Zaterdag 25 mei
JO10-2
HDS JO10-2
Thuis
25-05-2024
11:00
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1301591
JO10-3
IJssel JO10-1
Thuis
25-05-2024
09:45
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1301651
JO9-2
Rotterdam JO9-4
Thuis
25-05-2024
12:15
Veld 3 - Deel C
Nr. 1302036
Na afloop veld opruimen
JO9-3
Rijswijk JO9-1
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1301907
Na afloop veld opruimen
JO8-2
IJssel JO8-1
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1302631
Na afloop veld opruimen
JO8-3
Pijnacker JO8-1
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302539
MO10-1
Craeyenhout MO10-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1298691
MO10-2
Schiedam MO10-1
Thuis
25-05-2024
09:45
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1298839
MO10-3
Ypenburg MO10-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1298810
MO10-6
Rijswijk MO10-4
Thuis
25-05-2024
11:00
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1299410
MO10-7
Alkemade MO10-2
Thuis
25-05-2024
12:15
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1299441
Na afloop veld opruimen
MO9-6
Ommoord MO9-2
Thuis
25-05-2024
12:15
Veld 3 - Deel D
Nr. 1299980
Na afloop veld opruimen
MO8-1
Forcial MO8-2
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300551
Na afloop veld opruimen
MO8-3
Ring Pass MO8-1
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300699
MO8-4
Barendrecht MO8-1
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1300940
MO8-5
Ring Pass MO8-7
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300881
Na afloop veld opruimen
MO8-7
Rotterdam MO8-2
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300489
MO7-4
Leonidas MO7-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1301350
Na afloop veld opruimen
MO7-6
Berkel Rodenrijs MO7-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301290
Na afloop veld opruimen
JO18-1
Ring Pass JO18-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1198012
JO18-2
Ypenburg JO18-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1202362
JO18-4
HDS JO18-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1202417
JO16-2
Forcial JO16-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1304349
JO14-3
Noordwijk JO14-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303959
JO14-4
Waddinxveen JO14-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303988
JO12-1
Leonidas JO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303307
JO12-2
HCKZ JO12-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303410
JO12-4
HCRB JO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303498
JO12-7
HDS JO12-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303620
MO18-5
Tempo '34 MO18-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1203687
MO18-6
Leonidas MO18-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1204021
MO18-7
Rijswijk MO18-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1204288
MO16-1
Amersfoort MO16-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1279860
MO16-4
Ommoord MO16-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1305308
MO16-5
HDS MO16-6
Thuis
25-05-2024
Nr. 1305420
MO14-1
Goirle MO14-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1281265
MO14-6
Alphen MO14-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306088
MO14-7
Victoria MO14-7
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312918
MO14-8
HDS MO14-7
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312860
MO14-9
Ring Pass MO14-6
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312889
MO12-1
Derby MO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1307610
MO12-6
Ypenburg MO12-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306860
MO12-7
Schiedam MO12-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306798
MO12-9
Alphen MO12-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306708
Ring Pass JO10-1
JO10-1
Uit
25-05-2024
08:30
Rabo veld (CD) (Zandveld)
Nr. 1301470
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Barendrecht JO9-1
JO9-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1301969
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Rotterdam JO8-3
JO8-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1302401
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Leonidas JO7-1
JO7-1
Uit
25-05-2024
09:00
veld 4 (A) (Semiveld)
Nr. 1302729
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
HDM MO10-8
MO10-4
Uit
25-05-2024
10:00
HDM Samen Sterk veld (CD) (Waterveld)
Nr. 1299221
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Rijswijk MO10-3
MO10-5
Uit
25-05-2024
09:15
Veld 4 (CD) (Waterveld)
Nr. 1299347
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Ommoord MO9-3
MO9-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1300039
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
H'kse Waard MO9-2
MO9-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1299921
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Alphen MO9-2
MO9-3
Uit
25-05-2024
11:15
Half veld (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1300069
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
W'se Veld MO9-1
MO9-4
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1299890
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Gouda MO9-3
MO9-5
Uit
25-05-2024
11:00
Veld 4 (1/2) (B) (Zandveld)
Nr. 1300220
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
HCRB MO9-1
MO9-7
Uit
25-05-2024
Nr. 1299770
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
Ypenburg MO9-1
MO9-8
Uit
25-05-2024
09:25
Veld 2 (A) (Zandveld)
Nr. 1299710
Vertrektijd: 08:25, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Ring Pass MO8-5
MO8-2
Uit
25-05-2024
09:25
DSW veld (C) (Semiveld)
Nr. 1300759
Vertrektijd: 08:25, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Ommoord MO8-1
MO8-6
Uit
25-05-2024
Nr. 1300962
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Bleiswijk MO8-2-mix
MO8-8
Uit
25-05-2024
09:00
Veld 2 (D) (Semiveld)
Nr. 1300819
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Rotterdam MO7-4
