Meisjes Onder 12 - 7
6e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - F
4e in poule Zuid-Holland - G
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
Craeyenhout MO12-6
2
Berkel-Rodenrijs MO12-7
4
Wateringse veld MO12-2
1
HDS MO12-5
5
Westland MO12-4
1
Schiedam MO12-3
Zaterdag 6 april
5
Westland MO12-4
3
Berkel-Rodenrijs MO12-7
1
HDS MO12-5
3
Schiedam MO12-3
4
Wateringse veld MO12-2
1
Craeyenhout MO12-6
Zaterdag 23 maart
0
Berkel-Rodenrijs MO12-7
1
HDS MO12-5
3
Craeyenhout MO12-6
3
Westland MO12-4
3
Schiedam MO12-3
3
Wateringse veld MO12-2
Wedstrijdschema
MO12-7
W'se Veld MO12-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306797
MO12-7
Schiedam MO12-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306798
HDS MO12-5
MO12-7
Uit
01-06-2024
Nr. 1306801
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO12-7
Westland MO12-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306805
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 | 4 | 0 | 15 |
2. | Westland MO12-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 11 | 0 | 13 |
3. | Craeyenhout MO12-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 14 | 0 | 7 |
4. | Schiedam MO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 12 | 3 | 6 |
5. | HDS MO12-5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 14 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 21 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ring Pass Delft MO12-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 6 | 0 | 13 |
2. | Schoonhoven MO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 11 | 0 | 12 |
3. | Rapid MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 18 | 0 | 7 |
4. | Rotterdam MO12-11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 12 | 10 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 5 | 0 | 2 | 3 | 10 | 17 | 0 | 2 |
6. | Victoria MO12-7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 24 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg MO12-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 0 | 10 |
2. | Pijnacker MO12-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 0 | 10 |
3. | Gouda MO12-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 0 | 10 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 |
5. | Alphen MO12-3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 10 | 0 | 3 |
6. | Bleiswijk MO12-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 12 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
Team resultaten
Schie | Westl | HDS M | Berke | Water | Craey | |
Schiedam MO12-3 | 1 - 2 | 4 - 2 | 3 - 3 | |||
Westland MO12-4 | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 3 | 1 - 3 | ||
HDS MO12-5 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 0 - 1 | 1 - 5 | ||||
Wateringse veld MO12-2 | 4 - 1 | 5 - 1 | 4 - 1 | |||
Craeyenhout MO12-6 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 2 |
Berke | Rotte | Victo | Schoo | Rapid | Ring | |
Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 3 - 4 | 0 - 2 | ||||
Rotterdam MO12-11 | 2 - 2 | 5 - 0 | 1 - 1 | |||
Victoria MO12-7 | 2 - 2 | 0 - 5 | 2 - 8 | |||
Schoonhoven MO12-1 | 7 - 3 | 6 - 3 | ||||
Rapid MO12-2 | 4 - 1 | 1 - 10 | ||||
Ring Pass Delft MO12-4 | 1 - 1 | 4 - 3 | 3 - 0 |
Berke | Ypenb | Bleis | Gouda | Alphe | Pijna | |
Berkel-Rodenrijs MO12-7 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Ypenburg MO12-6 | 5 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||
Bleiswijk MO12-3 | 1 - 3 | |||||
Gouda MO12-3 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | |||
Alphen MO12-3 | 0 - 0 | 2 - 2 | ||||
Pijnacker MO12-3 | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 |