Dames 3
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
3
Roomburg D10
2
Leiden D9
8
Rijswijk D4
1
Leonidas D20
1
Berkel-Rodenrijs D3
1
Roomburg D8
0
Klein Zwitserland D7
2
Cartouche D5
3
Rotterdam D6
2
HUDITO D7
0
Groen-Geel D11
2
Leonidas D23
Zondag 10 maart
1
Roomburg D8
3
Rotterdam D6
2
Leiden D9
0
Rijswijk D4
4
Berkel-Rodenrijs D3
1
Groen-Geel D11
1
Cartouche D5
3
Leonidas D23
2
HUDITO D7
2
Roomburg D10
4
Leonidas D20
0
Klein Zwitserland D7
Zondag 3 maart
2
Rotterdam D6
3
Berkel-Rodenrijs D3
3
Roomburg D10
1
Roomburg D8
3
Groen-Geel D11
4
Cartouche D5
3
Rijswijk D4
0
HUDITO D7
2
Leonidas D23
1
Leonidas D20
Wedstrijdschema
Hudito D7
D3
Uit
24-03-2024
08:45
Xpol veld (Waterveld)
Nr. 1173084
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
D3
Leiden D9
Thuis
07-04-2024
13:45
Veld 4
Nr. 1173088
Scheidsrechters: Suzanne Brand, Lisa Kwaaitaal
Leonidas D20
D3
Uit
10-04-2024
19:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1173094
Vertrektijd: 18:45, Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
D3
Cartouche D5
Thuis
21-04-2024
Nr. 1173101
Leonidas D23
D3
Uit
12-05-2024
Nr. 1173110
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D3
HCKZ D7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173114
Rijswijk D4
D3
Uit
02-06-2024
11:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1173119
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
D3
Roomburg D10
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173127
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam D6 | 14 | 11 | 1 | 2 | 63 | 20 | 0 | 34 |
2. | Leiden D9 | 13 | 10 | 1 | 2 | 41 | 13 | 0 | 31 |
3. | Leonidas D23 | 13 | 9 | 0 | 4 | 28 | 26 | 0 | 27 |
4. | Cartouche D5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 21 | 0 | 23 |
5. | HUDITO D7 | 14 | 7 | 1 | 6 | 33 | 25 | 0 | 22 |
6. | Berkel-Rodenrijs D3 | 14 | 6 | 4 | 4 | 34 | 42 | 0 | 22 |
7. | Rijswijk D4 | 13 | 6 | 2 | 5 | 33 | 22 | 0 | 20 |
8. | Roomburg D10 | 14 | 6 | 2 | 6 | 31 | 43 | 0 | 20 |
9. | Leonidas D20 | 13 | 3 | 3 | 7 | 33 | 46 | 0 | 12 |
10. | Klein Zwitserland D7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 16 | 0 | 8 |
11. | Roomburg D8 | 14 | 1 | 2 | 11 | 14 | 37 | 0 | 5 |
12. | Groen-Geel D11 | 13 | 0 | 0 | 13 | 13 | 47 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Team resultaten
Carto | Klein | Rijsw | Leoni | Leoni | Roomb | Roomb | Leide | HUDIT | Groen | Berke | Rotte | |
Cartouche D5 | 11 - 0 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
Klein Zwitserland D7 | 0 - 2 | 0 - 12 | 0 - 10 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | 4 - 4 | ||||
Rijswijk D4 | 0 - 0 | 9 - 0 | 8 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Leonidas D23 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 7 | ||||||
Leonidas D20 | 4 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 5 | 8 - 0 | 2 - 7 | |||||
Roomburg D10 | 1 - 5 | 5 - 3 | 4 - 5 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||||
Roomburg D8 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | ||||||
Leiden D9 | 3 - 0 | 15 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 6 - 1 | |||||
HUDITO D7 | 5 - 1 | 0 - 4 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 4 | ||||||
Groen-Geel D11 | 3 - 4 | 0 - 2 | 3 - 4 | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 5 | |||||
Berkel-Rodenrijs D3 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 5 | 1 - 1 | 2 - 5 | 4 - 1 | - | |||||
Rotterdam D6 | 7 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 |