Dinsdag 2 april
H1
Hudito H1
Thuis
02-04-2024
Nr.
Oefenwedstrijd, arbitrage zelf regelen.
Uit
02-04-2024
20:30
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1296860
Vertrektijd: 19:15, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Woensdag 3 april
D30-1
Abcoude D30-1
Thuis
03-04-2024
20:30
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1159314
Scheidsrechters: Jens Klapwijk, Rezi Breure-Moeling
Zaterdag 6 april
JO10-1
Rotterdam JO10-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1301460
JO10-2
Rijswijk JO10-1
Thuis
06-04-2024
09:45
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1301582
JO10-3
Derby JO10-2
Thuis
06-04-2024
11:00
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1301642
Na afloop veld opruimen
JO9-3
HDS JO9-1
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301896
JO8-1
Ring Pass JO8-1
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1302391
JO8-2
Rotterdam JO8-2
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302622
MO10-1
Zoetermeer MO10-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1298682
MO10-4
Leiden MO10-India
Thuis
06-04-2024
11:00
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299211
Na afloop veld opruimen
MO10-7
Noordwijk MO10-4
Thuis
06-04-2024
09:45
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299432
MO9-2
Evergreen MO9-1
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1299911
Na afloop veld opruimen
MO9-4
Hudito MO9-1
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1299880
Na afloop veld opruimen
MO9-5
Victoria MO9-2
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300210
MO9-7
Gouda MO9-1
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 5 - Deel B
Nr. 1299760
Na afloop veld opruimen
MO9-8
Pijnacker MO9-1
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 5 - Deel A
Nr. 1299700
Na afloop veld opruimen
MO8-1
Rotterdam MO8-6
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300542
MO8-5
Leonidas MO8-1
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300872
MO7-1
Rijswijk MO7-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1301311
Na afloop veld opruimen
MO7-3
Zoetermeer MO7-Oranje
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301280
Na afloop veld opruimen
MO7-5
Schiedam MO7-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1301310
Na afloop veld opruimen
JO18-2
Dordrecht JO18-1
Thuis
06-04-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1202350
Scheidsrechters: Floris Muis, + ouder
JO18-3
Forescate JO18-2
Thuis
06-04-2024
14:15
Veld 4
Nr. 1202459
Scheidsrechters: Django van der Laan, + ouder
JO16-3
Schiedam JO16-2
Thuis
06-04-2024
10:35
Veld 4
Nr. 1304499
Scheidsrechters: Puck Nieuwpoort, + ouder
JO14-1
Push JO14-1
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld 1
Nr. 1280687
Scheidsrechters: Niels van Melzen, Liam Buissing
JO12-2
HDM JO12-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303401
Scheidsrechters: Edwin den Houter
JO12-3
Dordrecht JO12-1
Thuis
06-04-2024
08:45
Veld 4
Nr. 1303430
Scheidsrechters: Jente de Wit, + ouder
JO12-5
Roomburg JO12-2
Thuis
06-04-2024
12:25
Veld 4
Nr. 1303460
Scheidsrechters: Anouk Breure, + ouder
JO12-7
Barendrecht JO12-2
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303611
Scheidsrechters: Britt Broeder, + ouder
MO18-1
Push MO18-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld 1
Nr. 1190508
Scheidsrechters: Lars Buningh, Luuk Zoutendijk
MO18-4
Delfshaven MO18-1
Thuis
06-04-2024
12:30
Veld 3
Nr. 1203896
Scheidsrechters: Stijn de Sain, + ouder
MO18-5
Ring Pass MO18-2
Thuis
06-04-2024
17:55
Veld 4
Nr. 1203675
Scheidsrechters: Marten Hoogstraten, + ouder
MO18-6
Rotterdam MO18-7
Thuis
06-04-2024
16:30
Veld 5
Nr. 1204010
Scheidsrechters: Steven Zock, + ouder
MO16-1
Spanderbosch MO16-1
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld 1
Nr. 1279848
Scheidsrechters: Lucas Reusen, Joost van Katwijk
MO16-5
HCKZ MO16-10
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1305411
Scheidsrechters: Quintijn van Rheenen, + ouder
MO16-6
Barendrecht MO16-6
Thuis
06-04-2024
15:40
Veld 3
Nr. 1305460
Scheidsrechters: Esmée de Groot, + ouder
MO14-2
Noordwijk MO14-2
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1306399
Scheidsrechters: Thijmen Bekink, + ouder
MO14-5
Leiden MO14-7
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld 1
Nr. 1305986
Scheidsrechters: Xavi Cassa, + ouder
MO14-8
HDM MO14-7
Thuis
06-04-2024
17:20
Veld 3
Nr. 1312851
Scheidsrechters: Quinten Boes, + ouder
MO12-1
Dordrecht MO12-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 1
Nr. 1307601
Scheidsrechters: Anna van Katwijk, Joost van Katwijk
MO12-2
Pijnacker MO12-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1307570
Scheidsrechters: Tessa Weerts, + ouder
MO12-3
Pijnacker MO12-3
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld 1
Nr. 1307090
Scheidsrechters: Doga Uslu, + ouder
MO12-4
Nieuwkoop MO12-1
Thuis
06-04-2024
14:05
Veld 3
Nr. 1307300
Scheidsrechters: Zoë Van Oers, + ouder
