Meisjes D4

6e in poule Meisjes D Lente 2e klasse C
1e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse D
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
2
Barendrecht MD3
1
Ypenburg MD2
3
Zoetermeer MD2
0
Spijkenisse MD1
4
Rotterdam MD6
0
Berkel-Rodenrijs MD4

Wedstrijdschema

Ypenburg
MD4
Uit
04-04-2020 10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 401435
Vertrektijd: 09:30
MD4
Rotterdam MD6
Thuis
18-04-2020
Nr. 401436
Zoetermeer MD2
MD4
Uit
09-05-2020
Nr. 401441
MD4
Barendrecht MD3
Thuis
16-05-2020
Nr. 401442
Spijkenisse MD1
MD4
Uit
06-06-2020
Nr. 401446
Let op: Reserve tenue
MD4
Ypenburg MD2
Thuis
13-06-2020
Nr. 401448

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD611004003
2.Zoetermeer MD211003003
3.Barendrecht MD311002103
4.Ypenburg MD210011200
5.Spijkenisse MD110010300
6.Berkel-Rodenrijs MD410010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD45410182013
2.Klein Zwitserland MD55401121012
3.Leonidas MD4520381006
4.Rotterdam MD851137704
5.Forescate MD5511341604
6.HCRB MD2511361904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD45410214013
2.Rijswijk MD35311239010
3.Alecto MD3521221807
4.HUDITO MD25212191107
5.Rotterdam MD10520392406
6.Ypenburg MD6500554200

Team nieuws

Kampioen!

Vrijdag 6 december 2019
MD4 kampioen tussencompetitie

In een rechtstreeks duel met de koploper KZ hield MD4 het hoofd koel!
Na een spannende wedstrijd zijn ze kampioen🎉 van de tussencompetitie geworden!
Gefeliciteerd! 💛💙
.
#campione #2ekeerditseizoen #toppers #MD4

Toon al het nieuws

Begeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

wo
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeYpenbZoeteSpijkRotteBaren
Berkel-Rodenrijs MD4
Ypenburg MD2
Zoetermeer MD23 - 0
Spijkenisse MD1
Rotterdam MD64 - 0
Barendrecht MD32 - 1
HCRB BerkeRotteLeoniKleinFores
HCRB MD20 - 44 - 2
Berkel-Rodenrijs MD4
Rotterdam MD81 - 2
Leonidas MD44 - 1
Klein Zwitserland MD54 - 02 - 05 - 0
Forescate MD51 - 12 - 1
YpenbBerkeRotteRijswHUDITAlect
Ypenburg MD60 - 91 - 12
Berkel-Rodenrijs MD41 - 13 - 1
Rotterdam MD104 - 31 - 72 - 1
Rijswijk MD311 - 17 - 14 - 1
HUDITO MD26 - 1
Alecto MD35 - 02 - 2