Heren 1

4e in poule Heren senioren Overgangsklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
3
Gooische H1
1
Leiden H1
1
Hattem H1
3
Berkel-Enschot H1
4
Ede H1
2
Union H1
5
Berkel-Rodenrijs H1
2
IJsseloever H1
2
Phoenix H1
1
Groningen H1
2
Upward H1
6
Zwart-Wit H1
Zondag 12 september
2
Berkel-Enschot H1
2
Upward H1
1
Leiden H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
0
IJsseloever H1
3
Ede H1
0
Groningen H1
4
Gooische H1
5
Union H1
1
Hattem H1
3
Zwart-Wit H1
4
Phoenix H1

Wedstrijdschema

H1
Leiden H1
Thuis
23-09-2021 20:30
Veld 1
Nr. 540257
Union H1
H1
Uit
26-09-2021 14:45
B-veld (Waterveld)
Nr. 517023
Vertrektijd: 12:45, Locatie: Sportp. 'De Kluis', MALDEN
H1
Berkel-Enschot H1
Thuis
03-10-2021 14:45
Veld 1
Nr. 517024
Hattem H1
H1
Uit
10-10-2021 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 517030
Locatie: Hazenakker, HATTEM
H1
Ede H1
Thuis
17-10-2021 14:45
Veld 1
Nr. 517035
H1
Upward H1
Thuis
24-10-2021 14:45
Veld 1
Nr. 517042
Gooische H1
H1
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 517048
Vertrektijd: 22:15, Locatie: einde v/d Meerweg (Gooische), HILVERSUM
H1
Phoenix H1
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 517054
Zwart-Wit H1
H1
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 517063
Locatie: Sportpark Ginneken, BREDA
H1
Groningen H1
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 517065
H1
Leiden H1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 517073
IJsseloever H1
H1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 517081
Vertrektijd: 22:00, Locatie: Sportp. IJsseloever, IJSSELSTEIN UT
H1
Union H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 517084
Berkel-Enschot H1
H1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 517090
Locatie: Sportpark Generaal Eisenhowerweg, BERKEL-ENSCHOT
H1
Hattem H1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 517096
Ede H1
H1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 517103
Vertrektijd: 22:00, Locatie: Sportpark 'De Bosrand', EDE GLD
Upward H1
H1
Uit
01-05-2022 00:00
Nr. 517114
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM
H1
Gooische H1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 517115
Phoenix H1
H1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 517123
Vertrektijd: 22:30, Locatie: Sportpark Koeburgweg, ZEIST
H1
Zwart-Wit H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 517127
Groningen H1
H1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 517130
Locatie: Sportpark 'Groninger Holt', HAREN GN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gooische H122007106
2.Ede H122007206
3.Phoenix H122006406
4.Berkel-Rodenrijs H121106304
5.Berkel-Enschot H121105304
6.Zwart-Wit H121019603
7.Union H121017503
8.Leiden H120112401
9.Upward H120114801
10.Groningen H120021600
11.Hattem H120022800
12.IJsseloever H120022800

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 1 Goldcup - KO Zuid-West".

Team nieuws

Toon al het nieuws

Teambegeleiders (4)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 2 (ABCD)
vr
19:00
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ZwartIJsseUpwarUnionPhoenLeideHatteGroniGooisEde HBerkeBerke
Zwart-Wit H13 - 4
IJsseloever H10 - 3
Upward H12 - 6
Union H15 - 1
Phoenix H12 - 1
Leiden H11 - 1
Hattem H11 - 3
Groningen H10 - 4
Gooische H13 - 1
Ede H14 - 2
Berkel-Rodenrijs H15 - 2
Berkel-Enschot H12 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 1 Goldcup - KO Zuid-West".