Jongens onder 14 - 2
4e in poule Zuid-Holland - B
5e in poule Zuid-Holland - B
1e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
5
Dordrecht JO14-1
3
Rotterdam JO14-3
Zaterdag 13 april
2
Rapid JO14-1
4
Dordrecht JO14-1
4
Derby JO14-1
3
Berkel-Rodenrijs JO14-2
8
Rotterdam JO14-3
1
Wateringse veld JO14-1
Zaterdag 6 april
1
Derby JO14-1
5
Dordrecht JO14-1
8
Rotterdam JO14-3
0
Rapid JO14-1
1
Wateringse veld JO14-1
3
Berkel-Rodenrijs JO14-2
Wedstrijdschema
JO14-2
Rapid JO14-1
Thuis
11-05-2024
15:50
Veld 1
Nr. 1304136
Scheidsrechters: Louise Wassen, + ouder
Dordrecht JO14-1
JO14-2
Uit
25-05-2024
12:25
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304138
Vertrektijd: 11:25, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Rotterdam JO14-3
JO14-2
Uit
01-06-2024
Nr. 1304143
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
JO14-2
W'se Veld JO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304144
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Dordrecht JO14-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 37 | 9 | 0 | 18 |
2. | Derby JO14-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 27 | 11 | 0 | 13 |
3. | Rotterdam JO14-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 | 13 | 0 | 13 |
4. | Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 18 | 0 | 7 |
5. | Rapid JO14-1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 10 | 39 | 0 | 2 |
6. | Wateringse veld JO14-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 9 | 31 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord JO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 2 | 0 | 15 |
2. | Victoria JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 12 | 0 | 12 |
3. | Derby JO14-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 13 | 0 | 9 |
4. | Rotterdam JO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 9 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 21 | 0 | 3 |
6. | HCRB JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 28 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 3 | 0 | 15 |
2. | Ring Pass Delft JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 8 | 0 | 12 |
3. | Cartouche JO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 20 | 0 | 9 |
4. | HDS JO14-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 16 | 0 | 6 |
5. | Zoetermeer JO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 16 | 0 | 3 |
6. | Rijswijk JO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 17 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (7)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:30
Veld 1 (CD)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (AB)
Team resultaten
Water | Rotte | Rapid | Dordr | Derby | Berke | |
Wateringse veld JO14-1 | 1 - 3 | 5 - 5 | 1 - 3 | |||
Rotterdam JO14-3 | 8 - 1 | 8 - 0 | 2 - 1 | |||
Rapid JO14-1 | 2 - 4 | 1 - 8 | 2 - 2 | |||
Dordrecht JO14-1 | 6 - 1 | 5 - 3 | 12 - 0 | |||
Derby JO14-1 | 6 - 0 | 2 - 2 | 1 - 5 | 4 - 3 | ||
Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 3 - 1 | 0 - 4 | 0 - 6 |
HCRB | Victo | Rotte | Ommoo | Derby | Berke | |
HCRB JO14-1 | 0 - 12 | 2 - 6 | ||||
Victoria JO14-2 | 3 - 0 | 4 - 2 | 0 - 5 | |||
Rotterdam JO14-3 | 4 - 0 | 1 - 3 | ||||
Ommoord JO14-1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 6 - 1 | |||
Derby JO14-1 | 4 - 5 | 4 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 3 - 2 | 1 - 6 | 1 - 3 |
HDS J | Zoete | Rijsw | Ring | Carto | Berke | |
HDS JO14-2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 4 | |||
Zoetermeer JO14-2 | 4 - 5 | 3 - 1 | ||||
Rijswijk JO14-2 | 1 - 6 | 0 - 1 | 1 - 6 | |||
Ring Pass Delft JO14-2 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1 - 4 | |||
Cartouche JO14-3 | 3 - 2 | 0 - 6 | ||||
Berkel-Rodenrijs JO14-2 | 5 - 0 | 10 - 1 |