Meisjes C7

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I

4e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I
5e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
Gouda MC4
1
Wateringse veld MC3
3
Zoetermeer MC8
3
Alphen MC8
6
Berkel-Rodenrijs MC7
3
HDS MC6
Zaterdag 11 mei
1
Gouda MC4
2
Zoetermeer MC8
6
Wateringse veld MC3
2
Berkel-Rodenrijs MC7
0
HDS MC6
4
Alphen MC8

Wedstrijdschema

Alphen MC8
MC7
Uit
25-05-2019 14:30
Zandveld
Nr. 54756
Vertrektijd: 13:15. Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 2
MC7
Zoetermeer MC8
Thuis
01-06-2019 10:30
Veld 4
Nr. 54539
Scheidsrechters: Merel Vroegop, Denise Bakker. (MC7)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MC386022718018
2.Gouda MC485122613016
3.Alphen MC884132016013
4.Berkel-Rodenrijs MC783142227010
5.Zoetermeer MC882421617010
6.HDS MC68017123201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC5108114111025
2.Klein Zwitserland MC7106133611019
3.Gouda MC3106134016019
4.Wateringse veld MC3105052230015
5.Berkel-Rodenrijs MC7103161137010
6.Leiden MC1010001095400

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
do
19:30
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerGouHDSWatZoe
Alphen MC81 - 33 - 21 - 54 - 1
Berkel-Rodenrijs MC71 - 02 - 76 - 32 - 3
Gouda MC44 - 05 - 23 - 11 - 2
HDS MC60 - 40 - 53 - 52 - 2
Wateringse veld MC31 - 46 - 24 - 22 - 1
Zoetermeer MC83 - 34 - 41 - 12 - 0
BerGouKleLeiRinWat
Berkel-Rodenrijs MC73 - 30 - 114 - 10 - 52 - 1
Gouda MC36 - 01 - 210 - 02 - 43 - 0
Klein Zwitserland MC74 - 03 - 46 - 01 - 11 - 2
Leiden MC100 - 21 - 60 - 21 - 55 - 7
Ring Pass Delft MC54 - 00 - 43 - 26 - 011 - 1
Wateringse veld MC32 - 03 - 10 - 46 - 10 - 2