Dames 1

2e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
4
Pollux D1
0
Pelikaan D1
2
Ypenburg D1
3
Roomburg D1
3
Dopie D1
2
Rapid D1
2
Forescate D1
2
Dordrecht D1
4
Groen-Geel D1
1
IJssel D1
5
Berkel-Rodenrijs D1
0
Kieviten D1
Zondag 10 november
2
Rapid D1
5
Forescate D1
3
Kieviten D1
1
Dopie D1
1
Roomburg D1
0
Groen-Geel D1
2
Pollux D1
2
Ypenburg D1
2
IJssel D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
1
Dordrecht D1
2
Pelikaan D1
Zondag 3 november
3
Berkel-Rodenrijs D1
1
Roomburg D1
5
Dordrecht D1
2
Rapid D1
2
Groen-Geel D1
2
Pollux D1
5
Pelikaan D1
1
Ypenburg D1
6
Forescate D1
1
Kieviten D1
1
Dopie D1
2
IJssel D1
Zondag 27 oktober
1
Rapid D1
0
Pelikaan D1
4
IJssel D1
3
Forescate D1
3
Kieviten D1
2
Dordrecht D1
5
Roomburg D1
2
Dopie D1
1
Pollux D1
1
Berkel-Rodenrijs D1

Wedstrijdschema

Pelikaan D1
D1
Uit
22-11-2019 20:30
Veld 1 - Rabobank hoofdveld (Waterveld)
Nr. 310046
Vertrektijd: 19:00
Rapid D1
D1
Uit
24-11-2019 12:45
Damen Veld (Veld 1) (Waterveld)
Nr. 203384
Vertrektijd: 11:30
Dordrecht D1
D1
Uit
08-03-2020
Nr. 203387
D1
Forescate D1
Thuis
15-03-2020
Nr. 203395
Dopie D1
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 203400
D1
Pelikaan D1
Thuis
29-03-2020
Nr. 203405
D1
Groen Geel D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 203411
Ypenburg D1
D1
Uit
19-04-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203423
Vertrektijd: 11:45
D1
Pollux D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 203426
Roomburg D1
D1
Uit
17-05-2020
Nr. 203434
D1
IJssel D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 203443
Kieviten D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 203441
D1
Rapid D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 203450

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D1107213020023
2.Berkel-Rodenrijs D1107122911022
3.Pollux D1106312715021
4.Groen-Geel D110541158019
5.Pelikaan D1104422216016
6.Dordrecht D1104152628013
7.Forescate D1103252322011
8.IJssel D1103252228011
9.Kieviten D1103161931010
10.Rapid D110307182509
11.Dopie D110307142709
12.Ypenburg D110127142805

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".

Team nieuws

D1 wint van koploper Roomburg!

Maandag 4 november

Het was een goede dag voor de eerste senioren teams van HBR op zondag 3 november. Beide teams wonnen hun thuiswedstrijd. De dames hadden een mooi cadeau voor hun jarige coach Charlie Barto, ze versloegen koploper Roomburg met 3-1 en de heren wonnen van Hattem met 2-1.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (5)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
20:00
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
do
21:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
vr
18:00
-
19:30
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D14 - 50 - 22 - 32 - 1
Groen-Geel D12 - 12 - 12 - 21 - 14 - 1
Berkel-Rodenrijs D14 - 04 - 03 - 13 - 15 - 0
Pelikaan D15 - 13 - 14 - 0
Rapid D13 - 11 - 02 - 50 - 23 - 1
Pollux D12 - 21 - 14 - 03 - 23 - 11 - 0
Forescate D12 - 11 - 32 - 21 - 26 - 1
IJssel D12 - 42 - 23 - 24 - 34 - 4
Dordrecht D10 - 11 - 25 - 25 - 24 - 3
Dopie D13 - 21 - 53 - 11 - 2
Roomburg D11 - 03 - 35 - 25 - 24 - 3
Kieviten D13 - 31 - 43 - 13 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".