Meisjes D7

3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule H

3e in poule 3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule H
4e in poule 3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule E
2e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
Zoetermeer MD4
1
Bleiswijk MD3
3
Alphen MD3
0
Alecto MD3
2
Klein Zwitserland MD6
3
Berkel-Rodenrijs MD7
Zondag 12 mei
0
Berkel-Rodenrijs MD7
1
Alphen MD3
Zaterdag 11 mei
7
Alecto MD3
1
Bleiswijk MD3
0
Klein Zwitserland MD6
3
Zoetermeer MD4

Wedstrijdschema

Zoetermeer MD4
MD7
Uit
25-05-2019 16:00
Waterveld
Nr. 55903
Vertrektijd: 15:15, Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER - Veld 1
Thuis
01-06-2019 13:00
Veld 3
Nr. 56068
Scheidsrechters: Fatine Aichouri, Frank Kamman, (MD7)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MD488002712024
2.Alphen MD38602189018
3.Berkel-Rodenrijs MD78413179013
4.Alecto MD38305191709
5.Klein Zwitserland MD68215141907
6.Bleiswijk MD3800883700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker MD25410132013
2.Rijswijk MD3531196010
3.Bleiswijk MD2522114608
4.Berkel-Rodenrijs MD751319706
5.Barendrecht MD4511310804
6.Derby MD3500522800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO MD25500184015
2.Berkel-Rodenrijs MD75401111012
3.Craeyenhout MD5530214709
4.Cartouche MD55113141704
5.Zoetermeer MD6510442303
6.Pijnacker MD3501471601

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 2 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AleAlpBerBleKleZoe
Alecto MD31 - 22 - 07 - 12 - 4
Alphen MD33 - 01 - 34 - 13 - 1
Berkel-Rodenrijs MD70 - 14 - 01 - 11 - 2
Bleiswijk MD32 - 40 - 51 - 42 - 5
Klein Zwitserland MD63 - 20 - 22 - 30 - 3
Zoetermeer MD42 - 13 - 24 - 14 - 3
BarBerBleDerPijRij
Barendrecht MD41 - 20 - 11 - 2
Berkel-Rodenrijs MD72 - 21 - 2
Bleiswijk MD22 - 29 - 10 - 1
Derby MD31 - 60 - 30 - 7
Pijnacker MD21 - 13 - 1
Rijswijk MD31 - 13 - 0
BerCarCraHUDPijZoe
Berkel-Rodenrijs MD74 - 00 - 13 - 0
Cartouche MD51 - 41 - 53 - 3
Craeyenhout MD50 - 16 - 2
HUDITO MD22 - 07 - 1
Pijnacker MD30 - 32 - 30 - 1
Zoetermeer MD61 - 91 - 4