Meisjes C7

5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse C
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Hudito MC4
MC7
Uit
07-03-2020 11:40
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 390245
Vertrektijd: 10:55
MC7
Dordrecht MC6
Thuis
14-03-2020 11:15
Veld 3
Nr. 390237
Scheidsrechters: Esmee Kocken, + ouder MC7
Rotterdam MC12
MC7
Uit
21-03-2020
Nr. 390243
MC7
Bleiswijk MC3
Thuis
28-03-2020
Nr. 390241
H'kse Waard MC4
MC7
Uit
04-04-2020
Nr. 390248
MC7
Hudito MC4
Thuis
18-04-2020
Nr. 390249
MC7
Rotterdam MC12
Thuis
16-05-2020
Nr. 390257
Bleiswijk MC3
MC7
Uit
06-06-2020
Nr. 390259
MC7
H'kse Waard MC4
Thuis
13-06-2020
Nr. 390262

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC55401277012
2.Leiden MC95401128012
3.HUDITO MC3521212907
4.Catwijck MC45212131507
5.Berkel-Rodenrijs MC7510492203
6.hdm MC9502371902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC45500313015
2.Rapid MC25311247010
3.Feijenoord MC252219608
4.Rotterdam MC85212141507
5.Berkel-Rodenrijs MC75014103001
6.Krimpen MC2501463301

Begeleiders (5)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse C".

Leidehdm MBerkeHUDITCatwiAlphe
Leiden MC91 - 0
hdm MC91 - 2
Berkel-Rodenrijs MC71 - 4
HUDITO MC31 - 15 - 10 - 5
Catwijck MC42 - 43 - 2
Alphen MC53 - 29 - 1
FeijeBerkeBarenRotteRapidKrimp
Feijenoord MC22 - 20 - 02 - 0
Berkel-Rodenrijs MC72 - 40 - 11
Barendrecht MC42 - 13 - 013 - 1
Rotterdam MC85 - 36 - 0
Rapid MC21 - 27 - 1
Krimpen MC23 - 3