Dinsdag 9 april
DDA
Voorhout DDA
Thuis
09-04-2024
Nr. 1126150
Zaterdag 13 april
Arbitrage gepubliceerd op 28 maart
JO10-2
Pijnacker JO10-2
Thuis
13-04-2024
09:45
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1301585
JO10-3
HDS JO10-1
Thuis
13-04-2024
11:00
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1301645
JO9-2
Ring Pass JO9-2
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302031
Na afloop veld opruimen
JO8-1
Delfshaven JO8-1
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1302394
Na afloop veld opruimen
JO8-2
Victoria JO8-5
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1302625
JO7-2
Leonidas JO7-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1302723
Na afloop veld opruimen
MO10-1
Rotterdam MO10-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1298685
MO10-3
Zoetermeer MO10-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1298803
MO10-4
Cartouche MO10-4
Thuis
13-04-2024
11:00
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299214
MO10-5
HDS MO10-5
Thuis
13-04-2024
12:15
Veld 3 - Deel AB
Nr. 1299339
Na afloop veld opruimen
MO10-6
Rotterdam MO10-10
Thuis
13-04-2024
09:45
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299403
MO10-7
HCKZ MO10-8
Thuis
13-04-2024
12:15
Veld 3 - Deel CD
Nr. 1299435
Na afloop veld opruimen
MO9-2
Hudito MO9-2
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1299914
Na afloop veld opruimen
MO9-6
Victoria MO9-3
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1299973
Na afloop veld opruimen
MO8-1
Rotterdam MO8-7
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300545
MO8-4
Rotterdam MO8-4
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1300933
MO8-5
Rotterdam MO8-5
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300875
MO7-1
Schiedam MO7-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel C
Nr. 1301314
Na afloop veld opruimen
MO7-4
Tempo '34 MO7-1-mix
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel D
Nr. 1301343
Na afloop veld opruimen
MO7-6
Waddinxveen MO7-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel B
Nr. 1301283
Na afloop veld opruimen
JO18-1
Ypenburg JO18-1
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld 1
Nr. 1198001
Scheidsrechters: Joost van Katwijk, Koen Streefkerk
JO18-4
Noordwijk JO18-2
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld 1
Nr. 1202410
Scheidsrechters: Jottum Seijner, + ouder
JO16-2
Rotterdam JO16-5
Thuis
13-04-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1304342
Scheidsrechters: Margriet Hoebee-Dik, + ouder
JO14-1
Cartouche JO14-1
Thuis
13-04-2024
12:10
Veld 1
Nr. 1280690
Scheidsrechters: Teun Mooldijk, Mark Luns
JO14-3
HDS JO14-2
Thuis
13-04-2024
15:20
Veld 5
Nr. 1303952
Scheidsrechters: Eva Schmets, + ouder
JO12-1
HDM JO12-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 1
Nr. 1303294
Scheidsrechters: Neal de Vreede, Romy van Dijk
JO12-2
Cartouche JO12-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303404
Scheidsrechters: Maud van den Bulk, + Ouder
JO12-3
Ommoord JO12-1
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303433
Scheidsrechters: Flynn Besemer, + ouder
Thuis
13-04-2024
13:30
Veld 3
Nr. 1303463
Scheidsrechters: Jesper Weerman, + ouder
JO12-7
Voorne JO12-1
Thuis
13-04-2024
13:40
Veld 5
Nr. 1303614
Scheidsrechters: Pelle Faber, + ouder
MO18-1
Leonidas MO18-1
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld 1
Nr. 1190509
Scheidsrechters: Joost van Katwijk, Rens den Heeten
MO18-2
Pijnacker MO18-1
Thuis
13-04-2024
12:25
Veld 4
Nr. 1203524
Scheidsrechters: Luke Menting, + Ouder
MO18-7
HCKZ MO18-5
Thuis
13-04-2024
16:40
Veld 3
Nr. 1204281
Scheidsrechters: Lex van der Zande, Monique Spek, (MO18-7)
MO18-8
Gouda MO18-4
Thuis
13-04-2024
17:40
Veld 1
Nr. 1204335
Scheidsrechters: Babette van Laar, + ouder
MO16-1
Leonidas MO16-1
Thuis
13-04-2024
12:10
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1279851
Scheidsrechters: Martin van der Ree, Luuk Zoutendijk
MO16-3
W'se Veld MO16-2
Thuis
13-04-2024
17:40
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1331735
Scheidsrechters: Robbie Zeeman, + ouder
MO16-5
HGC MO16-7
Thuis
13-04-2024
14:15
Veld 4
Nr. 1305414
Scheidsrechters: Tessa Creutzburg, + ouder
MO16-6
Ypenburg MO16-5
Thuis
13-04-2024
17:55
Veld 4
Nr. 1305463
Scheidsrechters: Lucas van Nooijen, + ouder
MO14-8
Roomburg MO14-6
