Meisjes D8

1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
4
Berkel-Rodenrijs MD8
0
Gouda MD5
2
Ommoord MD5
0
Rotterdam MD12
Zaterdag 11 september
3
Rotterdam MD12
3
Delfshaven MD3
0
Gouda MD5
3
Ommoord MD5

Wedstrijdschema

MD8
Ommoord MD5
Thuis
25-09-2021 14:30
Veld 3
Nr. 565428
Scheidsrechters: Emily Broeze, Edwin Langelaan, (MD8)
Delfshaven MD3
MD8
Uit
02-10-2021 12:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 565430
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
MD8
Rotterdam MD12
Thuis
09-10-2021 14:15
Veld 4
Nr. 565433
Scheidsrechters: Laurens Kocken, + ouder MD8

Poule stand (1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD822009006
2.Ommoord MD522005006
3.Delfshaven MD310103301
4.Rotterdam MD1220113501
5.Pijnacker MD510010500
6.Gouda MD520020700

Teambegeleiders (6)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 25 september
14:00 – 15:30
Bardienst Za 5: Meisjes D9 (), Meisjes D8 ()

Team resultaten

DelfsBerkeOmmooGoudaRottePijna
Delfshaven MD3
Berkel-Rodenrijs MD84 - 0
Ommoord MD52 - 0
Gouda MD50 - 3
Rotterdam MD123 - 3
Pijnacker MD5