Dinsdag 19 maart
Roomburg DDA
DDA
Uit
19-03-2024
10:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1126148
Vertrektijd: 08:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Zaterdag 23 maart
JO9-1
Leonidas JO9-1
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1301957
Na afloop veld opruimen
JO9-2
Westland JO9-1
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1302021
Na afloop veld opruimen
JO9-3
Rotterdam JO9-2
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 3 - Deel B
Nr. 1301892
Na afloop veld opruimen
JO8-3
Rijswijk JO8-4
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1302528
JO7-1
Rotterdam JO7-3
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302717
Na afloop veld opruimen
JO7-2
Cartouche JO7-Blauw
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1302719
Na afloop veld opruimen
MO10-2
Dordrecht MO10-3
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1298828
Na afloop veld opruimen
MO10-3
Pijnacker MO10-2
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1298799
MO10-6
Ypenburg MO10-4
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299399
MO9-1
Victoria MO9-4
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300027
Na afloop veld opruimen
MO9-3
Zoetermeer MO9-ROZE
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300057
Na afloop veld opruimen
MO9-6
Rotterdam MO9-5
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 3 - Deel A
Nr. 1299969
Na afloop veld opruimen
MO8-2
HDM MO8-4
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1300747
MO8-3
HDM MO8-5
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300688
MO8-4
Derby MO8-2-mix
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300929
MO8-7
Zoetermeer MO8-GEEL
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1300478
MO8-8
Rotterdam MO8-1
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1300807
MO7-2
Rotterdam MO7-8
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1301337
Na afloop veld opruimen
MO7-4
Rotterdam MO7-7
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1301339
Na afloop veld opruimen
MO7-6
Rotterdam MO7-3
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301279
JO18-1
Derby JO18-1
Thuis
23-03-2024
15:50
Veld 1
Nr. 1197992
Scheidsrechters: Stefan van der Ree, Wessel van der Zalm
JO18-3
HCKZ JO18-3
Thuis
23-03-2024
17:55
Veld 4
Nr. 1202458
Scheidsrechters: Tim Struijk, + ouder
JO16-1
Roomburg JO16-1
Thuis
23-03-2024
12:10
Veld 1
Nr. 1280323
Scheidsrechters: Lars Buningh, Bart van Eijken, Lars ipv Joost
JO16-2
Derby JO16-1
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld 4
Nr. 1304338
Scheidsrechters: Pepijn Wubbolts, +ouder
JO14-2
Rotterdam JO14-3
Thuis
23-03-2024
12:25
Veld 4
Nr. 1304126
Scheidsrechters: Mees Zwaard, + ouder
JO14-3
HCKZ JO14-4
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 3
Nr. 1303948
Scheidsrechters: Nova van Duuren, Maarten Backer
JO14-4
Roomburg JO14-4
Thuis
23-03-2024
14:15
Veld 4
Nr. 1303977
Scheidsrechters: Selin Engizek, Max ipv Sophie + ouder
JO14-5
Rijswijk JO14-2
Thuis
23-03-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1303836
Scheidsrechters: Olivier den Boer, + ouder
JO12-1
Rotterdam JO12-2
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 1
Nr. 1303281
Scheidsrechters: Daan van der Arend, Joost van Wanroij
JO12-4
Pijnacker JO12-1
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld 4
Nr. 1303487
Scheidsrechters: Sibren Snijders, + ouder
JO12-6
Rapid JO12-2
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld 5
Nr. 1303756
Scheidsrechters: Kevin Aafjes, + ouder
MO18-2
Barendrecht MO18-2
Thuis
23-03-2024
15:50
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1203516
Scheidsrechters: Bente Kuijper, + ouder
MO18-3
Waddinxveen MO18-1
Thuis
23-03-2024
14:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1204222
Scheidsrechters: Max Kuijpers, + ouder
MO18-4
Barendrecht MO18-3
Thuis
23-03-2024
17:40
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1203895
Scheidsrechters: Niels van Ekeren, + ouder
MO18-8
Rotterdam MO18-12
Thuis
23-03-2024
16:45
Veld 3
Nr. 1204327
Scheidsrechters: Victor Quist, + ouder
MO16-2
Voorhout MO16-1
Thuis
23-03-2024
14:00
Veld 1
Nr. 1304706
Scheidsrechters: Benthe Broere, + ouder
MO16-4
Rotterdam MO16-9
Thuis
23-03-2024
17:40
Veld 1
Nr. 1305297
Scheidsrechters: Gijs van Vliet, + ouder
MO14-1
Rotterdam MO14-2
Thuis
23-03-2024
10:20
Veld 1
Nr. 1281254
Scheidsrechters: Koen Streefkerk, Jelle van Veen
MO14-3
Cartouche MO14-4
Thuis
23-03-2024
10:20
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1306156
Scheidsrechters: Lotte Hoogwerf, + ouder
MO14-4
Schoonhoven MO14-1
Thuis
23-03-2024
12:10
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1306106
Scheidsrechters: Robine Vermaseren, + ouder
MO14-6
Leiden MO14-6
Thuis
23-03-2024
15:00
Veld 3
Nr. 1306077
Scheidsrechters: Indy van Uffelen, + ouder
MO14-7
Barendrecht MO14-9
Thuis
23-03-2024
14:45
Veld 5
Nr. 1312907
Scheidsrechters: Zenzi de Beer, + ouder
MO14-9
Rotterdam MO14-13
Thuis
23-03-2024
16:30
Veld 5
Nr. 1312878
Scheidsrechters: Evi Roest, vi ipv Mika + ouder
