Meisjes C7

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
6
Rotterdam MC8
0
Krimpen MC2
0
Feijenoord MC2
0
Rapid MC2
0
Berkel-Rodenrijs MC7
11
Barendrecht MC4
Zaterdag 7 september
3
Krimpen MC2
3
Berkel-Rodenrijs MC7
7
Rapid MC2
1
Rotterdam MC8
2
Barendrecht MC4
1
Feijenoord MC2

Wedstrijdschema

Rapid MC2
MC7
Uit
21-09-2019 12:45
Rabobank Veld (Veld 2) (Waterveld)
Nr. 237673
Vertrektijd: 11:30
MC7
Feijenoord MC2
Thuis
28-09-2019 16:05
Veld 4
Nr. 237675
Scheidsrechters: Birgit Luichies, + ouder MC7
Rotterdam MC8
MC7
Uit
05-10-2019 12:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 237679
Vertrektijd: 11:25

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC4220013106
2.Rapid MC221107104
3.Rotterdam MC821017703
4.Feijenoord MC220111201
5.Krimpen MC220113901
6.Berkel-Rodenrijs MC7201131401

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

FeijeBerkeBarenRotteRapidKrimp
Feijenoord MC20 - 0
Berkel-Rodenrijs MC70 - 11
Barendrecht MC42 - 1
Rotterdam MC86 - 0
Rapid MC27 - 1
Krimpen MC23 - 3