Meisjes D1

1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C

1e in poule 1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C
6e in poule 1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule A
5e in poule 1e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
Victoria MD2
1
IJssel MD1
4
Rotterdam MD2
1
Berkel-Rodenrijs MD1
3
Noordwijk MD1
2
HGC MD1
Zaterdag 11 mei
6
Berkel-Rodenrijs MD1
1
Victoria MD2
3
IJssel MD1
5
HGC MD1
1
Rotterdam MD2
2
Noordwijk MD1

Wedstrijdschema

Noordwijk MD1
MD1
Uit
25-05-2019 12:30
Waterveld
Nr. 55348
Vertrektijd: 11:00. Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 3
MD1
IJssel MD1
Thuis
01-06-2019 09:00
Veld 1
Nr. 54993
Scheidsrechters: Matthijs van der Boon, André van de Graaf

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD187012710021
2.Noordwijk MD185031712015
3.Rotterdam MD284041417012
4.HGC MD183141717010
5.IJssel MD18215193107
6.Victoria MD28125162305
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MD15500202015
2.Victoria MD15401126012
3.Cartouche MD15302131509
4.Derby MD151138904
5.Ommoord MD151135904
6.Berkel-Rodenrijs MD1500532000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MD15410223013
2.Rotterdam MD15311136010
3.Zoetermeer MD1522112408
4.Derby MD152126907
5.Berkel-Rodenrijs MD1511321504
6.Leonidas MD1500532100

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
Veld 1 (CD)
wo
15:30
-
16:30
Veld 1 (ABCD)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerHGCIJsNooRotVic
Berkel-Rodenrijs MD11 - 02 - 15 - 16 - 1
HGC MD11 - 34 - 21 - 00 - 1
IJssel MD10 - 63 - 51 - 43 - 3
Noordwijk MD13 - 22 - 33 - 12 - 1
Rotterdam MD24 - 12 - 61 - 23 - 0
Victoria MD22 - 34 - 45 - 10 - 1
BerCarDerKleOmmVic
Berkel-Rodenrijs MD10 - 42 - 3
Cartouche MD14 - 04 - 1
Derby MD15 - 12 - 30 - 3
Klein Zwitserland MD18 - 13 - 02 - 1
Ommoord MD14 - 00 - 0
Victoria MD14 - 12 - 12 - 0
BerDerLeoRotVicZoe
Berkel-Rodenrijs MD11 - 11 - 00 - 1
Derby MD10 - 41 - 31 - 0
Leonidas MD11 - 31 - 6
Rotterdam MD16 - 10 - 3
Victoria MD19 - 01 - 1
Zoetermeer MD14 - 05 - 02 - 2