Dames 1

4e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D1
Dordrecht D1
Thuis
07-03-2021
Nr. 457905
Forescate D1
D1
Uit
14-03-2021
Nr. 457911
D1
Roomburg D1
Thuis
21-03-2021
Nr. 457916
Kieviten D1
D1
Uit
28-03-2021
Nr. 457926
D1
IJssel D1
Thuis
11-04-2021
Nr. 457929
Rapid D1
D1
Uit
18-04-2021
Nr. 457937
D1
Dopie D1
Thuis
25-04-2021
Nr. 457941
Groen Geel D1
D1
Uit
16-05-2021
Nr. 457948
Pelikaan D1
D1
Uit
30-05-2021
Nr. 457955
D1
Ypenburg D1
Thuis
06-06-2021
Nr. 457959
Pollux D1
D1
Uit
13-06-2021
Nr. 457968

Poule stand (4e in poule Dames senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D16510218016
2.Kieviten D16402138012
3.Forescate D16321146011
4.Berkel-Rodenrijs D16303101009
5.Pollux D1623112909
6.Groen-Geel D1622210908
7.IJssel D16222141408
8.Dopie D16213141407
9.Rapid D16213121207
10.Dordrecht D1620472106
11.Pelikaan D1613281206
12.Ypenburg D1601571901

Team nieuws

Dames 1 pakt verdient 3 punten tegen De Kieviten

Maandag 28 september

Uit Hart van Lansingerland: 

Eerste teams HBR halen volle buit binnen

Dames en Heren 1 speelden deze zondag thuis in Berkel en Rodenrijs. Voor het eerst dit seizoen met publiek. Dat publiek werd verwend want eerst wonnen de dames met 2-0 van De kieviten  en vervolgens wonnen de mannen vooral dankzij een spectaculaire eerste helft met 3-1 van Berkel Enschot.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 2 (ABCD)
vr
19:00
-
20:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D11 - 13 - 41 - 3
Groen-Geel D10 - 1
Berkel-Rodenrijs D12 - 01 - 02 - 0
Pelikaan D11 - 10 - 03 - 0
Rapid D11 - 13 - 04 - 2
Pollux D14 - 01 - 11 - 3
Forescate D13 - 14 - 36 - 0
IJssel D12 - 13 - 35 - 3
Dordrecht D12 - 11 - 20 - 6
Dopie D15 - 13 - 20 - 2
Roomburg D16 - 33 - 32 - 1
Kieviten D14 - 10 - 24 - 2