Meisjes D12

1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B)

4e in poule 1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
0
Leonidas MD12
4
HGC MD12
0
Ommoord MD12
3
HGC MD12
4
Ommoord MD12
0
Leonidas MD12
1
Berkel-Rodenrijs MD12
10
Barendrecht MD12
4
Berkel-Rodenrijs MD12
5
Craeyenhout MD12
4
Barendrecht MD12
4
Craeyenhout MD12
Zondag 13 januari
1
Berkel-Rodenrijs MD12
5
HGC MD12
3
Berkel-Rodenrijs MD12
2
Leonidas MD12
5
HGC MD12
0
Leonidas MD12
1
Ommoord MD12
4
Barendrecht MD12
4
Ring Pass Delft MD12
2
Barendrecht MD12
1
Ring Pass Delft MD12
2
Ommoord MD12
Zondag 6 januari
3
Berkel-Rodenrijs MD12
6
Ring Pass Delft MD12
6
HGC MD12
1
Berkel-Rodenrijs MD12
1
Ring Pass Delft MD12
5
HGC MD12

Wedstrijdschema

MD12
Craeyenhout MD12
Thuis
20-01-2019 09:30
Nr. 33788
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
MD12
Barendrecht MD12
Thuis
20-01-2019 10:50
Nr. 33835
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
Ring Pass MD12
MD12
Uit
27-01-2019 10:10
Nr. 32897
Vertrektijd: 09:10. Locatie: Zevenkampse Ring, Sporthal, ROTTERDAM - Veld 1. Zaalleiding: Ommoord
Ommoord MD12
MD12
Uit
27-01-2019 10:50
Nr. 32988
Vertrektijd: 09:50. Locatie: Zevenkampse Ring, Sporthal, ROTTERDAM - Veld 1. Zaalleiding: Ommoord
Craeyenhout MD12
MD12
Uit
03-02-2019 10:00
Nr. 33650
Vertrektijd: 08:45. Locatie: Westlandhal, 'S-GRAVENZANDE - Veld 1. Zaalleiding: Craeyenhout
MD12
Ommoord MD12
Thuis
03-02-2019 10:40
Nr. 33694
Locatie: Westlandhal, 'S-GRAVENZANDE - Veld 1. Zaalleiding: Craeyenhout

Poule stand (4e in poule 1e klasse Meisjes D Poule I (Combi B))

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MD121010005215030
2.Barendrecht MD1283142627010
3.Ommoord MD126303121409
4.Berkel-Rodenrijs MD128305193509
5.Craeyenhout MD124211191507
6.Ring Pass Delft MD126204162206
7.Leonidas MD12600631900

Team resultaten

BarBerCraHGCLeoOmmRin
Barendrecht MD121 - 54 - 41 - 72 - 12 - 4
Berkel-Rodenrijs MD121 - 104 - 51 - 53 - 23 - 6
Craeyenhout MD126 - 74 - 0
HGC MD126 - 15 - 04 - 16 - 4
Leonidas MD120 - 10 - 4
Ommoord MD121 - 40 - 34 - 0
Ring Pass Delft MD124 - 21 - 51 - 2