Meisjes C8

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B

6e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B
6e in poule 4e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Rotterdam MC12
1
Zoetermeer MC9
Berkel-Rodenrijs MC8
Derby MC5
1
Ypenburg MC5
1
Ring Pass Delft MC4
Zaterdag 9 maart
1
Zoetermeer MC9
1
Ypenburg MC5
2
Derby MC5
3
Rotterdam MC12
6
Ring Pass Delft MC4
2
Berkel-Rodenrijs MC8

Wedstrijdschema

Zoetermeer MC9
MC8
Uit
23-03-2019 17:45
Semiveld
Nr. 54870
Vertrektijd: 17:00. Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER - Veld 2
MC8
Rotterdam MC12
Thuis
30-03-2019 12:15
Veld 2
Nr. 54600
Scheidsrechters: Eva den Hartog. + ouder MC8
Ypenburg MC5
MC8
Uit
07-04-2019 11:00
Waterveld
Nr. 54585
Vertrektijd: 10:00. Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
MC8
Ring Pass MC4
Thuis
13-04-2019 13:45
Veld 3
Nr. 54601
Scheidsrechters: Anouk Mulder. + ouder MC8
MC8
Derby MC5
Thuis
20-04-2019
Nr. 62420
Derby MC5
MC8
Uit
11-05-2019 12:15
Waterveld
Nr. 54617
Vertrektijd: 11:15. Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 2
MC8
Zoetermeer MC9
Thuis
18-05-2019
Nr. 54602
Rotterdam MC12
MC8
Uit
25-05-2019
Nr. 54668
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
MC8
Ypenburg MC5
Thuis
01-06-2019
Nr. 54603

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC421107304
2.Rotterdam MC1221104304
3.Ypenburg MC520202202
4.Zoetermeer MC920202202
5.Derby MC510012300
6.Berkel-Rodenrijs MC810012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MC7108116210025
2.Craeyenhout MC5108025015024
3.Forescate MC4107125613022
4.Cartouche MC6104061739012
5.Leiden MC91011885104
6.Berkel-Rodenrijs MC81001957001

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (CD)
do
19:30
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerDerRinRotYpeZoe
Berkel-Rodenrijs MC8
Derby MC52 - 3
Ring Pass Delft MC46 - 2
Rotterdam MC121 - 1
Ypenburg MC51 - 1
Zoetermeer MC91 - 1
BerCarCraForhdmLei
Berkel-Rodenrijs MC81 - 62 - 60 - 120 - 170 - 0
Cartouche MC61 - 00 - 80 - 71 - 55 - 1
Craeyenhout MC56 - 06 - 15 - 21 - 27 - 0
Forescate MC411 - 05 - 01 - 33 - 26 - 0
hdm MC78 - 15 - 15 - 12 - 29 - 0
Leiden MC93 - 11 - 22 - 71 - 70 - 7