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1312854
Scheidsrechters: Juune Langstraat, + ouder
MO14-9
Zoetermeer MO14-6
Thuis
13-04-2024
16:55
Veld 5
Nr. 1312882
Scheidsrechters: Charlotte van Leeuwen, + ouder
MO12-1
Ommoord MO12-1
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1307604
Scheidsrechters: Isabeau van Esch, Julie Roest
MO12-2
Barendrecht MO12-1
Thuis
13-04-2024
10:35
Veld 4
Nr. 1307573
Scheidsrechters: Marije Folkers, + Ouder
MO12-3
Zoetermeer MO12-5
Thuis
13-04-2024
08:45
Veld 4
Nr. 1307093
Scheidsrechters: Bregje Hendriks, + ouder
MO12-4
Cartouche MO12-4
Thuis
13-04-2024
12:00
Veld 5
Nr. 1307303
Scheidsrechters: Sophie Segboer, + OUder
MO12-6
Rijswijk MO12-5
Thuis
13-04-2024
15:05
Veld 3
Nr. 1306854
Scheidsrechters: Myrthe van der Veen, + ouder
Victoria JO10-1
JO10-1
Uit
13-04-2024
08:45
Veld 5 (AB) (Semiveld)
Nr. 1301465
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Hudito JO9-2
JO9-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1301964
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
HCKZ JO9-4
JO9-3
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 4 (C) (Waterveld)
Nr. 1301901
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HCKZ JO8-5
JO8-3
Uit
13-04-2024
13:30
Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302533
Vertrektijd: 12:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Cartouche JO7-Blauw
JO7-1
Uit
13-04-2024
14:55
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302724
Vertrektijd: 13:55, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Rotterdam MO10-3
MO10-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1298833
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rotterdam MO9-6
MO9-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1300034
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Leiden MO9-Spanje
MO9-3
Uit
13-04-2024
11:20
Oefenveldje (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1300064
Vertrektijd: 10:05, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Rijswijk MO9-2
MO9-4
Uit
13-04-2024
10:00
Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1299885
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Schiedam MO9-5
MO9-5
Uit
13-04-2024
09:00
Barista Italiano koffie – Veld 3 (A) (Waterveld)
Nr. 1300215
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Schiedam MO9-2
MO9-7
Uit
13-04-2024
09:00
Barista Italiano koffie – Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1299765
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
HCRB MO9-2
MO9-8
Uit
13-04-2024
12:00
Veld 2 - Reeuwijk (A) (Zandveld)
Nr. 1299705
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
HCKZ MO8-4
MO8-2
Uit
13-04-2024
10:30
Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300754
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
W'se Veld MO8-1
MO8-3
Uit
13-04-2024
08:45
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1300693
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Alphen MO8-2
MO8-6
Uit
13-04-2024
10:30
Half veld (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1300959
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Leonidas MO8-2
MO8-7
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1300483
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Zoetermeer MO8-PAARS
MO8-8
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 2 (C) (Semiveld)
Nr. 1300814
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Rotterdam MO7-7
MO7-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1301344
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rotterdam MO7-5
MO7-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1301285
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rotterdam MO7-4
MO7-5
Uit
13-04-2024
Nr. 1301315
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rijswijk JO18-1
JO18-2
Uit
13-04-2024
15:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1202353
Vertrektijd: 14:00, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Zoetermeer JO18-3
JO18-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1202464
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
AthenA JO16-1
JO16-1
Uit
13-04-2024
12:10
Stadion de Meer (Waterveld)
Nr. 1280330
Vertrektijd: 10:10, Locatie: Oost Watergraafsmeer, Amsterdam
Leiden JO16-4
JO16-3
Uit
13-04-2024
13:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1304504
