Meisjes D12

1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B)

6e in poule 1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B)
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B))

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MD121212006718036
2.Craeyenhout MD12127235039023
3.Ommoord MD12126152931019
4.Ring Pass Delft MD12124263238014
5.Barendrecht MD12123363345012
6.Berkel-Rodenrijs MD1212309234709
7.Leonidas MD1212228163208

Team resultaten

BarBerCraHGCLeoOmmRin
Barendrecht MD121 - 54 - 41 - 72 - 12 - 44 - 4
Berkel-Rodenrijs MD121 - 104 - 51 - 53 - 21 - 33 - 6
Craeyenhout MD126 - 13 - 16 - 72 - 32 - 24 - 0
HGC MD128 - 26 - 17 - 15 - 04 - 16 - 4
Leonidas MD120 - 00 - 13 - 50 - 42 - 33 - 3
Ommoord MD121 - 43 - 14 - 80 - 34 - 02 - 3
Ring Pass Delft MD124 - 23 - 13 - 41 - 50 - 21 - 2