Dames 30+ - 3
9e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
0
Victoria D30-6
0
Berkel-Rodenrijs D30-2
2
Leiden D30-3
2
Craeyenhout D30-3
4
Schiedam D30-3
2
Berkel-Rodenrijs D30-3
6
Forcial D30-1
2
Ypenburg D30-1
1
Forescate D30-2
2
Ypenburg D30-2
Zondag 14 april
1
HDM D30-5
1
Victoria D30-6
5
Schiedam D30-3
2
Forescate D30-2
3
Ypenburg D30-1
0
Ypenburg D30-2
1
Craeyenhout D30-3
2
Forcial D30-1
0
Berkel-Rodenrijs D30-2
4
Leiden D30-3
Wedstrijdschema
D30-3
Forescate D30-2
Thuis
12-05-2024
12:30
Veld 4
Nr. 1173858
Scheidsrechters: Frederique van Rossum, Kaat van Mierlo
D30-3
HDM D30-5
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173862
Berkel Rodenrijs D30-2
D30-3
Uit
02-06-2024
Nr. 1173867
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
D30-3
Craeyenhout D30-3
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173873
Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden D30-3 | 16 | 14 | 2 | 0 | 76 | 15 | 0 | 44 |
2. | Forcial D30-1 | 17 | 12 | 3 | 2 | 54 | 22 | 0 | 39 |
3. | Craeyenhout D30-3 | 17 | 11 | 2 | 4 | 28 | 16 | 0 | 35 |
4. | Ypenburg D30-1 | 17 | 7 | 4 | 6 | 29 | 31 | 0 | 25 |
5. | Ypenburg D30-2 | 17 | 7 | 3 | 7 | 15 | 22 | 0 | 24 |
6. | Forescate D30-2 | 16 | 7 | 2 | 7 | 33 | 25 | 0 | 23 |
7. | HDM D30-5 | 16 | 6 | 4 | 6 | 25 | 28 | 0 | 22 |
8. | Schiedam D30-3 | 16 | 4 | 4 | 8 | 30 | 36 | 0 | 16 |
9. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | 17 | 3 | 4 | 10 | 14 | 24 | 0 | 13 |
10. | Victoria D30-6 | 17 | 2 | 2 | 13 | 15 | 59 | 0 | 8 |
11. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | 16 | 1 | 4 | 11 | 12 | 53 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:30
-
22:00
Veld 3 (AB)
Team resultaten
Schie | Victo | Forci | Ypenb | Leide | Ypenb | Berke | HDM D | Fores | Craey | Berke | |
Schiedam D30-3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | 0 - 1 | |||
Victoria D30-6 | 0 - 9 | 1 - 4 | 1 - 2 | 0 - 13 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 0 - 0 | ||
Forcial D30-1 | 8 - 0 | 5 - 0 | 5 - 1 | 6 - 2 | 3 - 0 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||
Ypenburg D30-2 | 1 - 1 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | |||
Leiden D30-3 | 2 - 1 | 5 - 1 | 5 - 3 | 4 - 0 | 14 - 0 | 3 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
Ypenburg D30-1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 1 | ||
Berkel-Rodenrijs D30-3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 5 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
HDM D30-5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | |||
Forescate D30-2 | 4 - 0 | 5 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||
Craeyenhout D30-3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs D30-2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 |