Jongens D4

1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F

5e in poule 1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F
1e in poule 2e klasse Jongens D tussencompetitie Poule A
2e in poule 3e klasse Jongens D voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Klein Zwitserland JD2
4
Capelle JD1
3
Berkel-Rodenrijs JD4
2
Voorne JD1
1
Victoria JD2
2
hdm JD2
Zaterdag 11 mei
5
Klein Zwitserland JD2
0
Berkel-Rodenrijs JD4
4
Capelle JD1
5
Victoria JD2
10
hdm JD2
0
Voorne JD1

Wedstrijdschema

JD4
Capelle JD1
Thuis
25-05-2019 08:45
Veld 4
Nr. 53468
Scheidsrechters: Nyah Kolk, Nyah ipv Maaike + ouder JD4
Victoria JD2
JD4
Uit
01-06-2019 12:30
Waterveld
Nr. 53291
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM - veld 3

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm JD28800607024
2.Capelle JD185033924015
3.Victoria JD285032814015
4.Klein Zwitserland JD284042022012
5.Berkel-Rodenrijs JD4811654704
6.Voorne JD1801764401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JD45500132015
2.Roomburg JD25401236012
3.Ring Pass Delft JD2521217807
4.Victoria JD3520391006
5.Ypenburg JD3502382702
6.Leiden JD4501472401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JD25401253012
2.Berkel-Rodenrijs JD45401245012
3.Pijnacker JD25401214012
4.Rotterdam JD55203112506
5.Zoetermeer JD3510452003
6.Rapid JD3500563500

Team nieuws

JD4- Voorne JD1

Zaterdag 18 mei
JD4


Jd4 kan dit seizoen geen kampioen worden.
Maar spelen een knap seizoen.  Na de voor competitie zijn ze gepromoveerd na de 2e klasse.
Daarna zijn zelfs nog keer gepromoveerd naar 1e klasse.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
vr
17:30
-
18:30
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerCaphdmKleVicVoo
Berkel-Rodenrijs JD40 - 132 - 40 - 93 - 2
Capelle JD17 - 06 - 04 - 511 - 0
hdm JD27 - 011 - 14 - 110 - 0
Klein Zwitserland JD25 - 01 - 44 - 53 - 1
Victoria JD25 - 01 - 23 - 03 - 1
Voorne JD10 - 02 - 60 - 81 - 3
BerLeiRinRooVicYpe
Berkel-Rodenrijs JD42 - 05 - 0
Leiden JD40 - 21 - 91 - 7
Ring Pass Delft JD20 - 11 - 34 - 0
Roomburg JD22 - 39 - 0
Victoria JD32 - 11 - 26 - 1
Ypenburg JD34 - 43 - 3
BerHUDPijRapRotZoe
Berkel-Rodenrijs JD40 - 39 - 08 - 0
HUDITO JD210 - 15 - 0
Pijnacker JD21 - 21 - 010 - 0
Rapid JD31 - 75 - 6
Rotterdam JD51 - 51 - 4
Zoetermeer JD31 - 53 - 01 - 2