Heren 3
4e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Maandag 29 april
0
Leonidas H10
2
Feijenoord H2-O
Zondag 21 april
2
Leonidas H10
2
Rotterdam H5
0
Schiedam H4
3
Leonidas H8
0
Dordrecht H2-O
2
Berkel-Rodenrijs H3
0
Feijenoord H2-O
6
IJssel H2-O
2
Derby H2-O
3
Rotterdam H4
2
HUDITO H5
1
Victoria H4
Woensdag 17 april
2
Leonidas H8
5
Berkel-Rodenrijs H3
Dinsdag 16 april
2
Rotterdam H4
0
Schiedam H4
Zondag 14 april
0
Feijenoord H2-O
5
Dordrecht H2-O
1
Rotterdam H5
1
HUDITO H5
0
Victoria H4
7
Derby H2-O
8
IJssel H2-O
0
Leonidas H10
Wedstrijdschema
H3
Schiedam H4
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1170298
Scheidsrechters: Melle van 't Hof, Sybrand Jutte
Derby H2-O
H3
Uit
26-05-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170305
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
H3
Hudito H5
Thuis
02-06-2024
Nr. 1170309
Leonidas H10
H3
Uit
09-06-2024
Nr. 1170316
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam H4 | 18 | 14 | 3 | 1 | 72 | 33 | 0 | 45 |
2. | IJssel H2-O | 18 | 14 | 0 | 4 | 76 | 24 | 0 | 42 |
3. | Derby H2-O | 18 | 11 | 3 | 4 | 48 | 24 | 0 | 36 |
4. | Berkel-Rodenrijs H3 | 18 | 9 | 3 | 6 | 43 | 40 | 0 | 30 |
5. | Schiedam H4 | 18 | 7 | 5 | 6 | 36 | 39 | 0 | 26 |
6. | Dordrecht H2-O | 18 | 7 | 4 | 7 | 37 | 33 | 0 | 25 |
7. | Rotterdam H5 | 18 | 6 | 5 | 7 | 35 | 38 | 0 | 23 |
8. | Victoria H4 | 18 | 6 | 3 | 9 | 52 | 58 | 3 | 18 |
9. | HUDITO H5 | 18 | 4 | 6 | 8 | 38 | 38 | 0 | 18 |
10. | Feijenoord H2-O | 18 | 4 | 5 | 9 | 32 | 47 | 0 | 17 |
11. | Leonidas H10 | 18 | 3 | 5 | 10 | 20 | 50 | 0 | 14 |
12. | Leonidas H8 | 18 | 1 | 2 | 15 | 21 | 86 | 0 | 5 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (CD)
Team resultaten
Schie | Feije | IJsse | Victo | Rotte | Rotte | Leoni | Leoni | HUDIT | Dordr | Derby | Berke | |
Schiedam H4 | 2 - 1 | 0 - 7 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||
Feijenoord H2-O | 1 - 3 | 0 - 6 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 5 | 0 - 5 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||
IJssel H2-O | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 4 | 8 - 0 | 7 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 6 - 1 | ||||
Victoria H4 | 5 - 7 | 2 - 5 | 3 - 4 | 3 - 2 | 4 - 4 | 4 - 2 | 1 - 2 | 0 - 7 | 5 - 3 | |||
Rotterdam H5 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 5 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Rotterdam H4 | 2 - 0 | 4 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | 8 - 2 | 3 - 0 | 2 - 1 | 7 - 2 | |||
Leonidas H10 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | |||
Leonidas H8 | 2 - 6 | 1 - 1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 7 | 0 - 6 | 0 - 3 | 2 - 5 | |||
HUDITO H5 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | |||
Dordrecht H2-O | 1 - 1 | 3 - 2 | 4 - 6 | 0 - 6 | 1 - 1 | 5 - 0 | 7 - 5 | 1 - 2 | 0 - 2 | |||
Derby H2-O | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 4 - 3 | 2 - 0 | 2 - 3 | 4 - 0 | 9 - 0 | 1 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs H3 | 3 - 3 | 0 - 5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 5 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 |