Heren 2

2e in poule Heren senioren reserve 1e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
3
Schiedam H3
3
Victoria H3
3
HUDITO H2-O
1
HDS H2-O
Zondag 12 september
2
HDS H2-O
1
Schiedam H3
1
Groen-Geel H3-O
0
Leonidas H4
1
Rotterdam H3
4
HUDITO H2-O
1
Barendrecht H2
2
Berkel-Rodenrijs H2-O

Wedstrijdschema

H2-O
Cartouche H4
Thuis
26-09-2021 10:45
Veld 1
Nr. 516178
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, Stefan van der Ree
Leonidas H4
H2-O
Uit
03-10-2021 00:00
Nr. 516188
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H2-O
Ring Pass H4
Thuis
10-10-2021 10:45
Veld 1
Nr. 516191
Scheidsrechters: Stefan van der Ree, Michiel van Vugt
Schiedam H3
H2-O
Uit
17-10-2021 00:00
Nr. 516201
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
H2-O
Hudito H2
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 516203
Rotterdam H3
H2-O
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 516210
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
H2-O
HDS H2
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 516215
Victoria H3
H2-O
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 516227
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
H2-O
Groen Geel H3
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 516225
H2-O
Barendrecht H2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 516231
DSHC H2
H2-O
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 516239
Vertrektijd: 23:00, Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Cartouche H4
H2-O
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 516244
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
H2-O
Leonidas H4
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516254
Ring Pass H4
H2-O
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 516257
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
H2-O
Schiedam H3
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516263
Hudito H2
H2-O
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516270
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H2-O
Rotterdam H3
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516275
HDS H2
H2-O
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 516283
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
H2-O
Victoria H3
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 516286
Groen Geel H3
H2-O
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 516293
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO H2-O22007206
2.Berkel-Rodenrijs H2-O22006206
3.Groen-Geel H3-O22004106
4.Leonidas H421014103
5.DSHC H2-O21014503
6.HDS H2-O21013403
7.Rotterdam H321012403
8.Victoria H320206602
9.Schiedam H320114501
10.Ring Pass Delft H420114601
11.Cartouche H420021400
12.Barendrecht H220021600

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Trainingen

ma
20:30
-
22:00
Veld 1 (AB)
wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

CartoSchieHDS HVictoRotteRing LeoniHUDITGroenDSHC BerkeBaren
Cartouche H4
Schiedam H33 - 3
HDS H2-O2 - 1
Victoria H3
Rotterdam H31 - 4
Ring Pass Delft H4
Leonidas H4
HUDITO H2-O3 - 1
Groen-Geel H3-O1 - 0
DSHC H2-O
Berkel-Rodenrijs H2-O
Barendrecht H21 - 2