Meisjes Onder 12 - 9
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Alphen MO12-5
1
Zoetermeer MO12-6
4
Alecto MO12-4
3
Klein Zwitserland MO12-10
1
Berkel-Rodenrijs MO12-9
2
Leiden MO12-8
Zaterdag 16 maart
4
Leiden MO12-8
1
Alecto MO12-4
1
Klein Zwitserland MO12-10
3
Zoetermeer MO12-6
2
Alphen MO12-5
8
Berkel-Rodenrijs MO12-9
Zaterdag 9 maart
0
Zoetermeer MO12-6
0
Berkel-Rodenrijs MO12-9
2
Alecto MO12-4
6
Alphen MO12-5
2
Klein Zwitserland MO12-10
3
Leiden MO12-8
Zaterdag 2 maart
2
Berkel-Rodenrijs MO12-9
2
Alecto MO12-4
5
Alphen MO12-5
4
Klein Zwitserland MO12-10
3
Leiden MO12-8
0
Zoetermeer MO12-6
Wedstrijdschema
HCKZ MO12-10
MO12-9
Uit
06-04-2024
11:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1306700
Vertrektijd: 10:45, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Alecto MO12-4
MO12-9
Uit
13-04-2024
10:15
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306702
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
MO12-9
Zoetermeer MO12-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306707
MO12-9
Alphen MO12-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306708
Leiden MO12-8
MO12-9
Uit
01-06-2024
Nr. 1306711
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO12-9
HCKZ MO12-10
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306715
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden MO12-8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 12 |
2. | Alphen MO12-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 15 | 0 | 7 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 6 | 0 | 5 |
4. | Zoetermeer MO12-6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 5 |
5. | Alecto MO12-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 15 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland MO12-10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 10 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alphen MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 12 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 11 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO12-11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
4. | Forescate MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 14 | 0 | 7 |
5. | Roomburg MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 18 | 0 | 3 |
6. | HDM MO12-11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 13 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
Berke | Zoete | Leide | Alphe | Klein | Alect | |
Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
Zoetermeer MO12-6 | 0 - 0 | |||||
Leiden MO12-8 | 3 - 0 | 4 - 1 | ||||
Alphen MO12-5 | 2 - 8 | 1 - 1 | 5 - 4 | |||
Klein Zwitserland MO12-10 | 1 - 3 | 2 - 3 | ||||
Alecto MO12-4 | 2 - 6 | 4 - 3 |
HDM M | Klein | Berke | Roomb | Alphe | Fores | |
HDM MO12-11 | 2 - 3 | 4 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO12-11 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 2 - 4 | 5 - 3 | ||||
Roomburg MO12-5 | 8 - 5 | 2 - 3 | 3 - 4 | |||
Alphen MO12-5 | 3 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | |||
Forescate MO12-5 | 2 - 1 | 2 - 1 |