Dames 3

9e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
2
Alecto-Augustinus D8
0
HUDITO D7
0
Wateringse veld D3
1
Groen-Geel D15
Zondag 12 september
0
Groen-Geel D15
2
Leonidas D26

Wedstrijdschema

D3
W'se Veld D3
Thuis
26-09-2021 12:30
Veld 4
Nr. 560652
Scheidsrechters: Linda Breur, Hugo Smith, Hugo ipv Jeannette
Craeyenhout D6
D3
Uit
03-10-2021 10:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 560655
Vertrektijd: 09:15, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Leiden D10
D3
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 560668
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D3
Schiedam D11
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 560672
Pijnacker D5
D3
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560677
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D3
Groen Geel D15
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 560681
D3
HDS D4
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 560685
Hudito D7
D3
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560692
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560695
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Let op: Reserve tenue
D3
Leonidas D26
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560699
W'se Veld D3
D3
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560710
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
D3
Craeyenhout D6
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560709
D3
Leiden D10
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560721
Schiedam D11
D3
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560729
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D3
Pijnacker D5
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560730
Groen Geel D15
D3
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 560735
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
HDS D4
D3
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560741
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D3
Hudito D7
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560745

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D5220012206
2.Leonidas D2622006106
3.Alecto-Augustinus D822005006
4.HUDITO D7210112303
5.Craeyenhout D621017503
6.Leiden-Quintus D1011002103
7.Groen-Geel D1521011203
8.Schiedam D1110011500
9.Berkel-Rodenrijs D320021700
10.Wateringse veld D320020900
11.HDS D4200221400

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 5 (AB)
Movella
Volledig schema

Team resultaten

HGC DWaterPijnaSchieLeoniAlectHDS DCraeyLeideHUDITGroenBerke
HGC D5
Wateringse veld D30 - 1
Pijnacker D5
Schiedam D11
Leonidas D26
Alecto-Augustinus D82 - 0
HDS D4
Craeyenhout D6
Leiden-Quintus D10
HUDITO D7
Groen-Geel D150 - 2
Berkel-Rodenrijs D3