Jongens B2

5e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
7
Cartouche JB3
1
HDS JB1
3
HUDITO JB1
3
Alecto JB1
4
Berkel-Rodenrijs JB2
4
Ypenburg JB2
Zaterdag 11 september
0
Ypenburg JB2
3
HUDITO JB1
6
HDS JB1
4
Berkel-Rodenrijs JB2

Wedstrijdschema

Uit
25-09-2021 12:10
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 561078
Vertrektijd: 10:55, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Let op: Reserve tenue
JB2
Hudito JB1
Thuis
02-10-2021 15:50
Veld 1
Nr. 561079
Scheidsrechters: Koen van Heek, + ouder JB2
Cartouche JB3
JB2
Uit
09-10-2021 15:45
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 561083
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG

Poule stand (5e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JB1211011704
2.HUDITO JB121106304
3.Cartouche JB3210111903
4.HDS JB1210171103
5.Berkel-Rodenrijs JB2201181001
6.Ypenburg JB220114701

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 4 (CD)
Movella
wo
19:30
-
20:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbHDS JHUDITCartoBerkeAlect
Ypenburg JB20 - 3
HDS JB16 - 4
HUDITO JB13 - 3
Cartouche JB37 - 1
Berkel-Rodenrijs JB24 - 4
Alecto JB1