Jongens onder 12 - 1
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
Leonidas JO12-1
2
Forescate JO12-1
0
Rotterdam JO12-2
14
Klein Zwitserland JO12-1
4
HDM JO12-1
2
Roomburg JO12-1
1
Berkel-Rodenrijs JO12-1
3
Victoria JO12-1
Zaterdag 13 april
4
Leonidas JO12-1
3
Leiden JO12-1
11
Victoria JO12-1
0
Rotterdam JO12-2
4
Klein Zwitserland JO12-1
3
Rotterdam JO12-1
4
Roomburg JO12-1
3
Cartouche JO12-1
2
Berkel-Rodenrijs JO12-1
2
HDM JO12-1
4
Forescate JO12-1
8
HDM JO12-2
Zaterdag 6 april
0
Rotterdam JO12-2
9
Roomburg JO12-1
2
Cartouche JO12-1
3
Berkel-Rodenrijs JO12-1
5
Rotterdam JO12-1
2
Victoria JO12-1
2
HDM JO12-2
8
Klein Zwitserland JO12-1
4
Leiden JO12-1
1
Forescate JO12-1
11
HDM JO12-1
1
Leonidas JO12-1
Wedstrijdschema
Leiden JO12-1
JO12-1
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303301
Vertrektijd: 07:15, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
JO12-1
Leonidas JO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303307
Scheidsrechters: Bram Kuijpers
JO12-1
Forescate JO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1303311
Roomburg JO12-1
JO12-1
Uit
08-06-2024
10:15
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303320
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO12-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 46 | 12 | 0 | 19 |
2. | Victoria JO12-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 52 | 11 | 0 | 18 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO12-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 27 | 14 | 0 | 16 |
4. | Klein Zwitserland JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 42 | 14 | 0 | 15 |
5. | Rotterdam JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 34 | 17 | 0 | 10 |
6. | Roomburg JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 28 | 30 | 0 | 10 |
7. | Cartouche JO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 38 | 14 | 0 | 9 |
8. | Leonidas JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 15 | 46 | 0 | 9 |
9. | Leiden JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 23 | 0 | 6 |
10. | HDM JO12-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 18 | 46 | 0 | 3 |
11. | Rotterdam JO12-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | 52 | 0 | 3 |
12. | Forescate JO12-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 | 51 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
19:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Combi JO12-1/2
vr
17:00
-
18:30
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
HDM J | HDM J | Victo | Rotte | Rotte | Roomb | Leoni | Leide | Klein | Fores | Carto | Berke | |
HDM JO12-2 | 4 - 5 | 1 - 3 | 2 - 8 | |||||||||
HDM JO12-1 | 4 - 2 | 11 - 1 | 9 - 1 | 4 - 3 | ||||||||
Victoria JO12-1 | 17 - 2 | 11 - 0 | 11 - 1 | |||||||||
Rotterdam JO12-2 | 1 - 9 | 0 - 9 | 5 - 1 | 0 - 14 | ||||||||
Rotterdam JO12-1 | 5 - 2 | 6 - 1 | 4 - 5 | |||||||||
Roomburg JO12-1 | 4 - 4 | 3 - 4 | 4 - 3 | |||||||||
Leonidas JO12-1 | 1 - 12 | 4 - 3 | 3 - 2 | 2 - 12 | ||||||||
Leiden JO12-1 | 2 - 7 | 3 - 1 | 4 - 1 | |||||||||
Klein Zwitserland JO12-1 | 2 - 4 | 4 - 3 | 1 - 2 | |||||||||
Forescate JO12-1 | 4 - 8 | 0 - 4 | 0 - 9 | |||||||||
Cartouche JO12-1 | 4 - 1 | 14 - 0 | 2 - 3 | |||||||||
Berkel-Rodenrijs JO12-1 | 9 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 5 - 1 |