Meisjes Onder 18 - 7
Uitslag
Zaterdag 11 mei
HGC MO18-4
Berkel-Rodenrijs MO18-7
Schiedam MO18-5
Klein Zwitserland MO18-5
3
HDS MO18-3
0
Leiden MO18-7
Vrijdag 26 april
1
Klein Zwitserland MO18-5
4
HDS MO18-3
Zaterdag 20 april
2
Rijswijk MO18-3
4
Forescate MO18-4
7
Berkel-Rodenrijs MO18-7
4
Klein Zwitserland MO18-5
Zaterdag 13 april
0
HDS MO18-3
2
Schiedam MO18-5
1
Leiden MO18-7
3
Rijswijk MO18-3
1
Forescate MO18-4
2
HGC MO18-4
Wedstrijdschema
HGC MO18-4
MO18-7
Uit
11-05-2024
12:00
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1204284
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO18-7
Rijswijk MO18-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1204288
HDS MO18-3
MO18-7
Uit
01-06-2024
Nr. 1204291
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO18-3 | 12 | 11 | 0 | 1 | 53 | 15 | 0 | 33 |
2. | Schiedam MO18-5 | 11 | 8 | 2 | 1 | 53 | 22 | 0 | 26 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO18-7 | 11 | 7 | 0 | 4 | 40 | 22 | 0 | 21 |
4. | Rijswijk MO18-3 | 12 | 6 | 1 | 5 | 26 | 35 | 0 | 19 |
5. | HGC MO18-4 | 11 | 4 | 1 | 6 | 21 | 30 | 0 | 13 |
6. | Forescate MO18-4 | 12 | 4 | 1 | 7 | 26 | 42 | 0 | 13 |
7. | Leiden MO18-7 | 12 | 2 | 0 | 10 | 20 | 44 | 0 | 6 |
8. | Klein Zwitserland MO18-5 | 11 | 1 | 1 | 9 | 31 | 60 | 3 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht MO18-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 4 | 0 | 15 |
2. | Rotterdam MO18-11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 7 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO18-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 0 | 9 |
4. | Pollux MO18-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 13 | 0 | 4 |
5. | Spijkenisse MO18-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 18 | 0 | 4 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO18-7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | 3 | -3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:30
-
20:30
Veld 5 (AB)
vr
18:30
-
19:30
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
Berke | Schie | Rijsw | HGC M | Leide | HDS M | Klein | Fores | |
Berkel-Rodenrijs MO18-7 | 1 - 4 | 3 - 0 | 7 - 1 | 2 - 3 | 7 - 4 | 4 - 0 | ||
Schiedam MO18-5 | 5 - 1 | 2 - 2 | 1 - 6 | - | 9 - 3 | |||
Rijswijk MO18-3 | 1 - 0 | 2 - 7 | 7 - 5 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 4 | ||
HGC MO18-4 | - | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 0 | ||
Leiden MO18-7 | 2 - 3 | 0 - 10 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 5 | 3 - 4 | ||
HDS MO18-3 | 0 - 2 | 7 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 7 - 5 | 7 - 0 | ||
Klein Zwitserland MO18-5 | 1 - 10 | 4 - 8 | 2 - 3 | 1 - 3 | 4 - 1 | 5 - 5 | ||
Forescate MO18-4 | 1 - 2 | 2 - 4 | 4 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 3 |
Berke | Rotte | Baren | Spijk | Klein | Pollu | |
Berkel-Rodenrijs MO18-7 | 1 - 9 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||
Rotterdam MO18-11 | 9 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | |||
Barendrecht MO18-5 | 3 - 1 | 4 - 1 | ||||
Spijkenisse MO18-3 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | |||
Klein Zwitserland MO18-7 | 1 - 5 | 3 - 0 | ||||
Pollux MO18-2 | 0 - 4 | 0 - 2 |