Dames 1

2e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
3
Berkel-Rodenrijs D1
1
Pollux D1
3
Groen-Geel D1
1
Pelikaan D1
3
Forescate D1
1
Rapid D1
1
IJssel D1
0
Dopie D1
2
Kieviten D1
4
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
2
Roomburg D1
Donderdag 25 november
2
Pollux D1
2
IJssel D1
Zondag 21 november
1
Pelikaan D1
2
Forescate D1
1
Dopie D1
2
Groen-Geel D1
2
Dordrecht D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
Pollux D1
IJssel D1
3
Roomburg D1
1
Kieviten D1
4
Rapid D1
2
Ypenburg D1
Zondag 14 november
2
Berkel-Rodenrijs D1
0
Roomburg D1
6
Forescate D1
0
Dopie D1
1
Groen-Geel D1
0
IJssel D1
1
Kieviten D1
1
Rapid D1
3
Ypenburg D1
3
Pelikaan D1
2
Pollux D1
0
Dordrecht D1
Zondag 7 november
0
Dopie D1
1
Ypenburg D1
4
IJssel D1
3
Dordrecht D1
4
Pelikaan D1
1
Kieviten D1
0
Groen-Geel D1
1
Forescate D1
1
Rapid D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
1
Roomburg D1
1
Pollux D1

Wedstrijdschema

IJssel D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 517499
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
DSHC D1
Thuis
18-03-2022 00:00
Nr. 612164
D1
Kieviten D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 517502
Ypenburg D1
D1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 517514
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D1
Forescate D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 517513
Groen Geel D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 517522
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D1
Dopie D1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 517526
Pelikaan D1
D1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 517534
Vertrektijd: 22:30, Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL
D1
Rapid D1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 517539
Roomburg D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517549
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D1
Dordrecht D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517550
Pollux D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517560
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D111902279027
2.Berkel-Rodenrijs D1119022817027
3.IJssel D1118214018026
4.Forescate D1118123213025
5.Pollux D1117222612023
6.Dordrecht D1114163024013
7.Roomburg D1114162122013
8.Pelikaan D1114161920013
9.Rapid D111227194108
10.Dopie D11121892607
11.Ypenburg D111218153707
12.Kieviten D111029144102

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".

Team nieuws

Dames 1 wint twee keer van Roomburg

Zondag 14 november

Op donderdag werd er nog met publiek gewonnen voor de Silvercup van Roomburg. Maar liefst met 4-0 o.a. dankzij drie goals van Valerie Vogels.  Zondag stonden de dames toevallig weer tegen Roomburg gepland. Dit keer voor de competitie. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 2 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D11 - 33 - 30 - 51 - 41 - 23 - 2
Groen-Geel D13 - 12 - 00 - 11 - 02 - 07 - 0
Berkel-Rodenrijs D12 - 13 - 11 - 03 - 13 - 52 - 0
Pelikaan D10 - 11 - 23 - 03 - 14 - 1
Rapid D14 - 21 - 41 - 43 - 23 - 3
Pollux D14 - 33 - 1 - 2 - 02 - 05 - 0
Forescate D17 - 11 - 23 - 12 - 23 - 06 - 0
IJssel D15 - 07 - 14 - 31 - 03 - 2
Dordrecht D15 - 11 - 22 - 30 - 26 - 1
Dopie D10 - 11 - 23 - 14 - 11 - 6
Roomburg D17 - 01 - 11 - 33 - 03 - 1
Kieviten D12 - 41 - 12 - 33 - 72 - 40 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".