Veterinnen C

3e in poule Dames Veteranen 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
2
Berkel-Rodenrijs D30C
2
Craeyenhout D30C
4
Voorhout D30A
3
Victoria D30G
3
Hoeksche Waard D30B
1
Ypenburg D30A
1
Victoria D30F
1
Berkel-Rodenrijs D30B
Zondag 12 september
7
Victoria D30G
0
Forcial D30A
2
Ypenburg D30A
0
Victoria D30F
2
Schiedam D30B
1
Hoeksche Waard D30B
1
Berkel-Rodenrijs D30B
0
Berkel-Rodenrijs D30C

Wedstrijdschema

D30C
HDM D30E
Thuis
26-09-2021 10:30
Veld 4
Nr. 575388
Scheidsrechters: Lisa Gonlag, Suzanne Brand
Victoria D30F
D30C
Uit
03-10-2021 10:45
veld 2 (Semiveld)
Nr. 575397
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D30C
H'kse Waard D30B
Thuis
10-10-2021 12:30
Veld 4
Nr. 575401
Scheidsrechters: Andrea Burik, Mirjam Schrijvers
Forcial D30A
D30C
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 575406
Vertrektijd: 22:30, Locatie: Sportpark Tweede Slag, ROCKANJE
D30C
Voorhout D30A
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 575414
D30C
Victoria D30G
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 575426
Schiedam D30B
D30C
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 575431
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D30C
Ypenburg D30A
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 575436
D30C
Berkel Rodenrijs D30B
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 575442
Craeyenhout D30C
D30C
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 575450
Vertrektijd: 22:45, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
HDM D30E
D30C
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 575459
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
D30C
Victoria D30F
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 575461
H'kse Waard D30B
D30C
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 575468
Vertrektijd: 22:45, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
D30C
Forcial D30A
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 575475
Voorhout D30A
D30C
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 575483
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT
Victoria D30G
D30C
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575492
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D30C
Schiedam D30B
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 575505
Ypenburg D30A
D30C
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 575508
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (3e in poule Dames Veteranen 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D30B22005106
2.Craeyenhout D30C21106304
3.Berkel-Rodenrijs D30B21102104
4.Victoria D30G210110403
5.Voorhout D30A11004303
6.Hoeksche Waard D30B21014303
7.Ypenburg D30A21013303
8.Berkel-Rodenrijs D30C20112301
9.Victoria D30F20111301
10.hdm D30E10011400
11.Forcial D30A200201000

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 5 (AB)
Movella
Volledig schema

Team resultaten

VictoVictoForesForciHoeksLeideSchieYpenbBerkehdm DCraeyBerkeVoorh
Victoria D30G7 - 0
Victoria D30F1 - 1
Forescate D30C
Forcial D30A
Hoeksche Waard D30B3 - 1
Leiden D30C
Schiedam D30B2 - 1
Ypenburg D30A2 - 0
Berkel-Rodenrijs D30C2 - 2
hdm D30E
Craeyenhout D30C
Berkel-Rodenrijs D30B1 - 0
Voorhout D30A4 - 3