Dames 1

6e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
3
Forescate D1
0
Dordrecht D1
4
Dopie D1
1
Rapid D1
5
IJssel D1
0
Pelikaan D1
0
Ypenburg D1
5
Pollux D1
Zondag 12 september
3
Berkel-Rodenrijs D1
5
IJssel D1
3
Pelikaan D1
0
Dopie D1
5
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
5
Pollux D1
0
Kieviten D1
1
Roomburg D1
3
Forescate D1

Wedstrijdschema

D1
Ypenburg D1
Thuis
26-09-2021 12:45
Veld 1
Nr. 517442
Scheidsrechters: Jari van Melzen, Stefan van der Ree
Forescate D1
D1
Uit
03-10-2021 12:45
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 517451
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D1
Groen Geel D1
Thuis
10-10-2021 12:45
Veld 1
Nr. 517454
Scheidsrechters: Mees Zwaard, Stefan van der Ree
Dopie D1
D1
Uit
17-10-2021 00:00
Nr. 517460
Vertrektijd: 23:00, Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
D1
Pelikaan D1
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 517467
Rapid D1
D1
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 517477
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark Molenvliet, GORINCHEM
D1
Roomburg D1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 517479
Dordrecht D1
D1
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 517487
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
D1
Pollux D1
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 517489
IJssel D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 517499
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
Kieviten D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 517502
Ypenburg D1
D1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 517514
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D1
Forescate D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 517513
Groen Geel D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 517522
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D1
Dopie D1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 517526
Pelikaan D1
D1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 517534
Vertrektijd: 22:30, Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL
D1
Rapid D1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 517539
Roomburg D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517549
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D1
Dordrecht D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517550
Pollux D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517560
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN

Poule stand (6e in poule Dames senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux D1220010006
2.IJssel D1220010306
3.Groen-Geel D122006106
4.Forescate D122006106
5.Dordrecht D121015403
6.Berkel-Rodenrijs D121017703
7.Dopie D121014403
8.Pelikaan D121013503
9.Roomburg D120021500
10.Rapid D120022800
11.Kieviten D120022900
12.Ypenburg D1200211000

Team nieuws

Oefenwedstrijd D1 tegen Craeyenhout

Zondag 19 september
Dames 1 oefent tegen Craeyenhout

Op 5 september oefende Dames 1 tegen Craeyenhout. De clubfotograaf van HBS/Craeyenhout Remco van Oosterom was zo vriendelijk om een aantal van de foto's die hij maakte met HBR te delen. Geniet er van!

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 2 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D10 - 5
Groen-Geel D1
Berkel-Rodenrijs D13 - 5
Pelikaan D13 - 0
Rapid D1
Pollux D15 - 0
Forescate D13 - 0
IJssel D15 - 0
Dordrecht D15 - 1
Dopie D14 - 1
Roomburg D11 - 3
Kieviten D1