Jongens onder 14 - 4
4e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - C
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
0
Berkel-Rodenrijs JO14-4
1
Ommoord JO14-2
Zaterdag 20 april
0
Cartouche JO14-4
2
Waddinxveen JO14-1
5
Roomburg JO14-4
7
Alecto JO14-2
Wedstrijdschema
JO14-4
Waddinxveen JO14-1
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld 5
Nr. 1303988
Scheidsrechters: Babette Wernke, +ouder
Roomburg JO14-4
JO14-4
Uit
01-06-2024
14:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303991
Vertrektijd: 12:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
JO14-4
Alecto JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303995
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto JO14-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 33 | 13 | 0 | 18 |
2. | Ommoord JO14-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 23 | 14 | 0 | 16 |
3. | Waddinxveen JO14-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 15 | 0 | 7 |
4. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 13 | 0 | 7 |
5. | Roomburg JO14-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 24 | 33 | 0 | 7 |
6. | Cartouche JO14-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 20 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Waddinxveen JO14-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 26 | 4 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 0 | 13 |
3. | Rotterdam JO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 0 | 9 |
4. | Dordrecht JO14-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | 15 | 0 | 6 |
5. | IJssel JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | 0 | 3 |
6. | Gouda JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schoonhoven JO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 20 | 5 | 0 | 10 |
2. | Feijenoord JO14-2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 3 | 0 | 8 |
4. | Dordrecht JO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 0 | 7 |
5. | Rotterdam JO14-5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 17 | 9 | 0 | 6 |
6. | Victoria JO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (12)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
Team resultaten
Berke | Ommoo | Waddi | Roomb | Carto | Alect | |
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
Ommoord JO14-2 | 1 - 0 | 6 - 3 | 4 - 1 | |||
Waddinxveen JO14-1 | 1 - 2 | 3 - 3 | 4 - 1 | |||
Roomburg JO14-4 | 3 - 8 | 4 - 3 | 6 - 2 | 5 - 7 | ||
Cartouche JO14-4 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 6 | |||
Alecto JO14-2 | 5 - 0 | 4 - 0 | 5 - 2 | 5 - 1 |
Berke | IJsse | Waddi | Rotte | Gouda | Dordr | |
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 1 - 0 | |||||
IJssel JO14-1 | 1 - 6 | 5 - 0 | ||||
Waddinxveen JO14-1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 10 - 0 | |||
Rotterdam JO14-5 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
Gouda JO14-1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 7 | |||
Dordrecht JO14-2 | 2 - 4 | 8 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 |
Feije | Berke | Victo | Schoo | Rotte | Dordr | |
Feijenoord JO14-2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Victoria JO14-4 | 0 - 3 | 0 - 11 | 0 - 5 | |||
Schoonhoven JO14-1 | 1 - 0 | 6 - 2 | ||||
Rotterdam JO14-5 | 1 - 1 | 12 - 0 | ||||
Dordrecht JO14-2 | 2 - 1 | 1 - 1 |