Dames 30+ - 2

7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 februari
0
Berkel-Rodenrijs D30-3
3
Ypenburg D30-2
Zondag 4 februari
1
Victoria D30-6
4
Forcial D30-1

Wedstrijdschema

Forescate D30-2
D30-2
Uit
03-03-2024 11:00
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1173826
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
D30-2
Craeyenhout D30-3
Thuis
10-03-2024 10:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1173827
Scheidsrechters: Ferdinand Kremers, Robbert de Ridder
Ypenburg D30-1
D30-2
Uit
17-03-2024 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1173835
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
D30-2
Ypenburg D30-2
Thuis
24-03-2024
Nr. 1173837
Forcial D30-1
D30-2
Uit
07-04-2024
Nr. 1173844
Locatie: Sportpark Tweede Slag, Rockanje
D30-2
Leiden D30-3
Thuis
14-04-2024
Nr. 1173847
Victoria D30-6
D30-2
Uit
21-04-2024
Nr. 1173853
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Schiedam D30-3
D30-2
Uit
26-05-2024
Nr. 1173863
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
D30-2
Berkel Rodenrijs D30-3
Thuis
02-06-2024
Nr. 1173867
HDM D30-5
D30-2
Uit
09-06-2024
Nr. 1173872
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden D30-3101000557030
2.Forcial D30-1117313916024
3.Craeyenhout D30-310703158021
4.Forescate D30-2106132512019
5.Ypenburg D30-2115241115017
6.Ypenburg D30-1103341219012
7.Berkel-Rodenrijs D30-2103251112011
8.HDM D30-5103251619011
9.Berkel-Rodenrijs D30-31114693407
10.Schiedam D30-310136152506
11.Victoria D30-611101074803

Teambegeleiders (2)

Spelers (12)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 5 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoForciYpenbLeideYpenbBerkeHDM DForesCraeyBerke
Schiedam D30-30 - 20 - 32 - 20 - 1
Victoria D30-60 - 91 - 41 - 20 - 131 - 30 - 3
Forcial D30-18 - 05 - 05 - 14 - 31 - 12 - 0
Ypenburg D30-20 - 51 - 11 - 01 - 00 - 0
Leiden D30-35 - 34 - 014 - 02 - 1
Ypenburg D30-12 - 12 - 12 - 20 - 31 - 21 - 3
Berkel-Rodenrijs D30-32 - 20 - 12 - 20 - 31 - 12 - 1
HDM D30-52 - 00 - 32 - 20 - 30 - 1
Forescate D30-24 - 05 - 22 - 45 - 0
Craeyenhout D30-31 - 01 - 22 - 02 - 31 - 0
Berkel-Rodenrijs D30-21 - 12 - 01 - 31 - 23 - 11 - 0