Dinsdag 16 april
DDA
Forescate DDA
Thuis
16-04-2024
Nr. 1126156
Vrijdag 19 april
Gouda DO25-1
DO25-3
Uit
19-04-2024
19:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1296756
Vertrektijd: 18:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Zaterdag 20 april
JO10-1
Cartouche JO10-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 5 - Deel AB
Nr. 1301466
JO9-3
Roomburg JO9-4
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld 3 - Deel D
Nr. 1301903
JO7-1
Berkel Rodenrijs JO7-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel D
Nr. 1302727
MO9-1
IJssel MO9-2
Thuis
20-04-2024
09:45
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300037
MO9-3
Waddinxveen MO9-1
Thuis
20-04-2024
09:45
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300067
MO9-5
IJssel MO9-1
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld 3 - Deel B
Nr. 1300216
MO8-2
HGC MO8-3
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld 3 - Deel C
Nr. 1300757
MO8-3
HDS MO8-3
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld 3 - Deel A
Nr. 1300698
MO7-2
Berkel Rodenrijs MO7-4
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel C
Nr. 1301347
MO7-3
Rotterdam MO7-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 3 - Deel A
Nr. 1301286
JO16-1
Ring Pass JO16-1
Thuis
20-04-2024
Nr. 1280333
JO16-3
HDM JO16-5
Thuis
20-04-2024
Nr. 1304505
JO14-5
HDM JO14-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1303846
JO12-1
Victoria JO12-1
Thuis
20-04-2024
Nr. 1303322
MO16-4
IJssel MO16-3
Thuis
20-04-2024
Nr. 1305307
MO14-1
Pelikaan MO14-1
Thuis
20-04-2024
Nr. 1281264
MO14-6
Capelle MO14-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306087
MO12-3
Rijswijk MO12-3
Thuis
20-04-2024
Nr. 1307081
MO12-4
HDM MO12-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1307291
MO12-8
Westland MO12-5
Thuis
20-04-2024
Nr. 1313175
MO12-9
Zoetermeer MO12-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306707
Kieviten JO10-1
JO10-2
Uit
20-04-2024
Nr. 1301588
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Gouda JO8-2
JO8-2
Uit
20-04-2024
11:00
Veld 4 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1302628
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Berkel Rodenrijs JO7-1
JO7-2
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1302727
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Barendrecht MO10-1
MO10-1
Uit
20-04-2024
Nr. 1298688
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Berkel Rodenrijs MO7-2
MO7-4
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 3 (C) (Zandveld)
Nr. 1301347
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Zwart-Wit JO18-1
JO18-1
Uit
20-04-2024
14:00
Tulp Keukens Veld - WV1 (Waterveld)
Nr. 1198006
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
Rijswijk JO16-2
JO16-2
Uit
20-04-2024
Nr. 1304346
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Bloemendaal JO14-1
JO14-1
Uit
20-04-2024
10:20
ABN AMRO KG1 (Waterveld)
Nr. 1280692
Vertrektijd: 08:20, Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Roomburg JO14-3
JO14-3
Uit
20-04-2024
Nr. 1303956
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Kieviten JO12-1
JO12-2
Uit
20-04-2024
Nr. 1303407
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
HDM JO12-4
JO12-5
Uit
20-04-2024
Nr. 1303465
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Forcial JO12-1
JO12-7
Uit
20-04-2024
Nr. 1303617
Locatie: Sportpark Tweede Slag, Rockanje
Fletiomare MO18-1
MO18-1
Uit
20-04-2024
14:00
1 - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190514
Locatie: Sportpark Fletiomare Novum, Utrecht
Voordaan MO16-1
MO16-1
Uit
20-04-2024
12:10
Rabobank-veld (Waterveld)
Nr. 1279854
Locatie: Sportpark Bos, Groenekan
Barendrecht MO12-2
MO12-1
Uit
20-04-2024
Nr. 1307607
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Zoetermeer MO12-4
MO12-5
Uit
20-04-2024
Nr. 1307125
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Ring Pass MO12-5
MO12-6
Uit
20-04-2024
08:30
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 1306857
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Zondag 21 april
D1
Phoenix D1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1156693
D2
Leonidas D3-O
Thuis
21-04-2024
Nr. 1158405
D3
Cartouche D5
Thuis
21-04-2024
Nr. 1173101
D4
Leonidas D24
Thuis
21-04-2024
Nr. 1173364
D30-1
Craeyenhout D30-1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1159329
H1
Phoenix H1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1154449
H4
Leiden H7
Thuis
21-04-2024
Nr. 1187558
HO25-1
Hudito HO25-1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1296288
Uit
21-04-2024
11:00
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1298294
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Victoria D30-6
D30-2
Uit
21-04-2024
16:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1173853
Vertrektijd: 15:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Schiedam D30-3
D30-3
Uit
21-04-2024
Nr. 1173852
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Alphen DO25-3
DO25-1
Uit
21-04-2024
12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1296703
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Leonidas DO25-8
DO25-2
Uit
21-04-2024
Nr. 1296874
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Leonidas DO25-6
DO25-3
Uit
21-04-2024
Nr. 1296758
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Cartouche H3
H2
Uit
21-04-2024
Nr. 1160512
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Dordrecht H2-O
H3
Uit
21-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170294
Vertrektijd: 13:00, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Pijnacker H30-1
H30-1
Uit
21-04-2024
10:45
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1189187
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Uit
21-04-2024
14:30
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1296397
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue