Jongens onder 14 - 4

3e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - C
3e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
5
Alecto JO14-2
2
Waddinxveen JO14-1
6
Ommoord JO14-2
3
Roomburg JO14-4
2
Cartouche JO14-4
0
Berkel-Rodenrijs JO14-4
Zaterdag 6 april
4
Roomburg JO14-4
3
Waddinxveen JO14-1
5
Alecto JO14-2
0
Berkel-Rodenrijs JO14-4
4
Ommoord JO14-2
1
Cartouche JO14-4
Zaterdag 23 maart
2
Berkel-Rodenrijs JO14-4
2
Roomburg JO14-4
1
Cartouche JO14-4
6
Alecto JO14-2
3
Waddinxveen JO14-1
3
Ommoord JO14-2
Zaterdag 16 maart
6
Roomburg JO14-4
2
Cartouche JO14-4
4
Alecto JO14-2
0
Ommoord JO14-2
1
Waddinxveen JO14-1
2
Berkel-Rodenrijs JO14-4

Wedstrijdschema

Cartouche JO14-4
JO14-4
Uit
13-04-2024 11:50
Kunstgrasveld 3 (Zandveld)
Nr. 1303982
Vertrektijd: 10:50, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO14-4
Ommoord JO14-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303987
JO14-4
Waddinxveen JO14-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303988
Roomburg JO14-4
JO14-4
Uit
01-06-2024 13:30
Gorlaeusveld (Zandveld)
Nr. 1303991
Vertrektijd: 12:15, Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, Leiden
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303995

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JO14-26501268015
2.Ommoord JO14-264112214013
3.Berkel-Rodenrijs JO14-4621361207
4.Roomburg JO14-46213192607
5.Waddinxveen JO14-15113131504
6.Cartouche JO14-4510471803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen JO14-15410264013
2.Berkel-Rodenrijs JO14-45410125013
3.Rotterdam JO14-5530210709
4.Dordrecht JO14-25203191506
5.IJssel JO14-1510461703
6.Gouda JO14-1500512600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schoonhoven JO14-15311205010
2.Feijenoord JO14-252307309
3.Berkel-Rodenrijs JO14-452219308
4.Dordrecht JO14-2521210707
5.Rotterdam JO14-5513117906
6.Victoria JO14-4500503600

Teambegeleiders (4)

Spelers (12)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeOmmooWaddiRoombCartoAlect
Berkel-Rodenrijs JO14-42 - 22 - 1
Ommoord JO14-21 - 06 - 34 - 1
Waddinxveen JO14-11 - 23 - 34 - 1
Roomburg JO14-43 - 84 - 36 - 2
Cartouche JO14-42 - 01 - 6
Alecto JO14-25 - 04 - 05 - 25 - 1
BerkeIJsseWaddiRotteGoudaDordr
Berkel-Rodenrijs JO14-41 - 0
IJssel JO14-11 - 65 - 0
Waddinxveen JO14-12 - 23 - 010 - 0
Rotterdam JO14-51 - 32 - 0
Gouda JO14-10 - 20 - 21 - 7
Dordrecht JO14-22 - 48 - 01 - 51 - 5
FeijeBerkeVictoSchooRotteDordr
Feijenoord JO14-20 - 01 - 12 - 1
Berkel-Rodenrijs JO14-45 - 01 - 13 - 1
Victoria JO14-40 - 30 - 110 - 5
Schoonhoven JO14-11 - 06 - 2
Rotterdam JO14-51 - 112 - 0
Dordrecht JO14-22 - 11 - 1