Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule B

1e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
1
Westland D1
4
Ommoord D1
2
HDS D1
6
Ommoord D1
2
HDS D1
6
Berkel-Rodenrijs D1
10
Berkel-Rodenrijs D1
0
IJssel D1
3
Barendrecht D1
0
Westland D1
Zondag 13 januari
5
Ommoord D1
0
Westland D1
10
Dordrecht D1
1
IJssel D1
4
Dordrecht D1
4
Barendrecht D1
3
IJssel D1
7
Westland D1
2
Berkel-Rodenrijs D1
0
Ommoord D1
2
Berkel-Rodenrijs D1
2
Barendrecht D1
Zondag 6 januari
1
Ommoord D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
0
Westland D1
5
Barendrecht D1
1
HDS D1
5
Dordrecht D1
6
Dordrecht D1
3
Westland D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
2
HDS D1
3
Barendrecht D1
1
Ommoord D1

Wedstrijdschema

D1
IJssel D1
Thuis
20-01-2019 12:20
Nr. 31529
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
HDS D1
D1
Uit
20-01-2019 14:00
Nr. 31545
Vertrektijd: 13:00. Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 2. Zaalleiding: HDS
Dordrecht D1
D1
Uit
03-02-2019 12:20
Nr. 31540
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 2. Zaalleiding: Dordrecht
Westland D1
D1
Uit
03-02-2019 14:00
Nr. 31552
Vertrektijd: 12:45. Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Westland

Poule stand (1e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D1108204815026
2.Dordrecht D185303513018
3.Barendrecht D195313117018
4.Ommoord D183142017010
5.HDS D18206223406
6.Westland D18107163903
7.IJssel D17016104701

Team nieuws

Toon al het nieuws

Team resultaten

BarBerDorHDSIJsOmmWes
Barendrecht D13 - 51 - 13 - 13 - 0
Berkel-Rodenrijs D12 - 23 - 33 - 210 - 02 - 07 - 1
Dordrecht D14 - 44 - 010 - 16 - 3
HDS D13 - 52 - 61 - 56 - 12 - 6
IJssel D11 - 51 - 63 - 33 - 7
Ommoord D11 - 40 - 25 - 0
Westland D10 - 54 - 61 - 4