Meisjes Onder 12 - 8
5e in poule Zuid-Holland - A
4e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
9
Westland MO12-5
1
Klein Zwitserland MO12-11
7
HUDITO MO12-3
0
Rijswijk MO12-4
8
Schiedam MO12-4
1
Berkel-Rodenrijs MO12-8
Zaterdag 6 april
3
Berkel-Rodenrijs MO12-8
4
Klein Zwitserland MO12-11
4
Westland MO12-5
2
Rijswijk MO12-4
8
Schiedam MO12-4
2
HUDITO MO12-3
Zaterdag 23 maart
2
HUDITO MO12-3
7
Westland MO12-5
0
Klein Zwitserland MO12-11
6
Schiedam MO12-4
0
Rijswijk MO12-4
1
Berkel-Rodenrijs MO12-8
Wedstrijdschema
MO12-8
Westland MO12-5
Thuis
20-04-2024
14:15
Veld 4
Nr. 1313175
Scheidsrechters: Josje de Goede, Marc Verrips, (MO12-8)
Hudito MO12-3
MO12-8
Uit
25-05-2024
Nr. 1313179
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
MO12-8
Rijswijk MO12-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1313181
HCKZ MO12-11
MO12-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1313184
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO12-5 | 6 | 6 | 0 | 0 | 33 | 7 | 0 | 18 |
2. | Schiedam MO12-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 34 | 7 | 0 | 15 |
3. | HUDITO MO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 33 | 27 | 0 | 10 |
4. | Klein Zwitserland MO12-11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 | 31 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 37 | 0 | 3 |
6. | Rijswijk MO12-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 25 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas MO12-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 38 | 1 | 0 | 15 |
2. | Schiedam MO12-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 7 | 0 | 9 |
3. | Delfshaven MO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 9 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 22 | 0 | 4 |
5. | Rijswijk MO12-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 19 | 0 | 4 |
6. | Pijnacker MO12-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO12-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 4 | 0 | 15 |
2. | Leiden MO12-7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 4 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO12-10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 10 | 0 | 9 |
4. | Rijswijk MO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 26 | 0 | 6 |
5. | Ypenburg MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 15 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (7)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Schie | Klein | Berke | Westl | Rijsw | HUDIT | |
Schiedam MO12-4 | 8 - 1 | 5 - 0 | 8 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO12-11 | 0 - 6 | 1 - 3 | 5 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 2 - 6 | 3 - 4 | 3 - 11 | |||
Westland MO12-5 | 2 - 1 | 9 - 1 | 8 - 0 | 4 - 2 | ||
Rijswijk MO12-4 | 0 - 1 | 3 - 3 | ||||
HUDITO MO12-3 | 8 - 6 | 2 - 7 | 7 - 0 |
Delfs | Schie | Berke | Rijsw | Pijna | Leoni | |
Delfshaven MO12-3 | 3 - 2 | 3 - 1 | - | |||
Schiedam MO12-4 | 3 - 0 | 8 - 0 | 0 - 4 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 2 - 2 | |||||
Rijswijk MO12-4 | 1 - 3 | 0 - 9 | 0 - 5 | |||
Pijnacker MO12-5 | 2 - 5 | 0 - 2 | 0 - 11 | |||
Leonidas MO12-5 | 6 - 1 | 12 - 0 |
Berke | HDS M | Ypenb | Rijsw | Leide | Klein | |
Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 1 - 3 | 0 - 11 | ||||
HDS MO12-5 | 11 - 0 | 5 - 1 | ||||
Ypenburg MO12-5 | 4 - 0 | 2 - 5 | ||||
Rijswijk MO12-4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 13 | |||
Leiden MO12-7 | 0 - 1 | 4 - 1 | 3 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO12-10 | 7 - 1 | 4 - 1 | 8 - 0 |