Meisjes Onder 18 - 8
Uitslag
Zaterdag 11 mei
Klein Zwitserland MO18-6
Berkel-Rodenrijs MO18-8
Derby MO18-3
Rotterdam MO18-12
Feijenoord MO18-1
Ommoord MO18-5
Gouda MO18-4
Leonidas MO18-4
Zaterdag 20 april
9
Rotterdam MO18-12
2
Klein Zwitserland MO18-6
Zaterdag 13 april
1
Berkel-Rodenrijs MO18-8
1
Gouda MO18-4
3
Ommoord MO18-5
0
Rotterdam MO18-12
3
Klein Zwitserland MO18-6
2
Derby MO18-3
2
Leonidas MO18-4
1
Feijenoord MO18-1
Wedstrijdschema
HCKZ MO18-6
MO18-8
Uit
11-05-2024
15:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1204338
Vertrektijd: 14:50, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Derby MO18-3
MO18-8
Uit
25-05-2024
13:10
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1204345
Vertrektijd: 12:10, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
MO18-8
Leonidas MO18-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1204346
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord MO18-5 | 11 | 8 | 2 | 1 | 33 | 14 | 0 | 26 |
2. | Leonidas MO18-4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | 19 | 0 | 19 |
3. | Gouda MO18-4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 31 | 25 | 0 | 18 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 31 | 33 | 0 | 15 |
5. | Derby MO18-3 | 11 | 4 | 2 | 5 | 25 | 23 | 0 | 14 |
6. | Klein Zwitserland MO18-6 | 11 | 5 | 1 | 5 | 31 | 39 | 3 | 13 |
7. | Rotterdam MO18-12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 30 | 29 | 0 | 12 |
8. | Feijenoord MO18-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 21 | 40 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg MO18-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 0 | 15 |
2. | Westland MO18-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 21 | 5 | 0 | 12 |
3. | Rotterdam MO18-12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | 0 | 7 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 16 | 0 | 4 |
5. | Pijnacker MO18-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 3 |
6. | Zoetermeer MO18-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 20 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:30
-
19:30
Veld 4 (CD)
vr
19:00
-
20:00
Veld 3 (AB)
Team resultaten
Ommoo | Berke | Rotte | Feije | Leoni | Gouda | Derby | Klein | |
Ommoord MO18-5 | 3 - 4 | 3 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 2 | ||
Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 2 - 2 | 5 - 1 | 7 - 2 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 2 | ||
Rotterdam MO18-12 | 0 - 4 | 3 - 4 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 3 | 9 - 2 | ||
Feijenoord MO18-1 | - | 4 - 3 | 0 - 6 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
Leonidas MO18-4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | ||
Gouda MO18-4 | 1 - 4 | 9 - 2 | 2 - 1 | - | 1 - 1 | 6 - 5 | ||
Derby MO18-3 | 1 - 2 | - | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 2 - 3 | ||
Klein Zwitserland MO18-6 | - | 2 - 1 | 6 - 5 | 2 - 3 | 1 - 4 | 3 - 2 |
Berke | Rotte | Zoete | Ypenb | Pijna | Westl | |
Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 2 - 2 | 3 - 4 | ||||
Rotterdam MO18-12 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
Zoetermeer MO18-6 | 0 - 1 | 0 - 5 | ||||
Ypenburg MO18-4 | 3 - 1 | 5 - 0 | 3 - 2 | |||
Pijnacker MO18-3 | 1 - 3 | 0 - 4 | 6 - 1 | 0 - 4 | ||
Westland MO18-4 | 6 - 2 | 7 - 0 |