Veterinnen C

Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A

6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
2
Forescate DB
5
Craeyenhout DC
4
Schiedam DB
2
Leonidas DB
4
Zoetermeer DB
1
Berkel-Rodenrijs DC
4
Victoria DE
0
Ypenburg DB
Zondag 10 maart
0
Forescate DB
2
Zoetermeer DB
Berkel-Rodenrijs DC
Schiedam DB
1
Leonidas DB
2
Ypenburg DB
2
Victoria DE
1
Craeyenhout DC

Wedstrijdschema

DC
Forescate DB
Thuis
24-03-2019 11:00
Veld 3
Nr. 17524
Scheidsrechters: Bas Kleijwegt, Martijn Milders
Leonidas DB
DC
Uit
31-03-2019
Nr. 17528
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DC
Victoria DE
Thuis
07-04-2019
Nr. 17529
Craeyenhout DC
DC
Uit
14-04-2019
Nr. 17534
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
DC
Schiedam DB
Thuis
20-04-2019
Nr. 62394
DC
Ypenburg DB
Thuis
12-05-2019
Nr. 17538
Schiedam DB
DC
Uit
19-05-2019
Nr. 17544
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
DC
Zoetermeer DB
Thuis
26-05-2019
Nr. 17548
Forescate DB
DC
Uit
02-06-2019
Nr. 17552
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN

Poule stand (6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer DB1312105411037
2.Craeyenhout DC137332713024
3.Forescate DB137152923022
4.Schiedam DB127142418022
5.Victoria DE137062928021
6.Berkel-Rodenrijs DC12327823011
7.Leonidas DB132110122907
8.Ypenburg DB13111184604

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraForLeoSchVicYpeZoe
Berkel-Rodenrijs DC0 - 31 - 02 - 02 - 11 - 3
Craeyenhout DC3 - 01 - 12 - 04 - 03 - 11 - 2
Forescate DB1 - 02 - 54 - 00 - 14 - 33 - 00 - 2
Leonidas DB3 - 11 - 10 - 30 - 21 - 31 - 2
Schiedam DB0 - 02 - 02 - 34 - 21 - 05 - 11 - 3
Victoria DE5 - 02 - 15 - 32 - 14 - 00 - 6
Ypenburg DB0 - 01 - 21 - 30 - 21 - 31 - 40 - 7
Zoetermeer DB4 - 11 - 13 - 24 - 14 - 35 - 010 - 0