Meisjes Onder 14 - 8
6e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
Zoetermeer MO14-5
Berkel-Rodenrijs MO14-8
Zaterdag 20 april
3
Roomburg MO14-6
1
HDS MO14-7
6
Klein Zwitserland MO14-9
6
HDM MO14-7
Zaterdag 13 april
0
HDM MO14-7
7
Zoetermeer MO14-5
2
Berkel-Rodenrijs MO14-8
6
Roomburg MO14-6
3
HDS MO14-7
2
Klein Zwitserland MO14-9
Wedstrijdschema
Zoetermeer MO14-5
MO14-8
Uit
11-05-2024
12:25
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1312857
Vertrektijd: 11:40, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO14-8
HDS MO14-7
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312860
MO14-8
HCKZ MO14-9
Thuis
01-06-2024
Nr. 1312863
HDM MO14-7
MO14-8
Uit
08-06-2024
16:00
KG 2 (Waterveld)
Nr. 1312866
Vertrektijd: 15:00, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO14-5 | 6 | 5 | 1 | 0 | 31 | 6 | 0 | 16 |
2. | HDM MO14-7 | 7 | 4 | 1 | 2 | 32 | 32 | 0 | 13 |
3. | Roomburg MO14-6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 16 | 0 | 10 |
4. | Klein Zwitserland MO14-9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 22 | 23 | 0 | 10 |
5. | HDS MO14-7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 27 | 0 | 4 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 23 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HCRB MO14-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 4 | 0 | 12 |
2. | Hoeksche Waard MO14-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | 0 | 7 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 12 | 0 | 4 |
4. | Delfshaven MO14-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 16 | 0 | 3 |
5. | Leonidas MO14-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Goeree Overflakkee MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 2 | 0 | 15 |
2. | Delfshaven MO14-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 28 | 11 | 0 | 10 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 9 |
4. | Leonidas MO14-5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 6 |
5. | Hoeksche Waard MO14-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 13 | 0 | 4 |
6. | Souburgh MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 40 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
wo
18:30
-
19:30
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Roomb | HDS M | Berke | HDM M | Zoete | Klein | |
Roomburg MO14-6 | 3 - 1 | 0 - 1 | 5 - 6 | 2 - 3 | ||
HDS MO14-7 | 0 - 5 | 2 - 2 | 0 - 6 | 3 - 2 | ||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 2 - 6 | 0 - 7 | 0 - 5 | |||
HDM MO14-7 | 6 - 4 | 0 - 7 | 5 - 4 | |||
Zoetermeer MO14-5 | 3 - 3 | - | 6 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO14-9 | 3 - 1 | 3 - 2 | 6 - 6 | 1 - 4 |
Delfs | Hoeks | HCRB | Berke | Leoni | |
Delfshaven MO14-4 | 3 - 4 | 2 - 4 | |||
Hoeksche Waard MO14-4 | 1 - 6 | 0 - 0 | |||
HCRB MO14-3 | 8 - 3 | 5 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 0 - 6 | 0 - 4 | |||
Leonidas MO14-5 | 0 - 3 | 1 - 2 |
Delfs | Goere | Hoeks | Berke | Leoni | Soubu | |
Delfshaven MO14-3 | 0 - 0 | 4 - 0 | 17 - 0 | |||
Goeree Overflakkee MO14-1 | 9 - 0 | 2 - 0 | ||||
Hoeksche Waard MO14-4 | 0 - 6 | 3 - 5 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-8 | 2 - 7 | 4 - 2 | ||||
Leonidas MO14-5 | 2 - 7 | 0 - 3 | 1 - 0 | |||
Souburgh MO14-2 | 1 - 7 | 0 - 7 | 1 - 7 |