Veterinnen A

2e in poule Dames Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
1
Schiedam D30A
2
Zoetermeer D30A
3
Hoeksche Waard D30A
2
Rotterdam D30B
1
Derby D30A
0
HUDITO D30A
Zondag 12 september
1
Leonidas D30A
2
Derby D30A
4
Berkel-Rodenrijs D30A
0
Schiedam D30A
0
Zoetermeer D30A
7
Hoeksche Waard D30A
0
HUDITO D30A
0
hdm D30C
3
Rotterdam D30B
0
Victoria D30B

Wedstrijdschema

D30A
Derby D30A
Thuis
26-09-2021 10:45
Veld 2
Nr. 517682
Scheidsrechters: Sander Omlo, Thom van der Boon, Thom ipv Reinier
D30A
Victoria D30B
Thuis
10-10-2021 14:45
Veld 1
Nr. 517694
Scheidsrechters: Jean Pierre Martens, Jörg Plönissen
Rotterdam D30B
D30A
Uit
17-10-2021 00:00
Nr. 517702
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D30A
HCRB D30A
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 517703
Leonidas D30A
D30A
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 517710
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D30A
Hudito D30A
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 517713
D30A
H'kse Waard D30A
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 517719
Zoetermeer D30A
D30A
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 517725
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Schiedam D30A
D30A
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 517730
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D30A
HDM D30C
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 517733
Derby D30A
D30A
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 517738
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
Victoria D30B
D30A
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 517750
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D30A
Rotterdam D30B
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 517755
HCRB D30A
D30A
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 517757
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK
D30A
Leonidas D30A
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 517763
Hudito D30A
D30A
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517771
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H'kse Waard D30A
D30A
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 517774
Vertrektijd: 22:45, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
D30A
Zoetermeer D30A
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 517778

Poule stand (2e in poule Dames Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard D30A220010206
2.Berkel-Rodenrijs D30A22008106
3.Derby D30A22003106
4.HCRB D30A11005003
5.Rotterdam D30B21015303
6.Zoetermeer D30A21012803
7.HUDITO D30A20110101
8.hdm D30C20111401
9.Leonidas D30A10011200
10.Schiedam D30A20021600
11.Victoria D30B20020800

Team nieuws

Toon al het nieuws

Teambegeleiders (5)

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoHCRB BerkeRotteLeoniDerbyhdm DHoeksZoeteHUDIT
Schiedam D30A1 - 2
Victoria D30B
HCRB D30A
Berkel-Rodenrijs D30A4 - 0
Rotterdam D30B3 - 0
Leonidas D30A1 - 2
Derby D30A1 - 0
hdm D30C
Hoeksche Waard D30A3 - 2
Zoetermeer D30A0 - 7
HUDITO D30A0 - 0