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Derby JO14-1
JO14-2
Uit
13-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304133
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Cartouche JO14-4
JO14-4
Uit
13-04-2024
11:50
Kunstgrasveld 3 (Zandveld)
Nr. 1303982
Vertrektijd: 10:50, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Rotterdam JO14-5
JO14-5
Uit
13-04-2024
Nr. 1303843
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rapid JO12-1
JO12-4
Uit
13-04-2024
09:00
Damen Veld (Veld 1) (Waterveld)
Nr. 1303492
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark Molenvliet, Gorinchem
Waddinxveen JO12-1
JO12-6
Uit
13-04-2024
11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1303763
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Sniep', Waddinxveen
Victoria MO18-4
MO18-4
Uit
13-04-2024
15:45
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1203901
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Krimpen MO18-1
MO18-5
Uit
13-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1203678
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
Barendrecht MO18-5
MO18-6
Uit
13-04-2024
Nr. 1204015
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Rotterdam MO16-5
MO16-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1304713
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rapid MO16-3
MO16-4
Uit
13-04-2024
15:00
Rabobank Veld (Veld 2) (Waterveld)
Nr. 1305302
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark Molenvliet, Gorinchem
Barendrecht MO14-1
MO14-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1281259
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Voorhout MO14-1
MO14-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1306404
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
HDM MO14-5
MO14-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1306163
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Zoetermeer MO14-7
MO14-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1306113
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Rotterdam MO14-8
MO14-5
Uit
13-04-2024
Nr. 1333867
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
13-04-2024
16:30
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306082
Vertrektijd: 15:15, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Rotterdam MO14-11
MO14-7
Uit
13-04-2024
Nr. 1312912
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Craeyenhout MO12-6
MO12-7
Uit
13-04-2024
14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306792
Vertrektijd: 12:45, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Schiedam MO12-4
MO12-8
Uit
13-04-2024
09:00
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1313174
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Uit
13-04-2024
10:15
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306702
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Zondag 14 april
Arbitrage gepubliceerd op 28 maart
H45-1
Ypenburg H45-2
Thuis
14-04-2024
11:15
Veld 4
Nr. 1298291
Scheidsrechters: Stefano Looye, Thijs van den Boogaart
MO12-5
Ypenburg MO12-4
Thuis
14-04-2024
Nr. 1307123
D2
AthenA D2-O
Thuis
14-04-2024
09:00
Veld 1
Nr. 1158402
Scheidsrechters: Marit Driegen, Roos van Goch
D30-1
Pinoké D30-3
Thuis
14-04-2024
13:00
Veld 1
Nr. 1159326
Scheidsrechters: Michiel van Vugt, Sven Blom
D30-2
Leiden D30-3
Thuis
14-04-2024
09:15
Veld 4
Nr. 1173847
Scheidsrechters: Marcel van Herwaarden, Ronald Kuyken
DO25-1
Scoop Delft DO25-2
Thuis
14-04-2024
11:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1296697
Scheidsrechters: Marjanne van Laviere, Ramsey Jansen
H2
Barendrecht H2-O
Thuis
14-04-2024
11:00
Veld 1
Nr. 1160508
H30-1
Gouda H30-1
Thuis
14-04-2024
13:15
Veld 4
Nr. 1189183
Scheidsrechters: Caroline de Vries, Lilet Wortmann
HO25-2
Feijenoord HO25-1
Thuis
14-04-2024
15:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1296393
Scheidsrechters: Ellen Timmerman, Estee Korsten
Zwart-Wit D1
D1
Uit
14-04-2024
Nr. 1156688
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
Leiden DO25-11
DO25-4
Uit
14-04-2024
Nr. 1297115
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zwart-Wit H1
H1
Uit
14-04-2024
Nr. 1154444
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
Leonidas HO25-5
HO25-1
Uit
14-04-2024
12:30
veld 3 (Semiveld)
Nr. 1296282
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam