC7
Alphen MC5
MC7
Uit
30-11-2019
Nr. 291833
Leiden MC9
MC7
Uit
01-12-2019
Nr. 310392

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC5220014106
2.Leiden MC911004203
3.HUDITO MC321016603
4.Catwijck MC420115701
5.hdm MC9201141201
6.Berkel-Rodenrijs MC710011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC45500313015
2.Rapid MC25311247010
3.Feijenoord MC252219608
4.Rotterdam MC85212141507
5.Berkel-Rodenrijs MC75014103001
6.Krimpen MC2501463301

Begeleiders (5)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Leidehdm MBerkeHUDITCatwiAlphe
Leiden MC9
hdm MC9
Berkel-Rodenrijs MC7
HUDITO MC30 - 5
Catwijck MC42 - 4
Alphen MC59 - 1
FeijeBerkeBarenRotteRapidKrimp
Feijenoord MC22 - 20 - 02 - 0
Berkel-Rodenrijs MC72 - 40 - 11
Barendrecht MC42 - 13 - 013 - 1
Rotterdam MC85 - 36 - 0
Rapid MC21 - 27 - 1
Krimpen MC23 - 3