MO12-7
HDS MO12-5
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1306787
Scheidsrechters: Valentijn van Amersfoort, +ouder
MO12-9
Leiden MO12-8
Thuis
23-03-2024
11:15
Veld 3
Nr. 1306697
Scheidsrechters: Renske Zandee, +ouder
HCKZ JO10-2
JO10-1
Uit
23-03-2024
08:45
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1301458
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HDM JO10-4
JO10-2
Uit
23-03-2024
11:15
HDM Samen Sterk veld (CD) (Waterveld)
Nr. 1301577
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
HCRB JO10-1
JO10-3
Uit
23-03-2024
12:00
Veld 2 - Reeuwijk (AB) (Zandveld)
Nr. 1301637
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
Derby JO8-1
JO8-1
Uit
23-03-2024
09:35
Veld vW4 (A) (Zandveld)
Nr. 1302389
Vertrektijd: 08:35, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Gouda JO8-1
JO8-2
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 4 (1/2) (B) (Zandveld)
Nr. 1302617
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Ommoord MO10-1
MO10-1
Uit
23-03-2024
08:40
Veld 1 (CD) (Waterveld)
Nr. 1298677
Vertrektijd: 07:40, Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Voorhout MO10-2
MO10-4
Uit
23-03-2024
10:30
veld 3 (AB) (Semiveld)
Nr. 1299209
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Westland MO10-3
MO10-5
Uit
23-03-2024
09:15
Juva Regenboogveld (4) (CD) (Waterveld)
Nr. 1299333
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Roomburg MO10-4
MO10-7
Uit
23-03-2024
09:30
3 Molenveld (CD) (Waterveld)
Nr. 1299427
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Schiedam MO9-3
MO9-2
Uit
23-03-2024
08:20
Peitsman Licht en Geluid - Veld 4 (C) (Zandveld)
Nr. 1299909
Vertrektijd: 07:35, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
HCKZ MO9-6
MO9-4
Uit
23-03-2024
09:45
Veld 4 (A) (Waterveld)
Nr. 1299878
Vertrektijd: 08:45, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rotterdam MO9-10
MO9-5
Uit
23-03-2024
08:30
veld 6 (B) (Zandveld)
Nr. 1300208
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Derby MO9-2
MO9-7
Uit
23-03-2024
08:40
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1299758
Vertrektijd: 07:40, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Rotterdam MO9-2
MO9-8
Uit
23-03-2024
11:40
AH De Wolf - veld 7 (A) (Zandveld)
Nr. 1299698
Vertrektijd: 10:55, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Spijkenisse MO8-1
MO8-1
Uit
23-03-2024
09:20
Raboveld (A) (Semiveld)
Nr. 1300537
Vertrektijd: 08:05, Locatie: Sportpark Groenewoud, Spijkenisse
Let op:
Reserve tenue
Schiedam MO8-3
MO8-5
Uit
23-03-2024
08:20
DUPI Group Veld 2 (C) (Waterveld)
Nr. 1300867
Vertrektijd: 07:35, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Capelle MO8-1
MO8-6
Uit
23-03-2024
09:00
veld 2 (B) (Semiveld)
Nr. 1300954
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark 'Schenkel', Capelle aan den Ijssel
Rotterdam MO7-1
MO7-1
Uit
23-03-2024
08:30
AH De Wolf - veld 7 (B) (Zandveld)
Nr. 1301309
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Waddinxveen MO7-1
MO7-3
Uit
23-03-2024
09:45
Veld 2 (D) (Zandveld)
Nr. 1301278
Vertrektijd: 08:45, Locatie: Sportpark 'De Sniep', Waddinxveen
Rijswijk MO7-2
MO7-5
Uit
23-03-2024
10:30
Veld 4 (B) (Waterveld)
Nr. 1301308
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Gouda JO18-1
JO18-2
Uit
23-03-2024
16:30
Veld 1 - Reeuwijk (Waterveld)
Nr. 1202346
Vertrektijd: 15:30, Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
Leiden JO18-3
JO18-4
Uit
23-03-2024
11:40
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1202399
Vertrektijd: 10:25, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Cartouche JO16-6
JO16-3
Uit
23-03-2024
17:40
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1304497
Vertrektijd: 16:40, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Victoria JO14-1
JO14-1
Uit
23-03-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280685
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Leiden JO12-2
JO12-2
Uit
23-03-2024
12:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303396
Vertrektijd: 11:05, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Cartouche JO12-3
JO12-3
Uit
23-03-2024
13:05
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1303428
Vertrektijd: 12:05, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
W'se Veld JO12-1
JO12-5
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303458
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Delfshaven JO12-1
JO12-7
Uit
23-03-2024
11:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303606
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam
Leiden MO18-1
MO18-1
Uit
23-03-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190501
Vertrektijd: 12:45, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Rotterdam MO18-3
MO18-5
Uit
23-03-2024
17:50
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1203671
Vertrektijd: 17:05, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
IJssel MO18-2
MO18-6
Uit
23-03-2024
14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1204005
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
Forescate MO18-4
