E-mailadressen

Functie E-mailadres
Bestuur
Voorzitter voorzitter@hbrhockey.nl
Secretaris secretaris@hbrhockey.nl
Penningmeester penningmeester@hbrhockey.nl
Technische Zaken TZ-senioren@hbrhockey.nl
Sociale Zaken socialezaken@hbrhockey.nl
Accommodatie accommodatie@hbrhockey.nl
Commissies
Jeugd Cie jeugdcie@hbrhockey.nl
Kantine Cie kantinecie@hbrhockey.nl
Kleding Cie kledingcie@hbrhockey.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@hbrhockey.nl
Lustrumcommissie lustrum@hbrhockey.nl
Materiaal Cie materiaalcie@hbrhockey.nl
Sponsorcommissie sponsorcie@hbrhockey.nl
Sportiviteit en Respect ser@hbrhockey.nl
TC Arbitrage arbitrage@hbrhockey.nl
TC Jongste Jeugd jongstejeugd@hbrhockey.nl
TC Junioren junioren@hbrhockey.nl
TC Senioren senioren@hbrhockey.nl
TC Zaalhockey zaalhockey@hbrhockey.nl
TC Veteranen veteranen@hbrhockey.nl 
Toernooi Cie toernooicie@hbrhockey.nl
Trimhockey trimhockey@hbrhockey.nl
Vertrouwenspersonen vertrouwenspersonen@hbrhockey.nl
Webmasters webmaster@hbrhockey.nl
Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@hbrhockey.nl
Communicatie Cie communicatiecie@hbrhockey.nl
Aribtrage begeleidings commissie (ABC) abc@hbrhockey.nl
Gevonden voorwerpen gevondenvoorwerpen@hbrhockey.nl
  • Hockey Zaken (36 / 37) Meer informatie
  • Arbitrage Commissie · Meer informatie ·
  • Technische Commissie Junioren ·
  • Technische Commissie Senioren ·
  • Technische Commissie Veteranen · Meer informatie ·
  • Technische Commissie Jongste Jeugd ·
  • Arbitrage Begeleiding en Opleiding comm. ·
  • Trainingsco√∂rdinator
  • Arbitrage Commissie ·
    • Vacature

  • Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd · Meer informatie ·
  • Wedstrijdsecretaris Junioren · Meer informatie ·
  • Wedstrijdsecretaris Senioren · Meer informatie ·
  • Zaalhockey coordinator ·
  • Arbitrage Commissie

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Technische Commissie Junioren

    9 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Technische Commissie Senioren

    5 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Technische Commissie Veteranen

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Technische Commissie Jongste Jeugd

    5 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Arbitrage Begeleiding en Opleiding comm.

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Trainingsco√∂rdinator

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Wedstrijdsecretaris Junioren

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Wedstrijdsecretaris Senioren

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Zaalhockey coordinator

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Penningmeester (2 / 2)
  • Contributiecommissie ·
  • Contributiecommissie

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Secretaris (10 / 11)
  • Ledenadministratie · Meer informatie ·
  • Archiefcommissie
  • Dagcommissariaat · Meer informatie ·
  • Medische commissie · Meer informatie ·
  • Gemeente & VLL
  • Bedrijfsbureau · Meer informatie ·
    • Vacature

  • Ledenadministratie

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Archiefcommissie

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Dagcommissariaat

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Medische commissie

    6 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Gemeente & VLL

    1 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Algemene Ledenvergadering (4 / 4)
  • Kascommissie · Meer informatie
  • Vertrouwenspersonen · Meer informatie ·
  • Kascommissie

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden
  • Vertrouwenspersonen

    2 functionaris(sen) wensen niet getoond te worden