Meisjes Onder 14 - 8
5e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Zoetermeer MO14-5
3
Roomburg MO14-6
6
HDM MO14-7
4
HDS MO14-7
3
Klein Zwitserland MO14-9
2
Berkel-Rodenrijs MO14-8
Zaterdag 16 maart
2
HDS MO14-7
2
Berkel-Rodenrijs MO14-8
1
Klein Zwitserland MO14-9
4
Zoetermeer MO14-5
5
Roomburg MO14-6
6
HDM MO14-7
Zaterdag 9 maart
5
HDM MO14-7
4
Klein Zwitserland MO14-9
0
Berkel-Rodenrijs MO14-8
5
Zoetermeer MO14-5
0
HDS MO14-7
5
Roomburg MO14-6
Zaterdag 2 maart
6
Zoetermeer MO14-5
2
HDM MO14-7
0
Roomburg MO14-6
1
Berkel-Rodenrijs MO14-8
3
Klein Zwitserland MO14-9
1
HDS MO14-7
Wedstrijdschema
MO14-8
HDM MO14-7
Thuis
06-04-2024
17:20
Veld 3
Nr. 1312851
Scheidsrechters: Quinten Boes, + ouder
MO14-8
Roomburg MO14-6
Thuis
13-04-2024
Nr. 1312854
Zoetermeer MO14-5
MO14-8
Uit
11-05-2024
Nr. 1312857
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO14-8
HDS MO14-7
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312860
MO14-8
HCKZ MO14-9
Thuis
01-06-2024
Nr. 1312863
HDM MO14-7
MO14-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1312866
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO14-5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 | 6 | 0 | 10 |
2. | HDM MO14-7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 19 | 0 | 9 |
3. | Klein Zwitserland MO14-9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 12 | 0 | 6 |
4. | Roomburg MO14-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 10 | 0 | 4 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | 0 | 4 |
6. | HDS MO14-7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HCRB MO14-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 4 | 0 | 12 |
2. | Hoeksche Waard MO14-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | 0 | 7 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 12 | 0 | 4 |
4. | Delfshaven MO14-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 16 | 0 | 3 |
5. | Leonidas MO14-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Goeree Overflakkee MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 2 | 0 | 15 |
2. | Delfshaven MO14-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 28 | 11 | 0 | 10 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 9 |
4. | Leonidas MO14-5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 6 |
5. | Hoeksche Waard MO14-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 13 | 0 | 4 |
6. | Souburgh MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 40 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
wo
18:30
-
19:30
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Roomb | HDS M | Berke | HDM M | Zoete | Klein | |
Roomburg MO14-6 | 0 - 1 | 5 - 6 | ||||
HDS MO14-7 | 0 - 5 | 2 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 0 - 5 | |||||
HDM MO14-7 | 6 - 4 | 5 - 4 | ||||
Zoetermeer MO14-5 | 3 - 3 | 6 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO14-9 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 |
Delfs | Hoeks | HCRB | Berke | Leoni | |
Delfshaven MO14-4 | 3 - 4 | 2 - 4 | |||
Hoeksche Waard MO14-4 | 1 - 6 | 0 - 0 | |||
HCRB MO14-3 | 8 - 3 | 5 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 0 - 6 | 0 - 4 | |||
Leonidas MO14-5 | 0 - 3 | 1 - 2 |
Delfs | Goere | Hoeks | Berke | Leoni | Soubu | |
Delfshaven MO14-3 | 0 - 0 | 4 - 0 | 17 - 0 | |||
Goeree Overflakkee MO14-1 | 9 - 0 | 2 - 0 | ||||
Hoeksche Waard MO14-4 | 0 - 6 | 3 - 5 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 2 - 7 | 4 - 2 | ||||
Leonidas MO14-5 | 2 - 7 | 0 - 3 | 1 - 0 | |||
Souburgh MO14-2 | 1 - 7 | 0 - 7 | 1 - 7 |