Veterinnen B

11e in poule Dames Veteranen Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Cartouche DF
5
Bleiswijk DA
2
Zoetermeer DB
3
Voorhout DA
2
Roomburg DB
2
Berkel-Rodenrijs DB
4
Leiden DB
2
Craeyenhout DB
1
Cartouche DD
0
Cartouche DE
Zondag 10 november
1
Cartouche DE
5
Ring Pass Delft DA
1
Cartouche DF
0
Zoetermeer DB
0
Voorhout DA
1
Roomburg DB
4
Spijkenisse DA
2
Bleiswijk DA
0
Berkel-Rodenrijs DB
3
Leiden DB
Zondag 3 november
4
Cartouche DD
1
Berkel-Rodenrijs DB
2
Roomburg DB
1
Cartouche DF
7
Spijkenisse DA
0
Cartouche DE
4
Bleiswijk DA
4
Zoetermeer DB
2
Leiden DB
2
Voorhout DA
Zondag 27 oktober
0
Berkel-Rodenrijs DB
2
Ring Pass Delft DA
1
Cartouche DF
3
Leiden DB
1
Cartouche DE
2
Bleiswijk DA
2
Voorhout DA
3
Cartouche DD

Wedstrijdschema

DB
Zoetermeer DB
Thuis
24-11-2019 10:30
Veld 2
Nr. 237971
Scheidsrechters: Britt de Jonge, Maaike Oellers
DB
Cartouche DF
Thuis
08-03-2020
Nr. 237976
Voorhout DA
DB
Uit
15-03-2020
Nr. 237987
Bleiswijk DA
DB
Uit
22-03-2020
Nr. 237991
DB
Craeyenhout DB
Thuis
29-03-2020
Nr. 237996
Cartouche DE
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 238000
DB
Spijkenisse DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 238007
Ring Pass DA
DB
Uit
10-05-2020
Nr. 238015
DB
Cartouche DD
Thuis
17-05-2020
Nr. 238020
Leiden DB
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 238027
DB
Roomburg DB
Thuis
07-06-2020
Nr. 238033
Zoetermeer DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 238042

Poule stand (11e in poule Dames Veteranen Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft DA10730296024
2.Spijkenisse DA107033816021
3.Voorhout DA106132416019
4.Cartouche DD104512519017
5.Bleiswijk DA105142523016
6.Leiden DB104332021015
7.Zoetermeer DB103432220013
8.Craeyenhout DB103341920012
9.Cartouche DF103161526010
10.Roomburg DB1023592109
11.Berkel-Rodenrijs DB1021762707
12.Cartouche DE1011862304

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 5 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

CartoCartoCartoZoeteLeideRoombBerkeCraeyRing VoorhSpijkBleis
Cartouche DF1 - 01 - 01 - 36 - 00 - 60 - 5
Cartouche DE1 - 11 - 50 - 31 - 2
Cartouche DD2 - 21 - 04 - 24 - 11 - 1
Zoetermeer DB2 - 23 - 32 - 34 - 3
Leiden DB1 - 13 - 24 - 22 - 22 - 7
Roomburg DB2 - 11 - 30 - 02 - 2
Berkel-Rodenrijs DB1 - 00 - 30 - 21 - 51 - 0
Craeyenhout DB2 - 12 - 05 - 2
Ring Pass Delft DA1 - 15 - 1
Voorhout DA2 - 30 - 12 - 03 - 03 - 2
Spijkenisse DA6 - 27 - 07 - 13 - 04 - 2
Bleiswijk DA5 - 44 - 42 - 11 - 0