Meisjes Onder 12 - 3
4e in poule Zuid-Holland - D
6e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Berkel-Rodenrijs MO12-3
2
Rijswijk MO12-3
0
Pijnacker MO12-3
5
Ypenburg MO12-3
1
Zoetermeer MO12-5
2
Ring Pass Delft MO12-4
Zaterdag 13 april
5
Ring Pass Delft MO12-4
1
Pijnacker MO12-3
5
Berkel-Rodenrijs MO12-3
0
Zoetermeer MO12-5
1
Ypenburg MO12-3
1
Rijswijk MO12-3
Wedstrijdschema
Ypenburg MO12-3
MO12-3
Uit
25-05-2024
10:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307100
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO12-3
Ring Pass MO12-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307102
Pijnacker MO12-3
MO12-3
Uit
08-06-2024
11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1307105
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg MO12-3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 28 | 8 | 0 | 17 |
2. | Ring Pass Delft MO12-4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 | 15 | 0 | 16 |
3. | Rijswijk MO12-3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 11 | 0 | 12 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 32 | 14 | 0 | 11 |
5. | Pijnacker MO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 31 | 0 | 3 |
6. | Zoetermeer MO12-5 | 7 | 0 | 0 | 7 | 7 | 28 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 2 | 0 | 15 |
2. | Schiedam MO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 | 10 |
3. | Barendrecht MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 0 | 7 |
4. | Spijkenisse MO12-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 5 | 0 | 5 |
5. | Ring Pass Delft MO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 19 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 18 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg MO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 42 | 1 | 0 | 15 |
2. | Klein Zwitserland MO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 27 | 6 | 0 | 9 |
3. | Ring Pass Delft MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 15 | 0 | 7 |
4. | Rotterdam MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 17 | 0 | 7 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 14 | 0 | 6 |
6. | HUDITO MO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 59 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Veld 4 (AB)
vr
18:00
-
19:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Ypenb | Zoete | Rijsw | Ring | Pijna | Berke | |
Ypenburg MO12-3 | 1 - 1 | 5 - 2 | 6 - 1 | |||
Zoetermeer MO12-5 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 9 | ||
Rijswijk MO12-3 | 0 - 5 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
Ring Pass Delft MO12-4 | 4 - 1 | 5 - 1 | 5 - 4 | |||
Pijnacker MO12-3 | 0 - 5 | 0 - 3 | 1 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 3 - 3 | 5 - 0 | 1 - 2 | 8 - 0 |
Schie | Baren | Westl | Spijk | Ring | Berke | |
Schiedam MO12-2 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
Barendrecht MO12-5 | 0 - 1 | 1 - 1 | 6 - 3 | |||
Westland MO12-2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 6 - 0 | |||
Spijkenisse MO12-2 | 0 - 0 | 5 - 1 | ||||
Ring Pass Delft MO12-3 | 1 - 3 | 0 - 5 | 2 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 0 - 2 | 4 - 3 |
Ypenb | Rotte | Ring | Klein | HUDIT | Berke | |
Ypenburg MO12-1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 17 - 0 | |||
Rotterdam MO12-5 | 0 - 12 | 3 - 2 | 0 - 1 | |||
Ring Pass Delft MO12-2 | 1 - 1 | 10 - 1 | ||||
Klein Zwitserland MO12-3 | 6 - 0 | 5 - 1 | ||||
HUDITO MO12-2 | 1 - 9 | 0 - 13 | 0 - 10 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-3 | 0 - 6 | 2 - 3 |