Meisjes C7

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I

6e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I
5e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Zoetermeer MC8
1
Gouda MC4
3
Alphen MC8
2
HDS MC6
2
Berkel-Rodenrijs MC7
3
Wateringse veld MC3
Zaterdag 9 maart
4
Gouda MC4
0
Berkel-Rodenrijs MC7
1
Wateringse veld MC3
4
Alphen MC8
2
HDS MC6
2
Zoetermeer MC8

Wedstrijdschema

HDS MC6
MC7
Uit
23-03-2019 14:15
Zandveld
Nr. 54699
Vertrektijd: 13:15. Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE - Veld 4
MC7
Alphen MC8
Thuis
30-03-2019 15:00
Veld 3
Nr. 54536
Scheidsrechters: Joost de Jeu, Denise Bakker. (MC7)
Zoetermeer MC8
MC7
Uit
06-04-2019
Nr. 54787
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
MC7
Gouda MC4
Thuis
13-04-2019 14:30
Veld 2
Nr. 54537
Scheidsrechters: Pien van der Sar. Lars van Balen (MC7)
W'se Veld MC3
MC7
Uit
11-05-2019
Nr. 54716
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
MC7
HDS MC6
Thuis
18-05-2019
Nr. 54538
Alphen MC8
MC7
Uit
25-05-2019
Nr. 54756
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
MC7
Zoetermeer MC8
Thuis
01-06-2019
Nr. 54539

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC822007306
2.Gouda MC421105104
3.Wateringse veld MC321014603
4.Zoetermeer MC820203302
5.HDS MC620114501
6.Berkel-Rodenrijs MC720022700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC5108114111025
2.Klein Zwitserland MC7106133611019
3.Gouda MC3106134016019
4.Wateringse veld MC3105052230015
5.Berkel-Rodenrijs MC7103161137010
6.Leiden MC1010001095400

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
do
19:30
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerGouHDSWatZoe
Alphen MC83 - 2
Berkel-Rodenrijs MC72 - 3
Gouda MC44 - 0
HDS MC62 - 2
Wateringse veld MC31 - 4
Zoetermeer MC81 - 1
BerGouKleLeiRinWat
Berkel-Rodenrijs MC73 - 30 - 114 - 10 - 52 - 1
Gouda MC36 - 01 - 210 - 02 - 43 - 0
Klein Zwitserland MC74 - 03 - 46 - 01 - 11 - 2
Leiden MC100 - 21 - 60 - 21 - 55 - 7
Ring Pass Delft MC54 - 00 - 43 - 26 - 011 - 1
Wateringse veld MC32 - 03 - 10 - 46 - 10 - 2