Dames 1

1e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
4
Pelikaan D1
0
Dopie D1
3
Rapid D1
1
Ypenburg D1
4
IJssel D1
4
Roomburg D1
1
Forescate D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
0
Dordrecht D1
1
Groen-Geel D1
1
Kieviten D1
4
Pollux D1
Zondag 8 september
2
Groen-Geel D1
1
Rapid D1
1
Pollux D1
0
IJssel D1
3
Roomburg D1
3
Pelikaan D1
3
Dopie D1
1
Forescate D1
2
Ypenburg D1
1
Kieviten D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
0
Dordrecht D1

Wedstrijdschema

D1
Dopie D1
Thuis
22-09-2019 12:45
Veld 1
Nr. 203334
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, André van de Graaf, Andre ipv Aad
Pelikaan D1
D1
Uit
29-09-2019 12:45
Veld 1 - Rabobank hoofdveld (Waterveld)
Nr. 203345
Vertrektijd: 11:15
Groen Geel D1
D1
Uit
06-10-2019
Nr. 203346
D1
Ypenburg D1
Thuis
13-10-2019 12:45
Veld 1
Nr. 203352
Scheidsrechters: Michiel van Vugt, Peter Meijer
Pollux D1
D1
Uit
27-10-2019
Nr. 203360
D1
Roomburg D1
Thuis
03-11-2019
Nr. 203364
IJssel D1
D1
Uit
10-11-2019 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 203371
Vertrektijd: 11:45
D1
Kieviten D1
Thuis
17-11-2019
Nr. 203376
Rapid D1
D1
Uit
24-11-2019
Nr. 203384
Dordrecht D1
D1
Uit
08-03-2020
Nr. 203387
D1
Forescate D1
Thuis
15-03-2020
Nr. 203395
Dopie D1
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 203400
D1
Pelikaan D1
Thuis
29-03-2020
Nr. 203405
D1
Groen Geel D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 203411
Ypenburg D1
D1
Uit
19-04-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203423
Vertrektijd: 11:45
D1
Pollux D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 203426
Roomburg D1
D1
Uit
17-05-2020
Nr. 203434
D1
IJssel D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 203443
Kieviten D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 203441
D1
Rapid D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 203450

Poule stand (1e in poule Dames senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D122007106
2.Pollux D122005106
3.Groen-Geel D122003106
4.Pelikaan D121107304
5.Rapid D121014303
6.Ypenburg D121013403
7.Dopie D121013503
8.Roomburg D120207702
9.IJssel D120114501
10.Forescate D120022600
11.Kieviten D120022600
12.Dordrecht D120020500

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
20:00
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
do
21:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
vr
18:00
-
19:30
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D12 - 1
Groen-Geel D12 - 1
Berkel-Rodenrijs D14 - 0
Pelikaan D14 - 0
Rapid D13 - 1
Pollux D11 - 0
Forescate D11 - 3
IJssel D14 - 4
Dordrecht D10 - 1
Dopie D13 - 1
Roomburg D13 - 3
Kieviten D11 - 4