Veterinnen C

Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A

6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DC
Schiedam DB
Thuis
10-03-2019
Nr. 17515
Zoetermeer DB
DC
Uit
17-03-2019
Nr. 17518
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
DC
Forescate DB
Thuis
24-03-2019
Nr. 17524
Leonidas DB
DC
Uit
31-03-2019
Nr. 17528
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DC
Victoria DE
Thuis
07-04-2019
Nr. 17529
Craeyenhout DC
DC
Uit
14-04-2019
Nr. 17534
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
DC
Ypenburg DB
Thuis
12-05-2019
Nr. 17538
Schiedam DB
DC
Uit
19-05-2019
Nr. 17544
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
DC
Zoetermeer DB
Thuis
26-05-2019
Nr. 17548
Forescate DB
DC
Uit
02-06-2019
Nr. 17552
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN

Poule stand (6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer DB1110104810031
2.Forescate DB117132716022
3.Craeyenhout DC11632219021
4.Schiedam DB116142016019
5.Victoria DE115062327015
6.Berkel-Rodenrijs DC11326719011
7.Leonidas DB1121892307
8.Ypenburg DB11011064101

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraForLeoSchVicYpeZoe
Berkel-Rodenrijs DC0 - 31 - 02 - 02 - 11 - 3
Craeyenhout DC3 - 01 - 12 - 04 - 03 - 11 - 2
Forescate DB1 - 04 - 00 - 14 - 33 - 0
Leonidas DB3 - 11 - 10 - 30 - 21 - 3
Schiedam DB0 - 02 - 02 - 31 - 05 - 11 - 3
Victoria DE5 - 05 - 32 - 10 - 6
Ypenburg DB0 - 01 - 21 - 30 - 21 - 31 - 40 - 7
Zoetermeer DB1 - 13 - 24 - 14 - 35 - 010 - 0