Meisjes C7

5e klasse Meisjes C Poule I

6e in poule 5e klasse Meisjes C Poule I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 januari
3
HUDITO MC4
2
Berkel-Rodenrijs MC7
4
HUDITO MC4
1
Roomburg MC6
1
Berkel-Rodenrijs MC7
1
Roomburg MC6
Zondag 13 januari
2
HUDITO MC4
3
Dordrecht MC4
2
Pijnacker MC6
2
HUDITO MC4
9
Pijnacker MC6
2
Dordrecht MC4
2
Ring Pass Delft MC6
3
Alphen MC8
3
Roomburg MC6
3
Ring Pass Delft MC6
1
Roomburg MC6
7
Alphen MC8
Zondag 6 januari
1
Berkel-Rodenrijs MC7
2
Dordrecht MC4
7
Ring Pass Delft MC6
1
Berkel-Rodenrijs MC7
4
Ring Pass Delft MC6
1
Dordrecht MC4
1
Alphen MC8
3
Roomburg MC6
2
Alphen MC8
2
Pijnacker MC6
4
Pijnacker MC6
0
Roomburg MC6

Wedstrijdschema

Roomburg MC6
MC7
Uit
26-01-2019 14:25
Nr. 45380
Vertrektijd: 13:10. Locatie: Lockhorst, Sporthal De, SLIEDRECHT - Veld 1. Zaalleiding: Dordrecht
Dordrecht MC4
MC7
Uit
26-01-2019 15:05
Nr. 45370
Vertrektijd: 14:05. Locatie: Lockhorst, Sporthal De, SLIEDRECHT - Veld 1. Zaalleiding: Dordrecht
MC7
Ring Pass MC6
Thuis
17-02-2019 14:30
Nr. 44616
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
MC7
Pijnacker MC6
Thuis
17-02-2019 15:50
Nr. 44573
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs

Poule stand (6e in poule 5e klasse Meisjes C Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC886112512019
2.HUDITO MC484132116013
3.Dordrecht MC464021920012
4.Pijnacker MC683323017012
5.Ring Pass Delft MC663122114010
6.Berkel-Rodenrijs MC78125122305
7.Roomburg MC610127133905

Team resultaten

AlpBerDorHUDPijRinRoo
Alphen MC83 - 02 - 21 - 3
Berkel-Rodenrijs MC71 - 21 - 22 - 11 - 1
Dordrecht MC44 - 3
HUDITO MC42 - 53 - 22 - 34 - 1
Pijnacker MC61 - 24 - 49 - 22 - 24 - 0
Ring Pass Delft MC62 - 37 - 14 - 11 - 44 - 2
Roomburg MC61 - 71 - 70 - 31 - 53 - 3