Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule B

4e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B
8e in poule Silvercup - Kwartfinale Dames Bekercompetitie Ronde 8 Poule Kwartfinale
1e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-West
4e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-West
9e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West
2e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
3
Ypenburg D1
0
Barendrecht D1
2
Rapid D1
0
Pollux D1
3
Gouda D1
0
Berkel-Rodenrijs D1
2
Groen-Geel D1
1
Forescate D1
3
Westland D1
0
Etten-Leur D1
2
IJssel D1
0
Derby D1
Vrijdag 17 mei
2
Zoetermeer D1
1
Beuningen D1
4
Bully D1
4
AMVJ D1
3
Overbos D1
0
Berkel-Rodenrijs D1
1
Houten D1
1
EHV D1
Zondag 12 mei
4
Forescate D1
1
Gouda D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
3
Rapid D1
2
Pollux D1
1
Barendrecht D1
3
IJssel D1
2
Ypenburg D1
3
Derby D1
0
Westland D1
2
Etten-Leur D1
1
Groen-Geel D1

Wedstrijdschema

D1
Groen Geel D1
Thuis
26-05-2019 12:45
Veld 1
Nr. 8874
Scheidsrechters: Stefan van der Ree, Maurits Bruins
Westland D1
D1
Uit
02-06-2019
Nr. 8890
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland D12012353624039
2.Etten-Leur D12011273325035
3.Forescate D12010553626035
4.Berkel-Rodenrijs D1209653322033
5.IJssel D1209473630031
6.Pollux D1208573027029
7.Rapid D1207673141027
8.Gouda D12073103135024
9.Groen-Geel D1206592829023
10.Ypenburg D1206592931023
11.Barendrecht D12063111728021
12.Derby D12043132547015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos D111003003
2.Zoetermeer D111002103
3.AMVJ D110104401
4.Bully D110104401
5.EHV D110101101
6.Houten D110101101
7.Beuningen D110011200
8.Berkel-Rodenrijs D110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D111002103
2.Zoetermeer D111001103
3.Houten D111000003
4.Breda D110011100
5.Warande D110010000
6.Zwart-Wit D110011200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer D111004003
2.Breda D111002003
3.Zwart-Wit D111001003
4.Berkel-Rodenrijs D110101101
5.Rijswijk D110101101
6.DSHC D110010100
7.Pelikaan D110010200
8.HUDITO D110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D111005003
2.Rijswijk D111006203
3.Breda D111005103
4.Warande D111004003
5.Zoetermeer D111003003
6.Zwart-Wit D111003003
7.Pelikaan D111002103
8.DSHC D111001003
9.Berkel-Rodenrijs D111002203
10.Goirle D110012200
11.Dopie D110011200
12.Pollux D110010100
13.Forescate D110010300
14.Roomburg D110010300
15.Drunen D110012600
16.Gouda D110011500
17.Ommoord D110010400
18.Etten-Leur D110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux D111003103
2.Berkel-Rodenrijs D111002003
3.Dopie D111002003
4.Gouda D111002103
5.Ommoord D111002103
6.Roomburg D111002103
7.Pelikaan D111002203
8.Forescate D111000003
9.Dordrecht D110012200
10.Groen-Geel D110010000
11.Barendrecht D110011200
12.IJssel D110011200
13.Noordwijk D110011200
14.Spijkenisse D110011300
15.Voorne D110010200
16.Westland D110010200

Team nieuws

Eerste puntverlies na de winterstop voor Dames 1

Zondag 24 maart
Dames 1 samen met D'tjes van de week uit MD8: Sam en Daantje
 
Op de eerste mooie lentedag van het seizoen mocht Dames 1 thuis aantreden tegen Etten-Leur.
De dames kwamen al gauw 1-0 voor dankzij een strafcorner van Anique van Helden.
De dames van HBR  kregen meer dan genoeg kansen om de voorsprong uit te bouwen, zo werd er op de binnenkant paal geschoten, maar de bal ging niet over de doellijn.
 
Na rust, was er een wat mindere fase van de dames. 
Daar wist Etten-Leur wel raad mee, opeens stond het na 10 minuten in de tweede helft 1-2
Daarna herpakte Berkel zich en zette meer druk op de tegenstander. Maar helaas wisten de dames niet meer te scoren.
Eindstand 1-2
Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (CD)
di
20:00
-
22:00
Veld 4 (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
vr
20:30
-
22:00
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BarBerDerEttForGouGroIJsPolRapWesYpe
Barendrecht D11 - 00 - 11 - 21 - 22 - 22 - 11 - 01 - 00 - 31 - 0
Berkel-Rodenrijs D11 - 16 - 01 - 23 - 11 - 02 - 01 - 13 - 33 - 24 - 1
Derby D11 - 01 - 21 - 11 - 20 - 31 - 10 - 21 - 33 - 01 - 4
Etten-Leur D10 - 02 - 04 - 31 - 22 - 12 - 12 - 02 - 00 - 15 - 0
Forescate D13 - 00 - 23 - 30 - 14 - 12 - 15 - 12 - 12 - 10 - 0
Gouda D13 - 03 - 22 - 11 - 22 - 10 - 12 - 42 - 20 - 02 - 1
Groen-Geel D12 - 10 - 12 - 33 - 22 - 13 - 11 - 12 - 11 - 10 - 0
IJssel D11 - 20 - 02 - 01 - 22 - 13 - 14 - 46 - 03 - 13 - 2
Pollux D12 - 12 - 13 - 13 - 11 - 11 - 11 - 00 - 00 - 13 - 1
Rapid D12 - 12 - 22 - 11 - 11 - 02 - 52 - 13 - 22 - 00 - 3
Westland D12 - 14 - 13 - 02 - 21 - 01 - 02 - 32 - 16 - 31 - 0
Ypenburg D13 - 00 - 02 - 12 - 33 - 12 - 21 - 23 - 11 - 13 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Kwartfinale Dames Bekercompetitie Ronde 8 Poule Kwartfinale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West".