Dames 3
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
0
Groen-Geel D11
6
Rijswijk D4
2
HUDITO D7
0
Leiden D9
3
Berkel-Rodenrijs D3
6
Cartouche D5
1
Rotterdam D6
3
Leonidas D23
3
Roomburg D8
0
Leonidas D20
2
Roomburg D10
1
Klein Zwitserland D7
Zondag 14 april
4
HUDITO D7
1
Groen-Geel D11
0
Klein Zwitserland D7
3
Rijswijk D4
1
Leiden D9
2
Roomburg D8
3
Cartouche D5
5
Rotterdam D6
Woensdag 10 april
1
Leonidas D20
2
Berkel-Rodenrijs D3
Maandag 8 april
2
Leonidas D23
2
Roomburg D10
Zondag 7 april
0
Roomburg D8
2
HUDITO D7
4
Rotterdam D6
2
Leonidas D20
2
Roomburg D10
1
Cartouche D5
1
Berkel-Rodenrijs D3
2
Leiden D9
0
Groen-Geel D11
0
Klein Zwitserland D7
5
Rijswijk D4
3
Leonidas D23
Wedstrijdschema
Leonidas D23
D3
Uit
12-05-2024
Nr. 1173110
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D3
HCKZ D7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173114
Rijswijk D4
D3
Uit
02-06-2024
11:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1173119
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
D3
Roomburg D10
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173127
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam D6 | 18 | 13 | 2 | 3 | 75 | 30 | 0 | 41 |
2. | Leiden D9 | 17 | 11 | 2 | 4 | 46 | 20 | 0 | 35 |
3. | HUDITO D7 | 18 | 10 | 1 | 7 | 42 | 29 | 0 | 31 |
4. | Leonidas D23 | 16 | 10 | 1 | 5 | 36 | 34 | 0 | 31 |
5. | Rijswijk D4 | 17 | 9 | 3 | 5 | 50 | 28 | 0 | 30 |
6. | Berkel-Rodenrijs D3 | 18 | 8 | 4 | 6 | 43 | 52 | 0 | 28 |
7. | Roomburg D10 | 18 | 8 | 4 | 6 | 40 | 50 | 0 | 28 |
8. | Cartouche D5 | 17 | 8 | 3 | 6 | 37 | 34 | 0 | 27 |
9. | Roomburg D8 | 18 | 4 | 2 | 12 | 23 | 42 | 0 | 14 |
10. | Leonidas D20 | 17 | 3 | 4 | 10 | 39 | 58 | 0 | 13 |
11. | Klein Zwitserland D7 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | 21 | 0 | 9 |
12. | Groen-Geel D11 | 17 | 0 | 1 | 16 | 16 | 61 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Team resultaten
Carto | Klein | Rijsw | Leoni | Leoni | Roomb | Roomb | Leide | HUDIT | Groen | Berke | Rotte | |
Cartouche D5 | 11 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 5 | |||
Klein Zwitserland D7 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 12 | 0 - 10 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | 4 - 4 | |||
Rijswijk D4 | 0 - 0 | 9 - 0 | 5 - 3 | 8 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Leonidas D23 | 0 - 4 | - | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 7 | ||||
Leonidas D20 | 4 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 5 | 8 - 0 | 1 - 2 | 2 - 7 | |||
Roomburg D10 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 5 | 5 - 3 | 4 - 5 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||
Roomburg D8 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | |||
Leiden D9 | 3 - 0 | 15 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | |||
HUDITO D7 | 5 - 1 | 0 - 4 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 3 | 3 - 4 | |||
Groen-Geel D11 | 3 - 4 | 0 - 0 | 0 - 6 | 0 - 2 | 3 - 4 | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 5 | |||
Berkel-Rodenrijs D3 | 3 - 6 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 | 4 - 1 | - | |||
Rotterdam D6 | 7 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 4 - 2 | 6 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 |