Meisjes C8

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B

4e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B
6e in poule 4e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Berkel-Rodenrijs MC8
2
Zoetermeer MC9
11
Ypenburg MC5
0
Rotterdam MC12
2
Ring Pass Delft MC4
1
Derby MC5
Zaterdag 11 mei
9
Zoetermeer MC9
0
Rotterdam MC12
3
Derby MC5
1
Berkel-Rodenrijs MC8
3
Ring Pass Delft MC4
2
Ypenburg MC5
Woensdag 8 mei
1
Berkel-Rodenrijs MC8
1
Derby MC5

Wedstrijdschema

Rotterdam MC12
MC8
Uit
25-05-2019 14:30
Zandveld
Nr. 54668
Vertrektijd: 13:45. Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 3
MC8
Ypenburg MC5
Thuis
01-06-2019 13:00
Veld 2
Nr. 54603
Scheidsrechters: Sanne van Calsteren. + ouder MC8

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC486203612020
2.Ypenburg MC58521369017
3.Zoetermeer MC98233201909
4.Berkel-Rodenrijs MC88224142008
5.Derby MC58224112508
6.Rotterdam MC12811694104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MC7108116210025
2.Craeyenhout MC5108025015024
3.Forescate MC4107125613022
4.Cartouche MC6104061739012
5.Leiden MC91011885104
6.Berkel-Rodenrijs MC81001957001

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (CD)
do
19:30
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerDerRinRotYpeZoe
Berkel-Rodenrijs MC81 - 12 - 23 - 21 - 2
Derby MC53 - 10 - 112 - 30 - 5
Ring Pass Delft MC46 - 22 - 13 - 25 - 3
Rotterdam MC121 - 31 - 61 - 61 - 1
Ypenburg MC53 - 11 - 111 - 07 - 2
Zoetermeer MC91 - 31 - 19 - 01 - 1
BerCarCraForhdmLei
Berkel-Rodenrijs MC81 - 62 - 60 - 120 - 170 - 0
Cartouche MC61 - 00 - 80 - 71 - 55 - 1
Craeyenhout MC56 - 06 - 15 - 21 - 27 - 0
Forescate MC411 - 05 - 01 - 33 - 26 - 0
hdm MC78 - 15 - 15 - 12 - 29 - 0
Leiden MC93 - 11 - 22 - 71 - 70 - 7