Jongens onder 18 - 3
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
Forescate JO18-2
2
Zoetermeer JO18-3
Zaterdag 13 april
3
Forescate JO18-2
1
Klein Zwitserland JO18-3
6
Bleiswijk JO18-1
1
HGC JO18-2
2
Zoetermeer JO18-3
2
Berkel-Rodenrijs JO18-3
3
Roomburg JO18-2
4
HCRB/Gouda JO18-2
Zaterdag 6 april
1
Klein Zwitserland JO18-3
8
Bleiswijk JO18-1
1
HCRB/Gouda JO18-2
3
Zoetermeer JO18-3
3
Berkel-Rodenrijs JO18-3
3
Forescate JO18-2
0
HGC JO18-2
5
Roomburg JO18-2
Wedstrijdschema
JO18-3
Roomburg JO18-2
Thuis
11-05-2024
10:35
Veld 4
Nr. 1202468
Scheidsrechters: Bauke Kleuters, + ouder
JO18-3
HCKZ JO18-3
Thuis
18-05-2024
10:30
Veld 4
Nr. 1333928
Bleiswijk JO18-1
JO18-3
Uit
25-05-2024
15:00
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 1202473
Vertrektijd: 14:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
JO18-3
HGC JO18-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1202477
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Bleiswijk JO18-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 42 | 13 | 0 | 29 |
2. | HCRB/Gouda JO18-2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 | 21 | 0 | 21 |
3. | Forescate JO18-2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 39 | 33 | 0 | 17 |
4. | Roomburg JO18-2 | 11 | 4 | 4 | 3 | 35 | 21 | 0 | 16 |
5. | Zoetermeer JO18-3 | 12 | 4 | 2 | 6 | 21 | 27 | 0 | 14 |
6. | HGC JO18-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 13 | 30 | 0 | 12 |
7. | Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 10 | 3 | 4 | 3 | 24 | 26 | 3 | 10 |
8. | Klein Zwitserland JO18-3 | 10 | 0 | 1 | 9 | 10 | 38 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pijnacker JO18-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 7 | 0 | 15 |
2. | Noordwijk JO18-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 12 |
3. | Victoria JO18-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 26 | 13 | 0 | 9 |
4. | Cartouche JO18-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | 0 | 6 |
5. | Leiden JO18-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 21 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 30 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:30
-
19:30
Veld 3 (CD)
do
19:30
-
20:30
Veld 5 (CD)
Team resultaten
Bleis | HCRB/ | Berke | Zoete | Roomb | Klein | HGC J | Fores | |
Bleiswijk JO18-1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 3 - 2 | ||
HCRB/Gouda JO18-2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 2 | 4 - 3 | |||
Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 0 - 4 | 1 - 1 | 5 - 1 | 4 - 1 | 3 - 3 | |||
Zoetermeer JO18-3 | 1 - 6 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||
Roomburg JO18-2 | 4 - 4 | 3 - 4 | 1 - 4 | 2 - 0 | 10 - 1 | 4 - 1 | ||
Klein Zwitserland JO18-3 | 1 - 8 | 1 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 4 | |||
HGC JO18-2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 5 | 0 - 5 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||
Forescate JO18-2 | 3 - 5 | 11 - 4 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 |
Berke | Victo | Pijna | Noord | Leide | Carto | |
Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 1 - 4 | 1 - 2 | ||||
Victoria JO18-2 | 11 - 0 | 2 - 1 | ||||
Pijnacker JO18-1 | 11 - 1 | 5 - 3 | 2 - 1 | 4 - 2 | ||
Noordwijk JO18-1 | 6 - 2 | 5 - 1 | ||||
Leiden JO18-3 | 1 - 8 | 0 - 3 | ||||
Cartouche JO18-3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 4 - 2 |