Meisjes D4

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
3
Voorne MD2
5
Rijswijk MD2
Zaterdag 9 oktober
4
Rijswijk MD2
4
Ring Pass Delft MD3
2
Rotterdam MD4
3
Voorne MD2
Zaterdag 2 oktober
1
Pollux MD3
8
Rijswijk MD2
1
Ring Pass Delft MD3
3
Rotterdam MD4
Zondag 26 september
3
Rijswijk MD2
2
Berkel-Rodenrijs MD4

Wedstrijdschema

MD4
Ring Pass MD3
Thuis
30-10-2021 14:00
Veld 3
Nr. 600803
Scheidsrechters: Rens Hoogerbrugge, + ouder MD4
Pollux MD2
MD4
Uit
06-11-2021 00:00
Nr. 600807
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
MD4
Zoetermeer MD2
Thuis
13-11-2021 08:30
Veld 2
Nr. 600806
Scheidsrechters: Jelle van Veen, + ouder MD4
MD4
Ommoord MD2
Thuis
20-11-2021 00:00
Nr. 600812
Ypenburg MD3
MD4
Uit
27-11-2021 00:00
Nr. 600815
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD45401157012
2.Voorne MD25311249010
3.Rijswijk MD253112112010
4.Ring Pass Delft MD3522119908
5.Berkel-Rodenrijs MD45104131803
6.Pollux MD3500523900

Teambegeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:00
Veld 4 (AB)
do
17:30
-
18:30
Veld 4 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse C".

BerkePolluVoornRijswRotteRing
Berkel-Rodenrijs MD41 - 3
Pollux MD30 - 91 - 8
Voorne MD23 - 51 - 1
Rijswijk MD23 - 21 - 24 - 4
Rotterdam MD43 - 25 - 02 - 3
Ring Pass Delft MD31 - 3