Dames 4

4e klasse Dames Jong Senioren Poule B

7e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 12 juni
0
Spijkenisse D4
2
IJssel D4
2
Leonidas D22
5
Dordrecht D3
Zondag 9 juni
1
Leonidas D24
0
Leonidas D26
2
Ommoord D3
0
Capelle D2
3
Souburgh D2-O
1
Spijkenisse D4
2
Dordrecht D3
7
IJssel D4
3
Berkel-Rodenrijs D4
2
Leonidas D22
Zondag 2 juni
3
IJssel D4
0
Souburgh D2-O
7
Leonidas D26
1
Ommoord D3
5
Spijkenisse D4
4
Leonidas D24
3
Capelle D2
5
Feijenoord D1
Zondag 26 mei
Spijkenisse D4
IJssel D4
2
Souburgh D2-O
4
Leonidas D22
1
Ommoord D3
1
Leonidas D24
1
Feijenoord D1
2
Leonidas D26
1
Berkel-Rodenrijs D4
2
Capelle D2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D262017037517051
2.IJssel D42016226921050
3.Feijenoord D12012177742037
4.Spijkenisse D42012175243037
5.Leonidas D242011456925037
6.Leonidas D222082106252026
7.Berkel-Rodenrijs D42081113345025
8.Ommoord D32062123352020
9.Capelle D22062123474020
10.Souburgh D2-O2031162874010
11.Dordrecht D32030173412136

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 4 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeCapelSpijkSoubuFeijeLeoniLeoniIJsseLeoniOmmooDordr
Berkel-Rodenrijs D41 - 23 - 02 - 12 - 30 - 51 - 02 - 33 - 22 - 02 - 1
Capelle D22 - 13 - 33 - 13 - 50 - 41 - 11 - 61 - 83 - 22 - 1
Spijkenisse D43 - 05 - 32 - 11 - 22 - 15 - 4 - 1 - 02 - 06 - 0
Souburgh D2-O2 - 20 - 33 - 10 - 63 - 41 - 20 - 42 - 42 - 13 - 2
Feijenoord D16 - 1 - 1 - 27 - 21 - 22 - 21 - 26 - 25 - 112 - 0
Leonidas D265 - 09 - 02 - 46 - 24 - 02 - 02 - 02 - 07 - 17 - 0
Leonidas D245 - 03 - 06 - 05 - 25 - 21 - 00 - 11 - 14 - 012 - 2
IJssel D41 - 06 - 18 - 13 - 05 - 21 - 33 - 21 - 14 - 210 - 0
Leonidas D222 - 57 - 13 - 17 - 14 - 21 - 20 - 61 - 24 - 22 - 5
Ommoord D32 - 12 - 00 - 34 - 21 - 30 - 41 - 10 - 06 - 23 - 1
Dordrecht D30 - 55 - 41 - 106 - 02 - 71 - 41 - 92 - 72 - 112 - 5