Meisjes Onder 12 - 4
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
Bleiswijk MO12-1
0
Berkel-Rodenrijs MO12-4
0
Nieuwkoop MO12-1
0
HDM MO12-6
4
Cartouche MO12-4
2
Klein Zwitserland MO12-5
Zaterdag 16 maart
1
Cartouche MO12-4
2
Nieuwkoop MO12-1
2
Berkel-Rodenrijs MO12-4
1
Klein Zwitserland MO12-5
0
HDM MO12-6
1
Bleiswijk MO12-1
Zaterdag 9 maart
5
Klein Zwitserland MO12-5
0
Nieuwkoop MO12-1
0
Bleiswijk MO12-1
1
Cartouche MO12-4
Zaterdag 2 maart
0
HDM MO12-6
2
Klein Zwitserland MO12-5
3
Cartouche MO12-4
0
Berkel-Rodenrijs MO12-4
1
Nieuwkoop MO12-1
3
Bleiswijk MO12-1
Wedstrijdschema
HDM MO12-6
MO12-4
Uit
30-03-2024
Nr. 1307305
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
MO12-4
Nieuwkoop MO12-1
Thuis
06-04-2024
14:05
Veld 3
Nr. 1307300
Scheidsrechters: Zoƫ Van Oers, + ouder
MO12-4
Cartouche MO12-4
Thuis
13-04-2024
12:00
Veld 5
Nr. 1307303
Scheidsrechters: Sophie Segboer, + OUder
MO12-4
HDM MO12-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1307291
HCKZ MO12-5
MO12-4
Uit
25-05-2024
Nr. 1307310
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-4
Bleiswijk MO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307312
Nieuwkoop MO12-1
MO12-4
Uit
08-06-2024
11:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307315
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Bleiswijk MO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 | 9 |
2. | Cartouche MO12-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 9 |
3. | Klein Zwitserland MO12-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 6 | 0 | 6 |
4. | Nieuwkoop MO12-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | 0 | 4 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 | 3 |
6. | HDM MO12-6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam MO12-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 7 | 0 | 13 |
2. | Victoria MO12-3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 6 | 0 | 11 |
3. | Bleiswijk MO12-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 0 | 9 |
4. | Ommoord MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 9 | 0 | 7 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 15 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg MO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 18 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Veld 4 (CD)
vr
18:00
-
19:30
Veld 5 (CD)
Team resultaten
Berke | HDM M | Nieuw | Klein | Carto | Bleis | |
Berkel-Rodenrijs MO12-4 | 2 - 1 | |||||
HDM MO12-6 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
Nieuwkoop MO12-1 | 0 - 0 | 1 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO12-5 | 5 - 0 | |||||
Cartouche MO12-4 | 3 - 0 | 1 - 2 | 4 - 2 | |||
Bleiswijk MO12-1 | 5 - 0 | 0 - 1 |
Berke | Ypenb | Ommoo | Victo | Rotte | Bleis | |
Berkel-Rodenrijs MO12-4 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 5 | |||
Ypenburg MO12-2 | 1 - 3 | 1 - 5 | 1 - 3 | |||
Ommoord MO12-2 | 2 - 2 | 1 - 3 | ||||
Victoria MO12-3 | 3 - 0 | 3 - 3 | ||||
Rotterdam MO12-4 | 5 - 1 | 3 - 2 | ||||
Bleiswijk MO12-1 | 4 - 3 | 3 - 1 | 0 - 2 |