MO12-5
Pijnacker MO12-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 5
Nr. 1307120
Scheidsrechters: Marit van der Meer, + ouder
MO12-6
Hudito MO12-2
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1306851
Scheidsrechters: Livia van Breemen, + ouder
MO12-8
HCKZ MO12-11
Thuis
06-04-2024
14:50
Veld 5
Nr. 1313169
Scheidsrechters: Yente de Koning, + ouder
Derby JO9-1
JO9-1
Uit
06-04-2024
08:35
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1301960
Vertrektijd: 07:35, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Pollux JO9-1
JO9-2
Uit
06-04-2024
09:20
Veld 2 (A) (Semiveld)
Nr. 1302027
Vertrektijd: 08:20, Locatie: Sportpark Kooikersweg, Vlaardingen
HDM JO8-4
JO8-3
Uit
06-04-2024
09:30
KG 6 (C) (Zandveld)
Nr. 1302531
Vertrektijd: 08:30, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Rotterdam JO7-3
JO7-2
Uit
06-04-2024
08:30
AH De Wolf - veld 7 (A) (Zandveld)
Nr. 1302722
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
H'kse Waard MO10-2
MO10-2
Uit
06-04-2024
10:10
Hoofdveld (AB) (Semiveld)
Nr. 1298831
Vertrektijd: 08:55, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Gouda MO10-2
MO10-3
Uit
06-04-2024
13:30
Veld 4 (1/2) (Zandveld)
Nr. 1298802
Vertrektijd: 12:30, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Rotterdam MO10-9
MO10-5
Uit
06-04-2024
08:30
veld 5 (CD) (Zandveld)
Nr. 1299335
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Pijnacker MO10-4
MO10-6
Uit
06-04-2024
09:00
De Guyter veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299402
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Bleiswijk MO9-1
MO9-1
Uit
06-04-2024
10:15
Veld 2 (D) (Semiveld)
Nr. 1300030
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Bleiswijk MO9-2
MO9-3
Uit
06-04-2024
09:00
Veld 2 (D) (Semiveld)
Nr. 1300060
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
H'kse Waard MO9-1
MO9-6
Uit
06-04-2024
10:10
Hoofdveld (D) (Semiveld)
Nr. 1299972
Vertrektijd: 08:55, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Cartouche MO8-5
MO8-2
Uit
06-04-2024
10:55
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300750
Vertrektijd: 09:55, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Westland MO8-2
MO8-3
Uit
06-04-2024
08:45
Worldstream Veld (1) (D) (Waterveld)
Nr. 1300691
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Leonidas MO8-3
MO8-4
Uit
06-04-2024
09:00
Veld 6 (A) (Zandveld)
Nr. 1300932
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
HCKZ MO8-1
MO8-7
Uit
06-04-2024
12:30
Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300481
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Ring Pass MO8-3
MO8-8
Uit
06-04-2024
08:30
DSW veld (A) (Semiveld)
Nr. 1300810
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Leonidas MO7-3
MO7-2
Uit
06-04-2024
09:00
veld 4 (A) (Semiveld)
Nr. 1301340
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Rotterdam MO7-8
MO7-4
Uit
06-04-2024
08:30
AH De Wolf - veld 7 (D) (Zandveld)
Nr. 1301342
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rotterdam MO7-5
MO7-6
Uit
06-04-2024
09:25
AH De Wolf - veld 7 (A) (Zandveld)
Nr. 1301282
Vertrektijd: 08:40, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Pelikaan JO18-1
JO18-1
Uit
06-04-2024
15:00
Veld 1 - Rabobank hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1197996
Vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'Hulsdonk', Roosendaal
Westland JO18-2
JO18-4
Uit
06-04-2024
15:40
Worldstream Veld (1) (Waterveld)
Nr. 1202406
Vertrektijd: 14:25, Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Hurley JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 20 (Waterveld)
Nr. 1280326
Vertrektijd: 10:40, Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
Barendrecht JO16-2
JO16-2
Uit
06-04-2024
14:15
INHUIS plaza veld (Waterveld)
Nr. 1304341
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
W'se Veld JO14-1
JO14-2
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304129
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
HDM JO14-4
JO14-3
Uit
06-04-2024
17:50
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1303951
Vertrektijd: 16:50, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
06-04-2024
11:50
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1303980
Vertrektijd: 10:35, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Ypenburg JO14-2
JO14-5
Uit
06-04-2024
14:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1303839
Vertrektijd: 13:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Cartouche JO12-1
JO12-1
Uit
06-04-2024
08:30
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1303285
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Ring Pass JO12-2
JO12-4
Uit
06-04-2024
10:05
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1303490
Vertrektijd: 09:05, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Krimpen JO12-1
JO12-6
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1303759
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
