Veterinnen C

Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A

6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
2
Schiedam DB
0
Berkel-Rodenrijs DC
2
Zoetermeer DB
0
Forescate DB
2
Craeyenhout DC
1
Victoria DE
0
Ypenburg DB
0
Leonidas DB
Zondag 12 mei
2
Forescate DB
3
Victoria DE
2
Zoetermeer DB
0
Schiedam DB
2
Berkel-Rodenrijs DC
1
Ypenburg DB
0
Leonidas DB
3
Craeyenhout DC

Wedstrijdschema

DC
Zoetermeer DB
Thuis
26-05-2019 13:00
Veld 3
Nr. 17548
Scheidsrechters: Cathelijne Betz, Monique Timmerman
Forescate DB
DC
Uit
02-06-2019 15:00
Waterveld
Nr. 17552
Vertrektijd: 13:45. Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN - 2 Polytan Tokyo

Poule stand (6e in poule Veteranen 4e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer DB1916216614050
2.Craeyenhout DC1913334315042
3.Forescate DB1910274031032
4.Schiedam DB1910183028031
5.Victoria DE1910183737031
6.Berkel-Rodenrijs DC1942131234014
7.Leonidas DB1935111635014
8.Ypenburg DB19121695905

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraForLeoSchVicYpeZoe
Berkel-Rodenrijs DC0 - 31 - 21 - 00 - 21 - 22 - 11 - 3
Craeyenhout DC1 - 01 - 12 - 05 - 02 - 13 - 01 - 2
Forescate DB1 - 02 - 51 - 10 - 12 - 33 - 00 - 2
Leonidas DB1 - 00 - 30 - 30 - 21 - 31 - 21 - 1
Schiedam DB2 - 02 - 01 - 24 - 21 - 01 - 01 - 3
Victoria DE5 - 02 - 15 - 31 - 11 - 04 - 00 - 3
Ypenburg DB0 - 01 - 20 - 40 - 01 - 31 - 40 - 3
Zoetermeer DB4 - 11 - 22 - 04 - 12 - 05 - 010 - 0