MO7-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1301321
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Tempo '34 MO7-1-mix
MO7-2
Uit
25-05-2024
10:00
Grando Barendrecht – Janneke Schopman veld (B) (Zandveld)
Nr. 1301349
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Zuidelijk Randpark, ROTTERDAM
Berkel Rodenrijs MO7-6
MO7-3
Uit
25-05-2024
08:30
veld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1301290
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Rotterdam MO7-1
MO7-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1301320
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Bleiswijk JO18-1
JO18-3
Uit
25-05-2024
15:00
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 1202473
Vertrektijd: 14:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Roomburg JO16-1
JO16-1
Uit
25-05-2024
12:15
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1280340
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
HCKZ JO16-5
JO16-3
Uit
25-05-2024
15:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1304509
Vertrektijd: 14:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HDM JO14-1
JO14-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1280697
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Dordrecht JO14-1
JO14-2
Uit
25-05-2024
12:25
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304138
Vertrektijd: 11:25, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Delfshaven JO14-1
JO14-5
Uit
25-05-2024
15:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303848
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam
Westland JO12-1
JO12-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1303440
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Rijswijk JO12-2
JO12-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1303470
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Feijenoord JO12-1
JO12-6
Uit
25-05-2024
15:25
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303768
Vertrektijd: 14:25, Locatie: Olympia Sportcomplex, Rotterdam
Barendrecht MO18-1
MO18-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1190523
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
H'kse Waard MO18-1
MO18-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1203530
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Ypenburg MO18-4
MO18-3
Uit
25-05-2024
17:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1204232
Vertrektijd: 16:30, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Ring Pass MO18-4
MO18-4
Uit
25-05-2024
17:20
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1203910
Vertrektijd: 16:20, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Derby MO18-3
MO18-8
Uit
25-05-2024
13:10
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1204345
Vertrektijd: 12:10, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Gouda MO16-2
MO16-2
Uit
25-05-2024
11:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1304718
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Pijnacker MO16-3
MO16-3
Uit
25-05-2024
12:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1305098
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
HCKZ MO16-9
MO16-6
Uit
25-05-2024
13:20
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1305470
Vertrektijd: 12:20, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rijswijk MO14-2
MO14-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1306409
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
HDS MO14-5
MO14-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1306168
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Roomburg MO14-4
MO14-4
Uit
25-05-2024
12:45
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1306118
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Westland MO12-1
MO12-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1307580
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Ypenburg MO12-3
MO12-3
Uit
25-05-2024
10:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307100
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
HCKZ MO12-5
MO12-4
Uit
25-05-2024
10:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1307310
Vertrektijd: 09:20, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rotterdam MO12-6
MO12-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1307130
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Hudito MO12-3
MO12-8
Uit
25-05-2024
Nr. 1313179
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Zondag 26 mei
Thuis
26-05-2024
Nr. 1298297
D1
DES D1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1156708
D3
HCKZ D7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173114
D4
Capelle D2
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173377
D30-3
HDM D30-5
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173862
DO25-4
Zoetermeer DO25-6
Thuis
26-05-2024
Nr. 1297131
H2
Rijswijk H2-O
Thuis
26-05-2024
Nr. 1160520
H30-1
IJssel H30-1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1189193
HO25-1
Leonidas HO25-4
Thuis
26-05-2024
Nr. 1296298
Uit
26-05-2024
12:45
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1188892
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Rood-Wit D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1159336
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Schiedam D30-3
D30-2
Uit
26-05-2024
Nr. 1173863
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Hudito DO25-4
DO25-1
Uit
26-05-2024
Nr. 1296716
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Leiden DO25-9
DO25-2
Uit
26-05-2024
15:00
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1296890
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Leonidas H1
H1
Uit
26-05-2024
Nr. 1154473
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Derby H2-O
H3
Uit
26-05-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170305
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Groen Geel H9
H4
Uit
26-05-2024
14:15
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1187565
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar