Dames 1

2e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Warande D1
D1
Uit
03-03-2020 20:00
Nr.
Vertrektijd: 18:30, Oefenwedstrijd
Dordrecht D1
D1
Uit
08-03-2020 12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 203387
Vertrektijd: 11:45
D1
Forescate D1
Thuis
15-03-2020
Nr. 203395
Dopie D1
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 203400
D1
Pelikaan D1
Thuis
29-03-2020
Nr. 203405
D1
Groen Geel D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 203411
Ypenburg D1
D1
Uit
19-04-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203423
Vertrektijd: 11:45
D1
Pollux D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 203426
Roomburg D1
D1
Uit
17-05-2020
Nr. 203434
D1
IJssel D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 203443
Kieviten D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 203441
D1
Rapid D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 203450

Poule stand (2e in poule Dames senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D1118213421026
2.Berkel-Rodenrijs D1118123111025
3.Groen-Geel D1116411911022
4.Pollux D1116322819021
5.Pelikaan D1115422716019
6.IJssel D1114252429014
7.Dordrecht D1114162932013
8.Dopie D1114071830012
9.Forescate D1113262327011
10.Kieviten D1113172235010
11.Rapid D111308182709
12.Ypenburg D111128153005

Team nieuws

Dames 1 speelt gelijk tegen koploper

Zondag 19 januari

De dames speelden afgelopen zondag in Zoetermeer één van hun betere wedstrijden. En dat kwam goed uit want de tegenstander Leonidas had nog geen enkel wedstrijdpunt laten liggen! Na een ruststand van 4-3 werd het uiteindelijk 4-4. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
20:00
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
do
21:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
vr
18:00
-
19:30
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D14 - 50 - 22 - 32 - 1
Groen-Geel D12 - 12 - 12 - 21 - 14 - 1
Berkel-Rodenrijs D14 - 04 - 03 - 13 - 15 - 0
Pelikaan D15 - 13 - 15 - 04 - 0
Rapid D13 - 10 - 21 - 02 - 50 - 23 - 1
Pollux D12 - 21 - 14 - 03 - 23 - 11 - 0
Forescate D12 - 11 - 32 - 26 - 1
IJssel D12 - 12 - 42 - 23 - 24 - 34 - 4
Dordrecht D10 - 11 - 25 - 25 - 24 - 33 - 4
Dopie D13 - 21 - 53 - 11 - 2
Roomburg D11 - 03 - 34 - 15 - 25 - 24 - 3
Kieviten D13 - 43 - 31 - 43 - 13 - 23 - 1