Zaterdag 11 mei
JO9-1
Ommoord JO9-2
Thuis
11-05-2024
10:45
Veld 5 - Deel D
Nr. 1301967
Na afloop veld opruimen
JO8-3
Cartouche JO8-4
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 5 - Deel C
Nr. 1302538
Na afloop veld opruimen
MO10-2
Victoria MO10-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 5 - Deel CD
Nr. 1298838
MO9-4
Ring Pass MO9-3
Thuis
11-05-2024
10:45
Veld 5 - Deel B
Nr. 1299886
Na afloop veld opruimen
MO9-8
Zoetermeer MO9-ORANJE
Thuis
11-05-2024
10:45
Veld 5 - Deel C
Nr. 1299706
MO8-6
Schoonhoven MO8-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 5 - Deel B
Nr. 1300960
Na afloop veld opruimen
MO8-7
HDM MO8-2
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 5 - Deel A
Nr. 1300488
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
MO8-8
Ypenburg MO8-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 5 - Deel D
Nr. 1300817
MO7-5
Berkel Rodenrijs MO7-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 5 - Deel A
Nr. 1301316
Na afloop veld opruimen
JO18-2
Hudito JO18-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1202358
JO18-3
Roomburg JO18-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1202468
JO14-2
Rapid JO14-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1304136
JO14-4
Ommoord JO14-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303987
JO12-3
Zoetermeer JO12-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1333373
JO12-4
Spijkenisse JO12-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303497
JO12-6
Schiedam JO12-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303766
MO18-1
Ring Pass MO18-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1190518
MO18-3
Rotterdam MO18-10
Thuis
11-05-2024
Nr. 1204229
MO18-4
Hudito MO18-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1203905
MO18-5
Souburgh MO18-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1203683
Thuis
11-05-2024
Nr. 1279857
MO16-2
Forescate MO16-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1304716
MO16-3
Craeyenhout MO16-4
Thuis
11-05-2024
Nr. 1305096
MO14-2
Leiden MO14-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306405
MO14-3
HGC MO14-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306166
MO14-4
Cartouche MO14-5
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306116
MO12-7
W'se Veld MO12-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306797
Dordrecht JO9-1
JO9-2
Uit
11-05-2024
09:00
Veld 3 (C) (Zandveld)
Nr. 1302035
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Leiden JO8-Engeland
JO8-1
Uit
11-05-2024
10:45
Veld 5 (A) (Semiveld)
Nr. 1302396
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Ring Pass MO10-2
MO10-3
Uit
11-05-2024
08:30
Rabo veld (AB) (Zandveld)
Nr. 1298807
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Evergreen MO10-1-mix
MO10-5
Uit
11-05-2024
10:15
Veld 1 (AB) (Waterveld)
Nr. 1299344
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
Zoetermeer MO10-4
MO10-6
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 2 (AB) (Semiveld)
Nr. 1299407
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Cartouche MO10-5
MO10-7
Uit
11-05-2024
08:45
Kunstgrasveld 5 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299438
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, , Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Ring Pass MO9-5
MO9-2
Uit
11-05-2024
08:30
Rabo veld (D) (Zandveld)
Nr. 1299916
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Ommoord MO8-2
MO8-5
Uit
11-05-2024
09:50
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1300878
Vertrektijd: 08:50, Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Berkel Rodenrijs MO7-5
MO7-1
Uit
11-05-2024
08:30
veld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1301316
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Zoetermeer MO7-Oranje
MO7-6
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 6 (miniveld)(1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301287
Vertrektijd: 07:45, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Push JO18-2
JO18-1
Uit
11-05-2024
12:10
Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken (Waterveld)
Nr. 1198010
Locatie: Push, Breda
Ring Pass JO18-2
JO18-4
Uit
11-05-2024
13:20
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1202413
Vertrektijd: 12:20, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MOP JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280335
Vertrektijd: 10:20, Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Leiden JO12-1
JO12-1
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303301
Vertrektijd: 07:15, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Dordrecht MO18-3
MO18-6
Uit
11-05-2024
14:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1204019
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
HGC MO18-4
MO18-7
Uit
11-05-2024
12:00
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1204284
Vertrektijd: 11:00, Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
HCKZ MO18-6
MO18-8
Uit
11-05-2024
15:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1204338
Vertrektijd: 14:50, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Zoetermeer MO16-7
MO16-5
Uit
11-05-2024
Nr. 1305417
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Westland MO16-5
MO16-6
Uit
11-05-2024
Nr. 1305465
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Catwyck MO14-3
MO14-5
Uit
11-05-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305990
Vertrektijd: 14:35, Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Zoetermeer MO14-5
MO14-8
Uit
11-05-2024
Nr. 1312857
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Rijswijk MO14-5
MO14-9
Uit
11-05-2024
Nr. 1312886
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Schiedam MO12-1
MO12-2
Uit
11-05-2024
10:45
Barista Italiano koffie – Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307575
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Zondag 12 mei
D30-3
Forescate D30-2
Thuis
12-05-2024
Nr. 1173858
DO25-1
Dopie DO25-2
Thuis
12-05-2024
Nr. 1296708
DO25-2
Dopie DO25-3
Thuis
12-05-2024
Nr. 1296880
DO25-3
Alphen DO25-2
Thuis
12-05-2024
Nr. 1296762
H1
Ring Pass H1
Thuis
12-05-2024
Nr. 1154464
H3
Schiedam H4
Thuis
12-05-2024
Nr. 1170298
HO25-2
Rijswijk HO25-1
Thuis
12-05-2024
Nr. 1296403
Nieuwegein D1
D1
Uit
12-05-2024
12:45
Veld 1 - Care for Coffee (Waterveld)
Nr. 1156706
Locatie: Sportpark 'Rijnhuizen', Nieuwegein
Leonidas D23
D3
Uit
12-05-2024
Nr. 1173110
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Leonidas D26
D4
Uit
12-05-2024
Nr. 1173369
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Schoonhoven DO25-1
DO25-4
Uit
12-05-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1297125
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
Rotterdam H9
H4
Uit
12-05-2024
14:00
Het Schouten Zekerheid Stadion (Waterveld)
Nr. 1187563
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Forcial HO25-1-O
HO25-1
Uit
12-05-2024
10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1296291
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Tweede Slag, Rockanje