Meisjes D8

6e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E

1e in poule 6e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E
4e in poule 6e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule C
6e in poule 5e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
9
Berkel-Rodenrijs MD8
2
Pijnacker MD4
5
HGC MD8
0
Ypenburg MD5
5
hdm MD10
1
Leiden MD11
Zaterdag 11 mei
4
Pijnacker MD4
2
hdm MD10
5
Berkel-Rodenrijs MD8
3
HGC MD8
2
Leiden MD11
3
Ypenburg MD5

Wedstrijdschema

Leiden MD11
MD8
Uit
25-05-2019 13:15
Zandveld
Nr. 56398
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 6
MD8
Ypenburg MD5
Thuis
01-06-2019 08:45
Veld 4
Nr. 56288
Scheidsrechters: Lune Koch, + ouder MD8

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD886203610020
2.HGC MD886022511018
3.Pijnacker MD484132229013
4.hdm MD108233141309
5.Ypenburg MD5821592007
6.Leiden MD11801783101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD135410183013
2.Goeree Overflakkee MD25410173013
3.Leonidas MD8521212607
4.Berkel-Rodenrijs MD8520361506
5.Barendrecht MD8511381604
6.Voorne MD4500542200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard MD35500412015
2.Delfshaven MD15311317010
3.Feijenoord MD253112013010
4.Rotterdam MD135203102106
5.Pijnacker MD65104133203
6.Berkel-Rodenrijs MD8500564600

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
do
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerhdmHGCLeiPijYpe
Berkel-Rodenrijs MD81 - 15 - 37 - 09 - 2
hdm MD101 - 15 - 13 - 30 - 1
HGC MD81 - 21 - 04 - 15 - 0
Leiden MD111 - 22 - 50 - 42 - 3
Pijnacker MD41 - 74 - 21 - 54 - 2
Ypenburg MD51 - 40 - 11 - 11 - 3
BarBerGoeLeoRotVoo
Barendrecht MD81 - 62 - 21 - 5
Berkel-Rodenrijs MD81 - 00 - 42 - 6
Goeree Overflakkee MD21 - 02 - 24 - 0
Leonidas MD84 - 0
Rotterdam MD133 - 01 - 07 - 0
Voorne MD42 - 42 - 3
BerDelFeiHoePijRot
Berkel-Rodenrijs MD81 - 100 - 8
Delfshaven MD111 - 06 - 1
Feijenoord MD23 - 30 - 74 - 3
Hoeksche Waard MD315 - 02 - 1
Pijnacker MD68 - 40 - 102 - 3
Rotterdam MD135 - 10 - 51 - 7