MO18-7
Uit
23-03-2024
15:10
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1204270
Vertrektijd: 13:55, Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Amersfoort MO16-1
MO16-1
Uit
23-03-2024
12:30
Orec Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1279843
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark 'Birkhoven', Amersfoort
Leiden MO16-7
MO16-5
Uit
23-03-2024
13:15
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1305406
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Kieviten MO16-3
MO16-6
Uit
23-03-2024
12:10
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1305458
Vertrektijd: 11:10, Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
HCKZ MO14-3
MO14-2
Uit
23-03-2024
14:30
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1306397
Vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Westland MO14-4
MO14-5
Uit
23-03-2024
11:05
BICT Groep veld (3) (Waterveld)
Nr. 1305983
Vertrektijd: 09:50, Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
HCKZ MO14-9
MO14-8
Uit
23-03-2024
14:40
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1312846
Vertrektijd: 13:40, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Gouda MO12-1
MO12-1
Uit
23-03-2024
09:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1307596
Vertrektijd: 08:30, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Rotterdam MO12-2
MO12-2
Uit
23-03-2024
08:30
Het Schouten Zekerheid Stadion (Waterveld)
Nr. 1307568
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Ring Pass MO12-4
MO12-3
Uit
23-03-2024
10:10
Stanislas veld (Zandveld)
Nr. 1307088
Vertrektijd: 09:10, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Bleiswijk MO12-1
MO12-4
Uit
23-03-2024
14:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1307298
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Roomburg MO12-4
MO12-5
Uit
23-03-2024
12:30
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1307118
Vertrektijd: 11:15, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Cartouche MO12-6
MO12-6
Uit
23-03-2024
11:30
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1306846
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Rijswijk MO12-4
MO12-8
Uit
23-03-2024
10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1313167
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Zondag 24 maart
MO16-3
Ypenburg MO16-4
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld 5
Nr. 1305086
Scheidsrechters: Cecile Mulder-Janus, + OUDER
D2
Schiedam D2-O
Thuis
24-03-2024
10:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1158390
Scheidsrechters: Martijn Luger, Jan-Willem Glaubitz
D4
Spijkenisse D4
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1173349
Scheidsrechters: Quinten Damy de Koning, Maurits Fransoo
D30-1
Abcoude D30-1
Thuis
24-03-2024
12:30
Veld 4
Nr. 1159314
Scheidsrechters: Rezi Breure-Moeling, Andrea Burik
D30-2
Ypenburg D30-2
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld 4
Nr. 1173837
Scheidsrechters: Carin Klapwijk, Florence van der Arend
D30-3
Leiden D30-3
Thuis
24-03-2024
14:30
Veld 4
Nr. 1173839
Scheidsrechters: Berend Conijn, Thijs Wibier
H2
Hudito H3
Thuis
24-03-2024
10:45
Veld 1
Nr. 1160496
Scheidsrechters: Serge Hählen, Dennis Woudenberg
H4
Delfshaven H2
Thuis
24-03-2024
12:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1187545
Scheidsrechters: Britt Markx, Floortje Gilhuys
H30-1
HDM H30-3
Thuis
24-03-2024
12:45
Veld 1
Nr. 1189171
Scheidsrechters: Maarten Röell, Olivier Smith
HO25-2
Leiden HO25-6
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld 1
Nr. 1296383
Scheidsrechters: Stephanie Ribbens, Monique Timmerman
Pijnacker H45-2
H45-1
Uit
24-03-2024
11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1298283
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Kromhouters D1
D1
Uit
24-03-2024
12:45
McDonald's veld (Waterveld)
Nr. 1156672
Locatie: Sportpark Rauwenhof, Tiel
Hudito D7
D3
Uit
24-03-2024
08:45
Xpol veld (Waterveld)
Nr. 1173084
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
HCKZ DO25-2
DO25-1
Uit
24-03-2024
14:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1296691
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Uit
24-03-2024
11:00
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1296860
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Bleiswijk DO25-1-O
DO25-3
Uit
24-03-2024
12:45
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 1296742
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Gouda DO25-2
DO25-4
Uit
24-03-2024
14:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1297107
Vertrektijd: 13:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Breda H1
H1
Uit
24-03-2024
14:45
Oryx (Waterveld)
Nr. 1154428
Vertrektijd: 12:55, Locatie: Sportpark Burg. de Manlaan, Breda
Victoria H4
H3
Uit
24-03-2024
17:30
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1170271
Vertrektijd: 16:30, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Barendrecht HO25-1
HO25-1
Uit
24-03-2024
10:00
INHUIS plaza veld (Waterveld)
Nr. 1296273
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht