Jongens onder 14 - 4
3e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - C
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Berkel-Rodenrijs JO14-4
2
Roomburg JO14-4
1
Cartouche JO14-4
6
Alecto JO14-2
3
Waddinxveen JO14-1
3
Ommoord JO14-2
Zaterdag 16 maart
6
Roomburg JO14-4
2
Cartouche JO14-4
4
Alecto JO14-2
0
Ommoord JO14-2
1
Waddinxveen JO14-1
2
Berkel-Rodenrijs JO14-4
Zaterdag 9 maart
5
Alecto JO14-2
1
Roomburg JO14-4
1
Ommoord JO14-2
0
Berkel-Rodenrijs JO14-4
Zaterdag 2 maart
3
Roomburg JO14-4
8
Ommoord JO14-2
4
Waddinxveen JO14-1
1
Alecto JO14-2
2
Berkel-Rodenrijs JO14-4
1
Cartouche JO14-4
Wedstrijdschema
Alecto JO14-2
JO14-4
Uit
06-04-2024
11:50
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1303980
Vertrektijd: 10:35, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
Cartouche JO14-4
JO14-4
Uit
13-04-2024
11:50
Kunstgrasveld 3 (Zandveld)
Nr. 1303982
Vertrektijd: 10:50, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO14-4
Ommoord JO14-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303987
JO14-4
Waddinxveen JO14-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303988
Roomburg JO14-4
JO14-4
Uit
01-06-2024
13:30
Gorlaeusveld (Zandveld)
Nr. 1303991
Vertrektijd: 12:15, Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, Leiden
JO14-4
Alecto JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303995
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto JO14-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 6 | 0 | 9 |
2. | Ommoord JO14-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 0 | 7 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 0 | 7 |
4. | Waddinxveen JO14-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 6 | 0 | 4 |
5. | Roomburg JO14-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 17 | 0 | 4 |
6. | Cartouche JO14-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 14 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Waddinxveen JO14-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 26 | 4 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 0 | 13 |
3. | Rotterdam JO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 0 | 9 |
4. | Dordrecht JO14-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | 15 | 0 | 6 |
5. | IJssel JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | 0 | 3 |
6. | Gouda JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schoonhoven JO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 20 | 5 | 0 | 10 |
2. | Feijenoord JO14-2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 3 | 0 | 8 |
4. | Dordrecht JO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 0 | 7 |
5. | Rotterdam JO14-5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 17 | 9 | 0 | 6 |
6. | Victoria JO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (12)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
Team resultaten
Berke | Ommoo | Waddi | Roomb | Carto | Alect | |
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||
Ommoord JO14-2 | 1 - 0 | |||||
Waddinxveen JO14-1 | 1 - 2 | 3 - 3 | 4 - 1 | |||
Roomburg JO14-4 | 3 - 8 | 6 - 2 | ||||
Cartouche JO14-4 | 1 - 6 | |||||
Alecto JO14-2 | 4 - 0 | 5 - 1 |
Berke | IJsse | Waddi | Rotte | Gouda | Dordr | |
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 1 - 0 | |||||
IJssel JO14-1 | 1 - 6 | 5 - 0 | ||||
Waddinxveen JO14-1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 10 - 0 | |||
Rotterdam JO14-5 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
Gouda JO14-1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 7 | |||
Dordrecht JO14-2 | 2 - 4 | 8 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 |
Feije | Berke | Victo | Schoo | Rotte | Dordr | |
Feijenoord JO14-2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs JO14-4 | 5 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Victoria JO14-4 | 0 - 3 | 0 - 11 | 0 - 5 | |||
Schoonhoven JO14-1 | 1 - 0 | 6 - 2 | ||||
Rotterdam JO14-5 | 1 - 1 | 12 - 0 | ||||
Dordrecht JO14-2 | 2 - 1 | 1 - 1 |