Ommoord MO18-2
MO18-2
Uit
06-04-2024
15:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1203518
Vertrektijd: 14:50, Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Alphen MO18-5
MO18-3
Uit
06-04-2024
11:15
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1204223
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Schiedam MO18-5
MO18-7
Uit
06-04-2024
12:15
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1204277
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Feijenoord MO18-1
MO18-8
Uit
06-04-2024
11:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1204331
Vertrektijd: 10:40, Locatie: Olympia Sportcomplex, Rotterdam
Roomburg MO16-2
MO16-2
Uit
06-04-2024
16:00
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1304709
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
HCKZ MO16-7
MO16-3
Uit
06-04-2024
17:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1305089
Vertrektijd: 16:15, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Derby MO16-3
MO16-4
Uit
06-04-2024
12:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305300
Vertrektijd: 11:20, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Schiedam MO14-1
MO14-1
Uit
06-04-2024
10:00
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1281257
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Craeyenhout MO14-4
MO14-3
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306159
Vertrektijd: 10:55, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Gouda MO14-2
MO14-4
Uit
06-04-2024
14:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306109
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Alkemade MO14-1
MO14-6
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1306080
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Delfshaven MO14-4
MO14-7
Uit
06-04-2024
13:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1312910
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam
Pijnacker MO14-4
MO14-9
Uit
06-04-2024
16:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1312881
Vertrektijd: 15:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Westland MO12-4
MO12-7
Uit
06-04-2024
10:20
BICT Groep veld (3) (Waterveld)
Nr. 1306790
Vertrektijd: 09:05, Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
HCKZ MO12-10
MO12-9
Uit
06-04-2024
11:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1306700
Vertrektijd: 10:45, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Zondag 7 april
H45-1
Hisalis H45-1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1298288
Scheidsrechters: Sander de Bakker, Laurent Booi
D1
Fletiomare D1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld 1
Nr. 1156680
Bonds
D3
Leiden D9
Thuis
07-04-2024
13:45
Veld 4
Nr. 1173088
Scheidsrechters: Suzanne Brand, Lisa Kwaaitaal
D4
Feijenoord D1
Thuis
07-04-2024
15:45
Veld 4
Nr. 1173351
Scheidsrechters: Fabienne van Campenhout, Sanne van Dijk
DO25-3
Leiden DO25-1
Thuis
07-04-2024
11:45
Veld 4
Nr. 1296749
Scheidsrechters: Luzy Stolk, Lisa van Gelderen
DO25-4
Ommoord DO25-1
Thuis
07-04-2024
09:45
Veld 4
Nr. 1297111
Scheidsrechters: Gwen van Adrichem, Lisanne de Boer
H1
Were Di H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld 1
Nr. 1154436
Bonds
H3
Rotterdam H4
Thuis
07-04-2024
10:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1170281
Scheidsrechters: Sjoerd Zeeman, Pim Hartman
H4
Leonidas H20
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1187550
Scheidsrechters: Andreas Vallianatos, Hans Sappelli
HO25-1
Victoria HO25-7
Thuis
07-04-2024
10:45
Veld 1
Nr. 1296278
Scheidsrechters: Pim Blom, Stijn van der Heijden
HCKZ D2-O
D2
Uit
07-04-2024
14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1158393
Vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Leiden D30-1
D30-1
Uit
07-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1159317
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Forcial D30-1
D30-2
Uit
07-04-2024
12:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1173844
Vertrektijd: 10:45, Locatie: Sportpark Tweede Slag, Rockanje
Victoria D30-6
D30-3
Uit
07-04-2024
10:45
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1173842
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
LSH Thor DO25-1-O
DO25-1
Uit
07-04-2024
12:45
Gorlaeusveld (Zandveld)
Nr. 1296694
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, Leiden
Evergreen DO25-2
DO25-2
Uit
07-04-2024
12:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1296864
Vertrektijd: 11:20, Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
Rotterdam H3
H2
Uit
07-04-2024
14:00
Het Schouten Zekerheid Stadion (Waterveld)
Nr. 1160501
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
HDS H30-1
H30-1
Uit
07-04-2024
13:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1189175
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Forescate HO25-2
HO25-2
Uit
07-04-2024
13:00
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1296387
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten