Dames 1

12e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D1
MEP D1
Thuis
03-03-2024 12:45
Veld 1
Nr. 1156654
BS Guido Loopik & Thomas Dijkstra
Warande D1
D1
Uit
10-03-2024 12:45
Veld A (Semiveld)
Nr. 1156662
Vertrektijd: 11:15, Locatie: Sportpark 'Paterserf', Oosterhout nb
D1
Etten-Leur D1
Thuis
17-03-2024 12:45
Veld 1
Nr. 1156667
BS
Kromhouters D1
D1
Uit
24-03-2024 12:45
McDonald's veld (Waterveld)
Nr. 1156672
Locatie: Sportpark Rauwenhof, Tiel
D1
Fletiomare D1
Thuis
07-04-2024
Nr. 1156680
Zwart-Wit D1
D1
Uit
14-04-2024
Nr. 1156688
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
D1
Phoenix D1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1156693
IJsseloever D1
D1
Uit
28-04-2024 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156698
Vertrektijd: 10:45, Locatie: Sportpark IJsseloever, Ijsselstein ut
Nieuwegein D1
D1
Uit
12-05-2024 12:45
Veld 1 - Care for Coffee (Waterveld)
Nr. 1156706
Locatie: Sportpark 'Rijnhuizen', Nieuwegein
D1
DES D1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1156708
Hudito D1
D1
Uit
02-06-2024
Nr. 1156717
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft

Poule stand (12e in poule Landelijk - B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande D1117313112024
2.HUDITO D1117132116022
3.Fletiomare D1115331915018
4.Zwart-Wit D1114432018016
5.Nieuwegein D1114432120016
6.MEP D1114341614015
7.Kromhouters D1114251619014
8.Phoenix D1113531515014
9.DES D1114162331013
10.IJsseloever D1112541219011
11.Etten-Leur D111227162308
12.Berkel-Rodenrijs D111155162408

Team nieuws

HBR verliest punten in nat herfstweer

Maandag 6 november 2023

Het was uiterst onaangenaam herfstweer afgelopen zondag toen Dames en Heren 1 van HBR thuis hun wedstrijden afwerkten. Toevallig speelden beiden tegen IJsseloever uit IJsselstein. Dappere toeschouwers trotseerden het weer, maar konden zich niet heel erg warmen aan het spel. Met één punt uit twee wedstrijden was de oogst ook erg matig.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (ABCD)
vr
19:30
-
21:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DES DEttenBerkeFletiPhoenKromhWaranNieuwIJsseZwartMEP DHUDIT
DES D13 - 14 - 22 - 32 - 10 - 4
Etten-Leur D14 - 21 - 22 - 20 - 30 - 2
Berkel-Rodenrijs D12 - 22 - 23 - 41 - 12 - 10 - 2
Fletiomare D12 - 01 - 12 - 31 - 13 - 23 - 0
Phoenix D11 - 13 - 22 - 01 - 33 - 11 - 3
Kromhouters D13 - 03 - 20 - 02 - 01 - 20 - 1
Warande D15 - 05 - 03 - 23 - 34 - 2
Nieuwegein D13 - 33 - 20 - 21 - 13 - 2
IJsseloever D12 - 61 - 11 - 10 - 01 - 02 - 1
Zwart-Wit D14 - 12 - 11 - 02 - 22 - 20 - 1
MEP D10 - 21 - 13 - 10 - 02 - 3
HUDITO D13 - 22 - 00 - 32 - 02 - 2