Jongens A1

Subtopklasse Jongens A regulier Poule A

4e in poule Subtopklasse Jongens A regulier Poule A
2e in poule 1e klasse Jongens A voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
Rijswijk JA1
2
Dordrecht JA1
1
Forescate JA1
2
Rotterdam JA2
1
Berkel-Rodenrijs JA1
1
Barendrecht JA1
1
Schiedam JA1
2
Alphen JA1
Zaterdag 9 maart
2
Dordrecht JA1
2
Berkel-Rodenrijs JA1
1
Barendrecht JA1
2
Forescate JA1
2
Rotterdam JA2
1
Schiedam JA1
6
Alphen JA1
2
Rijswijk JA1

Wedstrijdschema

JA1
Rotterdam JA2
Thuis
23-03-2019 16:00
Veld 1
Nr. 19084
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, André van de Graaf
Alphen JA1
JA1
Uit
30-03-2019 12:30
Waterveld
Nr. 19124
Vertrektijd: 11:15. Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 1
JA1
Schiedam JA1
Thuis
06-04-2019 16:00
Veld 1
Nr. 19177
Scheidsrechters: André van de Graaf
Forescate JA1
JA1
Uit
13-04-2019
Nr. 19226
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Rijswijk JA1
JA1
Uit
11-05-2019
Nr. 19264
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
JA1
Dordrecht JA1
Thuis
18-05-2019
Nr. 19288
Barendrecht JA1
JA1
Uit
25-05-2019
Nr. 19342
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam JA276011910018
2.Alphen JA175112513016
3.Dordrecht JA174212012014
4.Berkel-Rodenrijs JA173221211011
5.Schiedam JA17214111107
6.Forescate JA17214171907
7.Rijswijk JA17115143504
8.Barendrecht JA17025132002
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg JA153111710010
2.Berkel-Rodenrijs JA15221111008
3.Barendrecht JA152129907
4.Zoetermeer JA15212111207
5.Victoria JA25203121206
6.Pijnacker JA1511371404

Trainingen

wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (AB)
vr
19:00
-
20:30
Veld 4 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBarBerDorForRijRotSch
Alphen JA12 - 26 - 16 - 21 - 2
Barendrecht JA13 - 41 - 41 - 2
Berkel-Rodenrijs JA12 - 41 - 13 - 22 - 0
Dordrecht JA12 - 24 - 12 - 0
Forescate JA12 - 48 - 21 - 21 - 1
Rijswijk JA14 - 44 - 21 - 8
Rotterdam JA22 - 12 - 12 - 1
Schiedam JA11 - 23 - 20 - 15 - 1
BarBerPijRooVicZoe
Barendrecht JA10 - 04 - 31 - 2
Berkel-Rodenrijs JA14 - 23 - 11 - 1
Pijnacker JA13 - 53 - 1
Roomburg JA13 - 35 - 02 - 1
Victoria JA20 - 23 - 0
Zoetermeer JA12 - 45 - 3