Meisjes Onder 12 - 5
6e in poule Zuid-Holland - E
4e in poule Zuid-Holland - G
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
4
Rotterdam MO12-6
1
Zoetermeer MO12-4
0
Roomburg MO12-4
9
Pijnacker MO12-2
Zaterdag 6 april
1
Zoetermeer MO12-4
6
Ypenburg MO12-4
4
Berkel-Rodenrijs MO12-5
5
Pijnacker MO12-2
2
Rotterdam MO12-6
0
Roomburg MO12-4
Zaterdag 23 maart
1
Roomburg MO12-4
0
Berkel-Rodenrijs MO12-5
6
Ypenburg MO12-4
1
Rotterdam MO12-6
6
Pijnacker MO12-2
3
Zoetermeer MO12-4
Wedstrijdschema
Zoetermeer MO12-4
MO12-5
Uit
20-04-2024
14:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307125
Vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO12-5
Ypenburg MO12-4
Thuis
21-04-2024
10:00
Veld 3
Nr. 1307123
Scheidsrechters: Bert Jan Haitsma, + Ouder
Rotterdam MO12-6
MO12-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1307130
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO12-5
Roomburg MO12-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307132
Pijnacker MO12-2
MO12-5
Uit
08-06-2024
14:35
De Guyter veld 3 (Zandveld)
Nr. 1307135
Vertrektijd: 13:50, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pijnacker MO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 38 | 13 | 0 | 18 |
2. | Ypenburg MO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 24 | 11 | 0 | 12 |
3. | Rotterdam MO12-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 15 | 0 | 12 |
4. | Zoetermeer MO12-4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 23 | 0 | 4 |
5. | Roomburg MO12-4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 26 | 0 | 4 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 17 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Feijenoord MO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 2 | 0 | 15 |
2. | Rotterdam MO12-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 12 | 0 | 10 |
3. | Dordrecht MO12-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 18 | 0 | 5 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | 0 | 4 |
5. | IJssel MO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 13 | 0 | 3 |
6. | Ommoord MO12-3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Spijkenisse MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 | 1 | 0 | 15 |
2. | Westland MO12-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 0 | 12 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 11 | 0 | 6 |
4. | Bleiswijk MO12-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 17 | 0 | 6 |
5. | Rotterdam MO12-8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 18 | 0 | 3 |
6. | Ring Pass Delft MO12-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 23 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
18:30
Veld 4 (CD)
wo
17:30
-
18:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Roomb | Berke | Ypenb | Zoete | Rotte | Pijna | |
Roomburg MO12-4 | 1 - 0 | 2 - 6 | 0 - 9 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 1 - 3 | 2 - 3 | 4 - 5 | |||
Ypenburg MO12-4 | 5 - 1 | 6 - 1 | 1 - 6 | |||
Zoetermeer MO12-4 | 3 - 3 | 1 - 6 | 0 - 3 | |||
Rotterdam MO12-6 | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 6 | |||
Pijnacker MO12-2 | 6 - 4 | 6 - 3 |
Feije | Ommoo | Berke | IJsse | Rotte | Dordr | |
Feijenoord MO12-1 | 4 - 1 | 7 - 0 | ||||
Ommoord MO12-3 | - | 3 - 3 | 1 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 3 | |||
IJssel MO12-2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Rotterdam MO12-6 | 1 - 5 | 4 - 1 | ||||
Dordrecht MO12-2 | 0 - 9 | 3 - 3 |
Berke | Westl | Bleis | Spijk | Rotte | Ring | |
Berkel-Rodenrijs MO12-5 | 0 - 2 | 5 - 0 | ||||
Westland MO12-3 | 5 - 2 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||
Bleiswijk MO12-2 | 0 - 6 | 5 - 1 | ||||
Spijkenisse MO12-2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 5 - 1 | |||
Rotterdam MO12-8 | 2 - 3 | 0 - 4 | 4 - 2 | |||
Ring Pass Delft MO12-4 | 4 - 3 | 0 - 8 |