Meisjes C8

5e klasse Meisjes C Poule B

4e in poule 5e klasse Meisjes C Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 januari
2
Kieviten MC4
2
Cartouche MC7
3
Cartouche MC7
2
Forescate MC6
5
Klein Zwitserland MC7
1
Craeyenhout MC6
8
HUDITO MC3
0
Craeyenhout MC6
1
HUDITO MC3
6
Klein Zwitserland MC7
Zondag 6 januari
5
Kieviten MC4
3
HUDITO MC3
3
Cartouche MC7
6
Kieviten MC4
0
HUDITO MC3
3
Cartouche MC7

Wedstrijdschema

Kieviten MC4
MC8
Uit
27-01-2019 13:30
Nr. 45232
Vertrektijd: 12:30. Locatie: Kieviten hal De, WASSENAAR - Veld 1. Zaalleiding: Kieviten
Craeyenhout MC6
MC8
Uit
27-01-2019 14:10
Nr. 45163
Vertrektijd: 12:55. Locatie: Kieviten hal De, WASSENAAR - Veld 1. Zaalleiding: Kieviten
MC8
Forescate MC6
Thuis
10-02-2019 13:30
Nr. 44657
Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas). Zaalleiding: Forescate
Hudito MC3
MC8
Uit
10-02-2019 14:10
Nr. 44722
Vertrektijd: 13:25. Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas). Zaalleiding: Forescate
MC8
Hudito MC3
Thuis
17-02-2019 12:30
Nr. 43883
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
MC8
Cartouche MC7
Thuis
17-02-2019 13:50
Nr. 43926
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs

Poule stand (4e in poule 5e klasse Meisjes C Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MC474302920015
2.Klein Zwitserland MC784222722014
3.Cartouche MC763211914011
4.Berkel-Rodenrijs MC863121914010
5.HUDITO MC38215192207
6.Forescate MC65203101206
7.Craeyenhout MC6601582701

Team resultaten

BerCarCraForHUDKieKle
Berkel-Rodenrijs MC84 - 13 - 45 - 1
Cartouche MC74 - 04 - 43 - 23 - 6
Craeyenhout MC61 - 3
Forescate MC62 - 53 - 12 - 01 - 3
HUDITO MC30 - 38 - 02 - 21 - 6
Kieviten MC42 - 25 - 33 - 3
Klein Zwitserland MC72 - 25 - 13 - 24 - 7