Meisjes D8

6e klasse Meisjes D Poule C

6e in poule 6e klasse Meisjes D Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
1
Leonidas MD8
1
Rotterdam MD13
1
Leonidas MD8
5
Goeree Overflakkee MD2
3
Goeree Overflakkee MD2
2
Rotterdam MD13
2
Voorne MD4
4
Barendrecht MD8
4
Voorne MD4
3
Waddinxveen MD2
Zondag 13 januari
4
Berkel-Rodenrijs MD8
2
Voorne MD4
2
Berkel-Rodenrijs MD8
4
Goeree Overflakkee MD2
3
Voorne MD4
7
Goeree Overflakkee MD2
2
Barendrecht MD8
5
Waddinxveen MD2
5
Leonidas MD8
2
Barendrecht MD8
1
Waddinxveen MD2
2
Leonidas MD8
Zondag 6 januari
2
Rotterdam MD13
2
Leonidas MD8
3
Rotterdam MD13
5
Voorne MD4
1
Waddinxveen MD2
1
Berkel-Rodenrijs MD8
1
Waddinxveen MD2
3
Goeree Overflakkee MD2
5
Goeree Overflakkee MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD8
4
Leonidas MD8
3
Voorne MD4

Wedstrijdschema

Leonidas MD8
MD8
Uit
27-01-2019 10:10
Nr. 34180
Vertrektijd: 09:10. Locatie: Erasmus Sport Centrum, ROTTERDAM - Veld 1 (beneden). Zaalleiding: Barendrecht
Barendrecht MD8
MD8
Uit
27-01-2019 10:50
Nr. 34207
Vertrektijd: 09:50. Locatie: Erasmus Sport Centrum, ROTTERDAM - Veld 1 (beneden). Zaalleiding: Barendrecht
Rotterdam MD13
MD8
Uit
10-02-2019 09:30
Nr. 32536
Vertrektijd: 08:45. Locatie: Ackers, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
MD8
Barendrecht MD8
Thuis
10-02-2019 10:10
Nr. 32480
Locatie: Ackers, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
MD8
Rotterdam MD13
Thuis
17-02-2019 11:30
Nr. 33514
Locatie: Ackers, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
MD8
Waddinxveen MD2
Thuis
17-02-2019 12:10
Nr. 33467
Locatie: Ackers, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam

Poule stand (6e in poule 6e klasse Meisjes D Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goeree Overflakkee MD288003715024
2.Leonidas MD884312016015
3.Voorne MD483142529010
4.Waddinxveen MD25113111204
5.Barendrecht MD85113121804
6.Berkel-Rodenrijs MD86114112104
7.Rotterdam MD136033121703

Team nieuws

Toon al het nieuws

Team resultaten

BarBerGoeLeoRotVooWad
Barendrecht MD83 - 51 - 12 - 5
Berkel-Rodenrijs MD82 - 41 - 44 - 2
Goeree Overflakkee MD25 - 03 - 2
Leonidas MD85 - 21 - 51 - 14 - 3
Rotterdam MD133 - 52 - 23 - 5
Voorne MD42 - 45 - 33 - 71 - 14 - 3
Waddinxveen MD21 - 11 - 31 - 2