Zaterdag 8 juni
Na afloop veld opruimen
JO9-1
Derby JO9-1
Thuis
08-06-2024
11:45
Veld 5 - Deel C
Nr. 1301975
Na afloop veld opruimen
JO9-2
Forcial JO9-1
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302045
JO9-3
Schiedam JO9-2
Thuis
08-06-2024
11:45
Veld 5 - Deel D
Nr. 1301916
Na afloop veld opruimen
JO8-3
HDM JO8-4
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302546
JO7-2
Rotterdam JO7-3
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld 3 - Deel A
Nr. 1302737
Na afloop veld opruimen
MO10-2
H'kse Waard MO10-2
Thuis
08-06-2024
09:45
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1298846
Na afloop veld opruimen
MO10-3
Gouda MO10-2
Thuis
08-06-2024
09:45
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1298817
Na afloop veld opruimen
MO10-6
Pijnacker MO10-4
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299417
MO9-1
Bleiswijk MO9-1
Thuis
08-06-2024
11:45
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300045
Na afloop veld opruimen
MO9-3
Bleiswijk MO9-2
Thuis
08-06-2024
11:45
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300075
Na afloop veld opruimen
MO9-6
H'kse Waard MO9-1
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1299987
MO8-2
Cartouche MO8-5
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1300765
MO8-3
Westland MO8-2
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300706
MO8-4
Leonidas MO8-3
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300947
MO8-7
HCKZ MO8-1
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300496
MO8-8
Ring Pass MO8-3
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300825
MO7-2
Leonidas MO7-3
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1301355
Na afloop veld opruimen
MO7-4
Rotterdam MO7-8
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1301357
Na afloop veld opruimen
MO7-6
Rotterdam MO7-5
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301297
Na afloop veld opruimen
JO16-2
Barendrecht JO16-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304356
JO14-2
W'se Veld JO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304144
JO14-3
HDM JO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303966
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303995
JO14-5
Ypenburg JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303854
JO12-4
Ring Pass JO12-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303505
JO12-6
Krimpen JO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303774
MO16-2
Roomburg MO16-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304724
MO16-3
HCKZ MO16-7
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305104
MO16-4
Derby MO16-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305315
MO14-1
Schiedam MO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1281272
MO14-3
Craeyenhout MO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306174
MO14-4
Gouda MO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306124
MO14-6
Alkemade MO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306095
MO14-7
Delfshaven MO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1312925
MO14-9
Pijnacker MO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1312896
MO12-7
Westland MO12-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306805
MO12-9
HCKZ MO12-10
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306715
Rotterdam JO10-1
JO10-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1301475
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rijswijk JO10-1
JO10-2
Uit
08-06-2024
10:30
Veld 4 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301597
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Derby JO10-2
JO10-3
Uit
08-06-2024
09:45
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301657
Vertrektijd: 08:45, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Ring Pass JO8-1
JO8-1
Uit
08-06-2024
08:30
Ruitenburg veld (B) (Waterveld)
Nr. 1302406
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Rotterdam JO8-2
JO8-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1302637
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Zoetermeer MO10-1
MO10-1
Uit
08-06-2024
10:00
Veld 2 (AB) (Semiveld)
Nr. 1298697
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Leiden MO10-India
MO10-4
Uit
08-06-2024
10:10
Veld 4 (CD) (Semiveld)
Nr. 1299226
Vertrektijd: 08:55, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
W'se Veld MO10-4
MO10-5
Uit
08-06-2024
08:45
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1299354
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Noordwijk MO10-4
MO10-7
Uit
08-06-2024
10:00
veld 1 (CD) (Waterveld)
Nr. 1299447
Vertrektijd: 08:30, Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Evergreen MO9-1
MO9-2
Uit
08-06-2024
09:30
Veld 1 (A) (Waterveld)
Nr. 1299926
Vertrektijd: 08:30, Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
Hudito MO9-1
MO9-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1299895
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Victoria MO9-2
MO9-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1300225
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Gouda MO9-1
MO9-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1299775
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Pijnacker MO9-1
MO9-8
Uit
08-06-2024
10:15
De Guyter veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1299715
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Rotterdam MO8-6
MO8-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1300557
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Leonidas MO8-1
MO8-5
Uit
08-06-2024
09:30
Veld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1300887
Vertrektijd: 08:30, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Rijswijk MO7-2
MO7-1
Uit
08-06-2024
09:15
Veld 4 (A) (Waterveld)
Nr. 1301326
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Zoetermeer MO7-Oranje
MO7-3
Uit
08-06-2024
08:30
Veld 6 (miniveld)(1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301295
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Schiedam MO7-1
MO7-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1301325
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Schiedam JO16-2
JO16-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1304514
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Push JO14-1
JO14-1
Uit
08-06-2024
12:10
Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken (Waterveld)
Nr. 1280702
Locatie: Push, Breda
Roomburg JO12-1
JO12-1
Uit
08-06-2024
10:15
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303320
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
HDM JO12-3
JO12-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1303416
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Dordrecht JO12-1
JO12-3
Uit
08-06-2024
08:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303445
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Roomburg JO12-2
JO12-5
Uit
08-06-2024
16:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303475
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Barendrecht JO12-2
JO12-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1303626
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
HCKZ MO16-10
MO16-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1305426
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Barendrecht MO16-6
MO16-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1305475
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Noordwijk MO14-2
MO14-2
Uit
08-06-2024
10:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306414
Vertrektijd: 08:30, Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Leiden MO14-7
MO14-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1305996
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
HDM MO14-7
MO14-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1312866
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Dordrecht MO12-1
MO12-1
Uit
08-06-2024
10:35
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307616
Vertrektijd: 09:35, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Pijnacker MO12-1
MO12-2
Uit
08-06-2024
12:15
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1307585
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Pijnacker MO12-3
MO12-3
Uit
08-06-2024
11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1307105
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Nieuwkoop MO12-1
MO12-4
Uit
08-06-2024
11:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307315
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Pijnacker MO12-2
MO12-5
Uit
08-06-2024
14:35
De Guyter veld 3 (Zandveld)
Nr. 1307135
Vertrektijd: 13:50, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Hudito MO12-2
MO12-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1306866
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
HCKZ MO12-11
MO12-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1313184
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Zondag 9 juni
D3
Roomburg D10
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173127
D4
Leonidas D22
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173390
D30-3
Craeyenhout D30-3
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173873
H2
HDS H2-O
Thuis
09-06-2024
Nr. 1160531
HO25-1
Westland HO25-2
Thuis
09-06-2024
Nr. 1296308
HO25-2
Souburgh HO25-1-O
Thuis
09-06-2024
Nr. 1296418
Hisalis H45-1
H45-1
Uit
09-06-2024
12:30
Veld 1 Wereld Wijnen (Waterveld)
Nr. 1298303
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Sportpark 'Ter Specke', Lisse
Hurley D5
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1188755
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
Alliance D30-1
D30-1
Uit
09-06-2024
11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1159351
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportparklaan, Heemstede
HDM D30-5
D30-2
Uit
09-06-2024
Nr. 1173872
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Victoria DO25-4
DO25-1
Uit
09-06-2024
Nr. 1296723
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Ring Pass DO25-2
DO25-2
Uit
09-06-2024
Nr. 1296899
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Leiden DO25-14
DO25-3
Uit
09-06-2024
13:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1296779
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Leiden DO25-5
DO25-4
Uit
09-06-2024
13:15
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1297140
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Leonidas H10
H3
Uit
09-06-2024
Nr. 1170316
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Delfshaven H2
H4
Uit
09-06-2024
15:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1187574
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam