Veterinnen B

3e in poule Dames Veteranen 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
2
Berkel-Rodenrijs D30C
2
Craeyenhout D30C
4
Voorhout D30A
3
Victoria D30G
3
Hoeksche Waard D30B
1
Ypenburg D30A
1
Victoria D30F
1
Berkel-Rodenrijs D30B
Zondag 12 september
7
Victoria D30G
0
Forcial D30A
2
Ypenburg D30A
0
Victoria D30F
2
Schiedam D30B
1
Hoeksche Waard D30B
1
Berkel-Rodenrijs D30B
0
Berkel-Rodenrijs D30C

Wedstrijdschema

D30B
H'kse Waard D30B
Thuis
26-09-2021 14:30
Veld 4
Nr. 575389
Scheidsrechters: Daan van der Arend, Valerie Vogels, Daan ipv Tina
Forcial D30A
D30B
Uit
03-10-2021 10:30
De Vos Services veld (Waterveld)
Nr. 575394
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Tweede Slag, ROCKANJE
D30B
Voorhout D30A
Thuis
10-10-2021 10:30
Veld 4
Nr. 575400
Scheidsrechters: Linda Andersen, Esther de Ruiter
D30B
Victoria D30G
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 575412
Schiedam D30B
D30B
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 575420
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D30B
Ypenburg D30A
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 575424
D30B
HDM D30E
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 575430
Craeyenhout D30C
D30B
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 575437
Vertrektijd: 22:45, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Berkel Rodenrijs D30C
D30B
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 575442
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
D30B
Victoria D30F
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 575448
H'kse Waard D30B
D30B
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 575456
Vertrektijd: 22:45, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
D30B
Forcial D30A
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 575460
Voorhout D30A
D30B
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 575470
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT
D30B
Craeyenhout
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 564996
Victoria D30G
D30B
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 575481
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D30B
Schiedam D30B
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 575484
Ypenburg D30A
D30B
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575495
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
HDM D30E
D30B
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 575499
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
D30B
Craeyenhout D30C
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 575501

Poule stand (3e in poule Dames Veteranen 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D30B22005106
2.Craeyenhout D30C21106304
3.Berkel-Rodenrijs D30B21102104
4.Victoria D30G210110403
5.Voorhout D30A11004303
6.Hoeksche Waard D30B21014303
7.Ypenburg D30A21013303
8.Berkel-Rodenrijs D30C20112301
9.Victoria D30F20111301
10.hdm D30E10011400
11.Forcial D30A200201000

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 5 (CD)
Movella
Volledig schema

Team resultaten

VictoVictoForesForciHoeksLeideSchieYpenbBerkehdm DCraeyBerkeVoorh
Victoria D30G7 - 0
Victoria D30F1 - 1
Forescate D30C
Forcial D30A
Hoeksche Waard D30B3 - 1
Leiden D30C
Schiedam D30B2 - 1
Ypenburg D30A2 - 0
Berkel-Rodenrijs D30C2 - 2
hdm D30E
Craeyenhout D30C
Berkel-Rodenrijs D30B1 - 0
Voorhout D30A4 - 3