Meisjes D3

2e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule F

3e in poule 2e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule F
4e in poule 2e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule E
2e in poule 2e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Pijnacker MD2
5
Zoetermeer MD3
2
Ypenburg MD3
2
Alecto MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD3
4
Rotterdam MD3
Zaterdag 11 mei
4
Alecto MD2
0
Zoetermeer MD3
4
Rotterdam MD3
0
Ypenburg MD3
0
Berkel-Rodenrijs MD3
1
Pijnacker MD2

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2019 11:15
Semiveld
Nr. 54948
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 2
Let op: Reserve tenue
MD3
Zoetermeer MD3
Thuis
01-06-2019 14:30
Veld 3
Nr. 55003
Scheidsrechters: Sophie Zuijderwijk, + ouder MD3

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD38611243019
2.Alecto MD28521216017
3.Berkel-Rodenrijs MD384041315012
4.Zoetermeer MD383141318010
5.Pijnacker MD2830542209
6.Ypenburg MD3802671802
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle MD15401174012
2.HGC MD25401105012
3.Rijswijk MD2531178010
4.Berkel-Rodenrijs MD3520314506
5.Zoetermeer MD3511361404
6.Roomburg MD3500511900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland MD15500371015
2.Berkel-Rodenrijs MD35401248012
3.Cartouche MD4520361706
4.Rotterdam MD5520382006
5.Bleiswijk MD2511341504
6.Zoetermeer MD4501442201

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 4 (AB)
do
17:30
-
18:30
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AleBerPijRotYpeZoe
Alecto MD22 - 01 - 01 - 14 - 0
Berkel-Rodenrijs MD33 - 20 - 10 - 43 - 1
Pijnacker MD20 - 40 - 22 - 10 - 5
Rotterdam MD32 - 08 - 04 - 02 - 2
Ypenburg MD32 - 21 - 20 - 21 - 2
Zoetermeer MD30 - 54 - 30 - 10 - 2
BerCapHGCRijRooZoe
Berkel-Rodenrijs MD31 - 20 - 15 - 0
Capelle MD12 - 15 - 0
HGC MD22 - 11 - 23 - 0
Rijswijk MD20 - 42 - 2
Roomburg MD30 - 71 - 20 - 2
Zoetermeer MD31 - 51 - 2
BerBleCarRotWesZoe
Berkel-Rodenrijs MD35 - 07 - 06 - 0
Bleiswijk MD23 - 20 - 5
Cartouche MD42 - 00 - 63 - 1
Rotterdam MD51 - 63 - 1
Westland MD17 - 09 - 010 - 1
Zoetermeer MD41 - 11 - 2